Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 czerwca 2009, 12:15

autor: Jiker

Giermasz CD Projektu - kupuj gry i gadżety za grosze

Końcówka bieżącego tygodnia upłynie pod znakiem ciekawej inicjatywy CD Projektu – jest nią tzw. Giermasz. Przedsięwzięcie mające na celu umożliwienie nam zakupu gier po naprawdę niskich cenach odbędzie się w najbliższy piątek i sobotę, w siedzibie głównej dystrybutora w Warszawie przy ulicy Jagiellońskiej 74. W jego trakcie będziemy mogli wziąć udział w kiermaszu gier i gadżetów z nich.

Końcówka bieżącego tygodnia upłynie pod znakiem ciekawej inicjatywy CD Projektu – jest nią tzw. Giermasz. Przedsięwzięcie mające na celu umożliwienie nam zakupu gier po naprawdę niskich cenach odbędzie się w najbliższy piątek i sobotę w siedzibie głównej dystrybutora, w Warszawie przy ulicy Jagiellońskiej 74. W jego trakcie będziemy mogli wziąć udział w kiermaszu gier i gadżetów z nich.

Zgodnie z tym, co zostało zawarte w oficjalnej informacji na temat wydarzenia, „celem Giermaszu jest zaoferowanie graczom atrakcyjnego, a także trudno dostępnego towaru taniej niż w jakimkolwiek sklepie, serwisie aukcyjnym, czy nawet na giełdzie ”. W ofercie znajdą się m.in. gry na PC za 5 złotych oraz produkcje konsolowe, których cena ustalona będzie na poziomie nawet 20 złotych.

Z informacji podanych przez CD Projekt wynika, że w trakcie Giermaszu będzie można nabyć wiele ciekawych gier. Wśród nich mają się znaleźć choćby tytuły, które zniknęły już z oficjalnej sprzedaży i kolekcjonerskie gadżety z gier. Mamy tylko nadzieję, że nie będzie to zwykła próba wyczyszczenia magazynów z zalegających w nich starszych i mniej popularnych produkcji. Przykładowe oferty powinniśmy poznać jutro.

Giermasz rozpocznie się w piątek, 26 czerwca. Gry i gadżety będzie można kupować od godziny 12:00 do 17:00. W sobotę impreza potrwa od 10:00 do 15:00. Pierwsi gracze, którzy przybędą na Giermasz, otrzymają od CD Projektu upominki i gratisowe gry.