Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 czerwca 2009, 13:30

autor: Jiker

Wieści ze świata (Gears of War 2, Spore, Assassin's Creed II) 24/06/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: łatki do Team Fortress 2, Demigod, Merchants of Brooklyn i Gears of War 2, amerykańska premiera Spore: Kosmiczne przygody, milion sztuk iPhone’a 3GS, twórcy LittleBigPlanet pracują nad nową grą, Tales of Monkey Island być może także na XBLA i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: łatki do Team Fortress 2, Demigod, Merchants of Brooklyn i Gears of War 2, amerykańska premiera Spore: Kosmiczne przygody, milion sztuk iPhone’a 3GS, twórcy LittleBigPlanet pracują nad nową grą, Tales of Monkey Island być może także na XBLA i inne. Zapraszamy do lektury.

Team Fortress 2

W ramach Steama opublikowany został nowy patch do Team Fortress 2, wprowadzający m.in. kilka zmian do postaci snajpera i szpiega. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Demigod

Jeszcze dzisiaj dojdzie do premiery aktualizacji 1.1 do Demigod – oryginalnej produkcji Gas Powered Games, łączącej w sobie elementy strategii czasu rzeczywistego oraz cRPG. Szczegóły na ten temat możecie znaleźć na łamach oficjalnego forum dyskusyjnego gry.

Merchants of Brooklyn

Załatana została również produkcja FPP Merchants of Brooklyn autorstwa studia Paleo Entertainment. Wraz z poprawkami wprowadzono do niej m.in. dwa nowe poziomy do rozgrywki wieloosobowej, karabin snajperski, nowe tła wyświetlane podczas ładowania poziomów oraz podrasowaną broń i pojazdy.

Gears of War 2

Epic Games podzieliło się szczegółami na temat czwartej aktualizacji strzelaniny Gears of War 2. Omówił je główny producent „dwójki”, Rod Fergusson. Update przygotuje GoW2 m.in. pod kątem premiery dodatku Dark Corners, która nastąpi pod koniec lipca. Data jego debiutu nie jest jeszcze znana.

Spore: Kosmiczne przygody

Do amerykańskich sklepów powędrował kolejny dodatek do Spore, ostatniego dzieła Willa Wrighta. Kosmiczne przygody 26 czerwca, czyli w najbliższy piątek, zawitają również do naszego kraju. Będą kosztować 79,90 złotych.

iPhone 3GS

iPhone’a 3GS w ciągu zaledwie trzech dni zakupiło milion osób, informuje Apple. Z kolei aż sześć milionów posiadaczy telefonu zdecydowało się na pobranie i instalację aktualizacji iPhone 3.0. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że w App Store znajduje się już 50 tysięcy aplikacji.

Realtime Worlds

Redakcja serwisu GameIndustry.biz donosi, że studio Realtime Worlds ujawni w przyszłym roku pierwsze szczegóły na temat swojej kolejnej, po All Points Bulletin, produkcji MMO. Informacje zdradził podobno David Jones, dyrektor kreatywny firmy. Realtime Worlds jest najbardziej znane z wyprodukowania gry akcji Crackdown wydanej na Xboksa 360.

Nancy Drew: Ransom of the Seven Ships

W sieci opublikowana została wersja demonstracyjna Nancy Drew: Ransom of the Seven Ships – dwudziestej odsłony popularnej serii gier przygodowych. Znajdziecie m.in. na gry-online.pl. Amerykański debiut gry autorstwa studia Her Interactive zostanie przeprowadzony 14 lipca.

Assassin’s Creed II

W ramach edycji kolekcjonerskiej Assassin’s Creed II, która znajdzie się w ofercie sieci GameStop, dostępna będzie ekskluzywna lokacja – Palazzo Medici, zaprojektowany przez włoskiego architekta Michelozzo di Bartolomeo i wybudowany we Florencji w latach 1445-1460. Istnieje możliwość, że tę samą wersję gry będzie także można zamówić u wybranych sprzedawców brytyjskich.

Tales of Monkey Island

Tales of Monkey Island – najnowsza odsłona popularnego cyklu przygodówek jak dotąd była zapowiadana wyłącznie na pecety i Wii. Już niedługo może to jednak ulec zmianie. W rozmowie z serwisem Eurogamer członkowie producenta Telltale Games stwierdzili jednoznacznie, że wydanie produkcji w ramach Xbox Live Arcade na Xboksa 360 jest bardzo prawdopodobne. Liczymy na więcej szczegółów już wkrótce.

Media Molecule

Firma Media Molecule, producent świetnego LittleBigPlanet na PlayStation 3, pracuje aktualnie nad nową grą dla Sony Computer Entertainment. Wskazuje na to oferta pracy dla projektanta, który mógłby znaleźć zatrudnienie w MM. Czyżby kontynuacja LittleBigPlanet? A może zupełnie nowa marka?

NCAA Basketball 2010

Tegoroczne święta Bożego Narodzenia upłyną również pod znakiem NCAA Basketball 2010. Wówczas to do sklepów powędrują wersje gry na konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Produkcją dzieła zajmuje się studio EA Canada.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Madden NFL 10

Space Invaders Extreme

Harry Potter and the Half-Blood Prince

Championship Manager 2010

FIFA 10

NHL 10

Overlord: Minions

Unbound Saga

We Cheer 2

Warsow

Red Faction: Guerrilla

Max Payne 3

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Gramy w Overlord II Gramy!

Gramy w Fight Night Round 4 Gramy!

gry