Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 11 lipca 2009, 17:33

Mini-przewodnik po miejscach na GRY-OnLine, gdzie można wygrać cenne nagrody

W trakcie tegorocznych wakacji na stronach GRY-OnLine nie zabraknie miejsc, w których każdy z Was będzie miał okazję do wygrania atrakcyjnych nagród w postaci gier i gadżetów związanych z poszczególnymi tytułami.

W trakcie tegorocznych wakacji na stronach GRY-OnLine nie zabraknie miejsc, w których każdy z Was będzie miał okazję do wygrania atrakcyjnych nagród w postaci gier i gadżetów związanych z poszczególnymi tytułami.

Co szczególnie ważne – gry można teraz wygrać nie tylko w aktywnych konkursach, których ikony widzicie po lewej stronie pod bocznym menu Serwisu Informacyjnego. Chcemy dodatkowo promować wszystkich tych czytelników, którzy regularnie odwiedzają nasze strony. To właśnie oni będą mieli okazję częstszego udziału w mini-konkursach organizowanych przy okazji informacji newsowych, materiałów video, czy nowych wątków na naszym Forum Dyskusyjnym.

A oto krótki przewodnik, dzięki któremu będziecie wiedzieć, gdzie na naszych stronach można znaleźć aktywne konkursy:

1. Klasyczne Konkursy – listę wszystkich konkursów (czyli również tych zakończonych) znajdziecie pod tym linkiem. Dodatkowo wszystkie aktualnie trwające klasyczne konkursy są widoczne w postaci buttonów po lewej stronie pod bocznym menu.

Aktualnie możecie w nich wygrać m.in.:

2. Konkursy „Gra za friko! – czytelnicy posiadający aktywny abonament MayClub mogą raz w miesiącu brać udział w szybkich konkursach, w których po udzieleniu odpowiedzi na bardzo proste pytanie jest szansa na otrzymanie egzemplarza gry. Jak sprawdzić czy aktualnie nie ma aktywnego tego typu konkursu? Najpewniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z wyszukiwarki wiadomości na tej stronie (gdzie wystarczy wpisać „gra za friko!”). W najnowszym konkursie zwycięzca będzie sam mógł zdecydować, czy woli pecetowy egzemplarz Call of Juarez: Więzy Krwi, wersję promo gry FUEL na Xboxa 360, czy wersję promo gry Prototype na Playstation 3.

3. Konkursy w newsach – to rodzaj dodatkowej premii dla tych czytelników, którzy bardzo uważnie śledzą publikowane na naszych stronach informacje ze świata gier. Niejednokrotnie przy okazji ciekawych wiadomości pojawiają się najwyżej 1-2 dniowe konkursy, w których można wygrać najnowsze gry. Dobrym przykładem jest dzisiejszy news o nowych cyklach komiksów.

4. Konkursy w Przeglądzie Tygodnia oraz FLESZu. Polecam na bieżąco śledzić ostatnie video materiały informacyjne przygotowane przez redakcję TVGRY.pl. Prawie w każdy z nim pojawia się jeden lub więcej konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Przykładowo, w najnowszym Przeglądzie Tygodnia do wygrania jest m.in. ufundowany przez Techland kolekcjonerski egzemplarz gry Call of Juarez: Więzy Krwi oraz ufundowany przez Ubisoft zestaw Heroes of Might and Magic V i The Settlers: Narodziny Imperium.

5. GOL-EKSPRES – to nowa formuła szybkich konkursów organizowanych na naszym Forum Dyskusyjnym. Tutaj liczy się szybkość, pomysłowość i... odrobina szczęścia. Najszybszym sposobem na sprawdzenie, czy aktualnie nie ma aktualnych odsłon tych konkursów jest skorzystanie z wyszukiwarki na Forum Dyskusyjnym i wpisanie tam zwrotu „GOL-EKSPRES”. Zwróćcie również uwagę, czy dany konkurs nie został już rozwiązany - data jego zakończenia jest zawsze podawana w pierwszym poście. W aktualnym konkursie zwycięzca sam będzie mógł wybrać, czy chce otrzymać wersję promocyjną gry FUEL na Xboxa 360 czy na Playstation 3.