Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lipca 2009, 11:53

autor: Hed

NBA 2K10: Draft Combine nową produkcją 2K Games?

Joystiq donosi, że 2K Games planuje wydanie dodatkowego tytułu z serii NBA, który miałby pozwolić nam wybrać i wytrenować zawodników, a później przenieść ich do NBA 2K10. Na razie te informacje to tylko plotki i spekulacje, ale podobno źródła są w miarę pewne. Jeśli rzeczywiście tak jest to być może mamy do czynienia z bardzo kontrowersyjnym posunięciem i próbą zarobienia na marce jeszcze więcej.

Joystiq donosi, że 2K Games planuje wydanie dodatkowego tytułu z serii NBA, który miałby pozwolić nam wybrać i wytrenować zawodników, a później przenieść ich do NBA 2K10. Na razie te informacje to tylko plotki i spekulacje, ale podobno źródła są w miarę pewne. Jeśli rzeczywiście tak jest, to być może mamy do czynienia z bardzo kontrowersyjnym posunięciem i próbą zarobienia na marce jeszcze więcej.

Rzekoma produkcja nazywa się NBA 2K10: Draft Combine. Mielibyśmy w niej poddawać zawodników rygorystycznym treningom i tym samym podnosić ich statystyki w pełnej wersji gry. Trudno powiedzieć, jak ta funkcja zostanie wykorzystana (o ile całe rozwiązanie rzeczywiście jest w planach), ale prawdopodobnie bez zakupu tej pobocznej gry nasi podopieczni w NBA 2K10 byliby po prostu nieco słabsi.

NBA 2K10: Draft Combine nową produkcją 2K Games? - ilustracja #1

Joystiq donosi, że NBA 2K10: Draft Combine pojawi się w dystrybucji elektronicznej, a więc w PlayStation Network i Xbox Live Arcade. Jak zauważa redaktor tego serwisu, jest to dość kontrowersyjne rozwiązanie, bo może oznaczać po prostu chęć wyciągnięcia od zagorzałych fanów serii dodatkowych pieniędzy. Sportowe tytuły mają dodatkowo to do siebie, że kolejne edycje nie cechują się zbyt wieloma zmianami.

Na razie pozostaje nam czekać na oficjalne informacje w tej sprawie. Można jednak przypuszczać, że Draft Combine będzie czymś w rodzaju minigierki powiązanej właśnie z NBA 2K10, ale sprzedawanej odrębnie. Draft Combine to wydarzenie, podczas którego łowcy talentów i trenerzy mogą przyjrzeć się najciekawszym młodym zawodnikom. Czy za taką możliwość będzie warto zapłacić dodatkowe pieniądze?

Ostatnia aktualizacja: 2009-07-08

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.