Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweWiiX360PS3PS2PSP
Okładka Madden NFL 10 (Wii)
OkładkaMadden NFL 10 (Wii)

Madden NFL 10

Madden NFL 07 to kolejna odsłona bodaj najpopularniejszej i najlepszej serii traktujących o futbolu amerykańskim. W grze otrzymujemy możliwość poprowadzenia jednej z 32 drużyn występujących na co dzień w amerykańskiej National Football League.

Sportowe | futbol amerykański | na 2 osoby | podzielony/wspólny ekran

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Madden NFL 10 Premiera

14sie2009

X360 PS3 PS2 PSP Wii

Madden NFL 10 to kolejna już odsłona jednej z najlepszych sportowych serii gier wydawanych przez Electronic Arts. W najnowszej części symulacji futbolu amerykańskiego programiści ze studia Tiburon, odpowiedzialnego za przygotowanie gry, skupili się na podniesieniu realizmu rozgrywki do granic możliwości.

W grze otrzymujemy możliwość poprowadzenia jednej z 32 drużyn występujących na co dzień w amerykańskiej National Football League. Gracz nie jest odpowiedzialny wyłącznie za samą rozgrywkę, ale również za przygotowywanie taktyki przed meczem oraz trening swojego zespołu. Gra wykorzystuje sprawdzone rozwiązania z poprzednich części serii oraz wprowadza wiele nowych. Zdecydowanej poprawie uległ między innymi system kontroli nad zawodnikiem. Zaimplementowano również wiele nowych zagrywek i zwodów.

O wysoki realizm rozgrywki dba również technologia animacji Pro-Tak. Dzięki niej w Madden NFL 10 możliwe są takie charakterystyczne zagrania dla amerykańskiego futbolu, jak dziewięcioosobowa szarża czy zwody i uniki rozgrywających przed podaniem piłki. O wierność realiom dba również technologia Procedural Awareness, dzięki której idealnie odwzorowano mimikę twarzy zawodników i ruchy głowy. Przykładowo wzrok rozgrywającego po podaniu piłki podąża za nią, a biegnący skrzydłowy cały czas śledzi jej lot. Dopełnieniem jest również aż 50 różnych statystyk opisujących każdego z zawodników.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 5 / 10 na podstawie 27 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Madden NFL 10

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Madden NFL 10 Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 3

PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network
X360
PS3
PS2
PSP
Wii