Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS3
Okładka Ninja Gaiden Sigma II (PS3)
OkładkaNinja Gaiden Sigma II (PS3)

Ninja Gaiden Sigma II PS3

Ninja Gaiden Sigma II to druga część widowiskowej gry akcji, autorstwa ekipy deweloperskiej studia Team Ninja.

Akcji | TPP | hack'and'slash | ninja | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Ninja Gaiden Sigma II Premiera PS3

29września2009

producent: Team Ninja wydawca: Koei Tecmo Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Ninja Gaiden Sigma II

God of War Collection

Heavenly Sword

Ninja Gaiden Sigma

Ninja Gaiden Sigma II to kolejna odsłona popularnego cyklu gier akcji, który został zapoczątkowany pod koniec lat osiemdziesiątych przez firmę Tecmo. Omawiany produkt jest kontynuacją programu wydanego w 2007 roku na konsolę PlayStation 3. Podobnie jak to miało miejsce wcześniej, za jego powstanie odpowiada studio Team Ninja.

W grze ponownie wcielamy się w rolę nieustraszonego wojownika ninja, który wyrusza na pełną niebezpieczeństw misję, mającą na celu pomszczenie zniszczonego przez wrogów klanu oraz uratowanie świata od zagłady. W trakcie trwającej trzydzieści godzin rozgrywki zwiedzimy różne zakątki świata (m.in. Tokio i Nowy Jork), a także przeniesiemy się do podziemnej krainy, gdzie stawimy czoła demonicznym przeciwnikom.

Ninja Gaiden Sigma II stawia na widowiskową i niezwykle szybką akcję, w której główny bohater – Ryu Hayabusa – musi uporać się z przeważającymi siłami wroga, wykorzystując do tego celu bogaty arsenał broni białej. Do doskonale znanej konwencji autorzy upchnęli kilka nowinek, m.in. premierowy system regeneracji energii, mający ułatwić zmagania mniej doświadczonym graczom. Dla weteranów pierwowzoru przygotowano natomiast kilka poziomów trudności, dzięki którym zmagania stają się tak samo wymagające, jak w przypadku pierwszej odsłony cyklu Ninja Gaiden.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 BD

Ocena użytkowników: 8 / 10 na podstawie 125 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.7 / 10 na podstawie 58 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Ninja Gaiden Sigma II

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.