Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lipca 2009, 13:20

Wieści ze świata (Battlefield Heroes, NBA2K10, Wii Sports Resort) 1/07/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Merchants of Brooklyn zmienia tytuł, DLC do Skate 2, premiera Worms 2: Armageddon, twórcy F.E.A.R. pracują nad nową strzelaniną, dobre wyniki sprzedaży Wii Sports Resort w Japonii, wyjątkowa edycja kolekcjonerska NBA2K10 i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Merchants of Brooklyn zmienia tytuł, DLC do Skate 2, premiera Worms 2: Armageddon, twórcy F.E.A.R. pracują nad nową strzelaniną, dobre wyniki sprzedaży Wii Sports Resort w Japonii, wyjątkowa edycja kolekcjonerska NBA2K10 i inne. Zapraszamy do lektury.

Aliens RPG

Do sieci wyciekły grafiki z definitywnie anulowanego projektu Aliens RPG, w którego deweloping zaangażowane było studio Obsidian Entertainment. Możecie je znaleźć m.in. w tym miejscu.

Merchants of Brooklyn

Firma Paleo Entertainment zdecydowała się na zmianę tytułu pierwszoosobowej gry akcji Merchants of Brooklyn, wydanej w połowie marca w ramach Steama, na Drug Wars (taką nazwę posiadała wydana niedawno aktualizacja). Zaskakujący ruch nie został w żaden sposób wyjaśniony.

Vandal Hearts: Flames of Judgment

Firma Konami poinformowała, że turowa jRPG Vandal Hearts: Flames of Judgment, stanowiąca swoiste wprowadzenie do serii zapoczątkowanej jeszcze na pierwszej PlayStation, zostanie wydana dopiero zimą bieżącego roku. Przypominamy, że produkcja będzie dostępna za pośrednictwem serwisów Xbox Live Arcade i PlayStation Network.

Wieści ze świata (Battlefield Heroes, NBA2K10, Wii Sports Resort) 1/07/09 - ilustracja #1

Skate 2

9 lipca w ofertach serwisów Xbox Live Marketplace i PlayStation Network zadebiutuje DLC do Skate 2The Maloof Money Pack. Będzie to oczywiście próba przeniesienia prestiżowego Maloof Money Cup do wirtualnego świata popularnej gry skaterskiej autorstwa EA Black Box. W ramach dodatku będziemy mogli pojeździć po lokacji, wziąć udział w turniejach vert (rampy, halfpipe) oraz street, a także podjąć się rywalizacji sieciowej. Cena DLC została ustalona na poziomie 240 punktów MS (X360) lub 3 dolarów (PS3).

Wieści ze świata (Battlefield Heroes, NBA2K10, Wii Sports Resort) 1/07/09 - ilustracja #2

Battlefield Heroes

Wszyscy gracze Battlefield Heroes uzyskali właśnie możliwość zaopatrzenia się w dwa nowe, darmowe stroje. Nawiązują one bezpośrednio do uniformów zmarłego Michaela Jacksona.

Underwater Wars

Najnowsza produkcja rosyjskiego studia Biart, znana do tej pory pod tytułem Underwater Wars, nie ukaże się na rynku wraz z końcem bieżącego roku. Debiut został przesunięty na połowę roku przyszłego. Przy okazji Biart zmieniło tytuł swojego dzieła – od teraz brzmi on U-Wars. Przypominamy, że będzie to gra akcji TPP, w której większość czasu spędzimy tocząc podwodne walki. U-Wars zostanie wydane na PC, Xboksa 360 i PSP.

Xbox Live Arcade

Dzisiaj w ramach serwisu Xbox Live Arcade zadebiutowała gra o tytule Worms 2: Armageddon. Specjalna edycja starć robaków kosztuje 800 punktów MS i zapewnia zabawę zarówno dla jednej osoby, jak i dla kilku w trybach multiplayer (także sieciowych).

Monolith

Studio Monolith, producent m.in. F.E.A.R.-a i Condemned, poszukuje pracowników mogących wspomóc je w produkcji nowej, pierwszoosobowej strzelaniny powstającej na PlayStation 3, Xboksa 360 i PC.

Xbox Live

Z usługi Last.fm będą mogli skorzystać zarówno posiadacze złotego abonamentu Xbox Live, jak i srebrnego. Różnica polegać będzie na tym, że ci drudzy przeznaczą na to maksymalnie trzy godziny miesięcznie (wliczając w to wyświetlanie reklam), a pierwsi posłuchają muzyki bez ograniczeń. Premiera serwisu już pod koniec roku.

Wii Sports Resort

Japończycy zakupili w ciągu czterech pierwszych dni obecności na rynku ponad 353 tysiące egzemplarzy Wii Sports Resort – kontynuacji najlepiej sprzedającej się gry w historii. Zestaw sportowych dyscyplin został tym samym trzecią najpopularniejszą produkcją na Wii w Japonii. Pierwsze dwa miejsca okupują Mario Kart Wii oraz Super Smash Bros. Brawl.

Asterix i Obelix

Koncern Ubisoft przejął od firmy Atari prawa do produkcji pozycji opartych na przygodach Asteriksa i Obeliksa. Pierwszą będzie przygodowa gra akcji na Nintendo DS, bazująca na historiach zawartych w pierwszych albumach autorstwa René Goscinnego i Alberta Uderzo. Zaoferuje ona cztery lokacje, w ramach których uczestniczyć będziemy w dwudziestu minigrach wykorzystujących ekran dotykowy DS-a. Gra zostanie wydana w Europie w październiku bieżącego roku.

NBA2K10

W listopadzie 2009 roku dojdzie do premiery NBA2K10 – najnowszej odsłony popularnego cyklu koszykarskiego autorstwa 2K Sports. Do sklepów trafi wówczas nie tylko standardowa edycja gry, ale również wersja kolekcjonerska odkryta przez redakcję serwisu TeamXbox (tylko dla posiadaczy Xboksa 360 i PS3). W jej skład wejdzie figurka Kobe Bryanta wykonana przez McFarlane Toys, poster z MVP tegorocznego finału NBA (czyli Kobe), film o historii serii NBA2K, członkowstwo w VIP-owskim klubie w sieciowym lobby NBA2K10, a także metalowa szafka mieszcząca dwadzieścia pudełek z grami. Całość będzie kosztować 99,99 dolarów.

MadWorld

Firma Sumthing Else Music Works wydała ścieżkę dźwiękową do gry akcji MadWorld, która zadebiutowała kilka miesięcy temu w wersji na konsolę Nintendo Wii. Składa się ona z dwudziestu utworów takich artystów, jak: OX, Doujah Raze, Sick-YG, Bandy Leggz, Wordsmith, S.O.U.L. Purpose oraz Optimus. Album kosztuje 9,99 dolarów.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Call of Juarez: Więzy Krwi

Vandal Hearts: Flames of Judgment

Heavy Weapon: Atomic Tank!

Infernal: Hell's Vengeance

Ninja Gaiden Sigma II

Cities XL

Bomberman Ultra

Fight Night Round 4

Fragile: Farewell Ruins of the Moon

Madden NFL 10

Forza Motorsport 3

Red Faction: Guerrilla

Skate 2

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Gramy w Call of Juarez: Więzy Krwi Gramy!

Gramy w Monkey Island: Special Edition Gramy!

Call of Juarez: Więzy Krwi

Darksiders: Wrath of War

Fuel

Mile of Cry

The Punisher: No Mercy

Worms 2: Armageddon

Unbound Saga

gry