Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 19 lipca 2009

Kontynuacja Star Fox w rękach graczy

Elrond, 19 lipca 2009, 18:24

Czy pamiętacie serię (rail) shooterów wydawanych przez Nintendo pod tytułem Star Fox? Bo wygląda na to, iż firma ta odłożyła wspomnianą markę na półkę, gdzie kurzy się i czeka lepszych czasów. Ale od czego mamy wiernych fanów i tworzone przez nich dzieła!

AgreGOLmat (12 -18 lipca 2009)

Przemysław Zamęcki, 19 lipca 2009, 14:45

Po serii upałów dzisiaj przyszło małe ochłodzenie, a zarazem doskonały moment, aby nadrobić zaległości ostatniego tygodnia związane z serwisem gry-online.pl. Poniżej możecie sprawdzić co nowego ukazało w ciągu ostatnich siedmiu dni.

Pirate Bay bonusem w preorderze East India Company
Pirate Bay bonusem w preorderze East India Company

Jiker, 19 lipca 2009, 13:54

Firmy Paradox Interactive oraz Nitro Games poinformowały, że osoby, które zdecydują się na złożenie zamówienia przedpremierowego na strategię ekonomiczną East India Company otrzymają bonus w postaci dodatkowej kampanii. Promocją objęte zostały serwisy dystrybucji cyfrowej GamersGate, Steam, Impulse oraz Direct2Drive.

Brutal Legend z trybem rozgrywki wieloosobowej
Brutal Legend z trybem rozgrywki wieloosobowej

Jiker, 19 lipca 2009, 11:30

W sieci zadebiutowały pierwsze szczegóły na temat trybu wieloosobowego, który zostanie zawarty w heavymetalowej grze akcji Brutal Legend. Z informacji podanych przez zachodnie serwisy, w tym oficjalny Xbox.com wynika, że w ramach multiplayera uzyskamy możliwość wzięcia udziału w walkach pomiędzy dwoma czteroosobowymi zespołami graczy.

Już niedługo wszyscy będziemy mogli tworzyć piosenki do Rock Band
Już niedługo wszyscy będziemy mogli tworzyć piosenki do Rock Band

Jiker, 19 lipca 2009, 10:59

Firmy Harmonix oraz MTV podzieliły się pierwszymi szczegółami na temat idei Rock Band Network, platformy mającej umożliwić producentom, wydawcom i zwykłym graczom tworzenie oraz publikowanie utworów do Rock Band. Jej start przewidziany jest na końcówkę bieżącego roku. Skorzystają z niej najpewniej wyłącznie posiadacze konsoli Xbox 360.

Rynkowa klapa The Conduit
Rynkowa klapa The Conduit

Elrond, 19 lipca 2009, 10:40

Z racji niezbyt wielkiej popularności w naszym pięknym kraju konsoli Wii, chyba niewielu graczy kojarzy The Conduit. Przypomnijmy więc – jest to FPS autorstwa studia High Voltage Software, przygotowany wyłącznie z myślą o sprzęcie Nintendo, przeznaczony dla wymagających odbiorców.

Częściowa lista utworów Guitar Hero: Van Halen wyciekła do sieci?
Częściowa lista utworów Guitar Hero: Van Halen wyciekła do sieci?

Elrond, 19 lipca 2009, 08:40

O Guitar Hero: Van Halen, czyli kolejnej po Aerosmith oraz Metallica odsłonie popularnej gry muzycznej dedykowanej jednemu wykonawcy wiadomo niewiele. Ba, tak naprawdę pozycja ta nie została jeszcze oficjalnie zaanonsowana przez koncern Activision. Ale oczywiście nie przeszkadza to pojawianiu się w sieci od czasu do czasu plotek na temat wspomnianej gry.