Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 10 lipca 2009, 13:40

autor: Major Doktor Upiorna

Konkurs: Bierz co chcesz - gra za friko! (10/07/09)

Witam w kolejnej części konkursu Gra za friko! Tym razem do wzięcia jest jedna z trzech gier: Call of Juarez: Więzy Krwii (PC), Prototype (PS3, wersja promocyjna) i Fuel (X360, wersja promocyjna). Aby stać się posiadaczem wybranego przez siebie tytułu należy wziąć udział w rozpoczynającym się właśnie konkursie.

Witam w kolejnej części konkursu Gra za friko! Tym razem do wzięcia jest jedna z trzech gier: Call of Juarez: Więzy Krwi (PC), Prototype (PS3, wersja promocyjna) i Fuel (X360, wersja promocyjna). Aby stać się posiadaczem wybranego przez siebie tytułu należy wziąć udział w rozpoczynającym się właśnie konkursie.

Zwycięzca zostanie wylosowany spośród posiadaczy aktywnych abonamentów MayClub, którzy do najbliższego poniedziałku, tj. 13 lipca (włącznie), prześlą na adres [email protected] maila zawierającego w swej treści następujące elementy:

  • Odpowiedź na pytanie: Kiedy miała miejsce polska premiera pierwszej części gry z serii Call of Juarez (należy podać datę wg schematu RR-MM-DD)?
  • Login konta, na którym aktywowany jest abonament MayClub (proszę nie mylić z ksywką).

Pamiętajcie, aby w treści maila poza odpowiedzią i loginem umieścić również informację, którą z proponowanych gier chcielibyście otrzymać. W tytule wiadomości proszę wpisać „Konkurs gra za friko!”. Rozwiązanie konkursu nastąpi we wtorek, 14 lipca.