Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieWii
Okładka We Cheer 2 (Wii)
OkładkaWe Cheer 2 (Wii)

We Cheer 2 Wii

Druga część produkcji pozwalającej na wcielenie się w wirtualną chearleaderkę. Autorzy przygotowali więcej postaci, utworów, strojów i poziomów.

Towarzyskie | muzyczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

We Cheer 2 Premiera Wii

3listopada2009

producent: Bandai Namco Entertainment wydawca: Bandai Namco Entertainment

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

We Cheer 2 to kontynuacja gry muzyczno-rytmicznej, w której wcielamy się w postać cheerleaderki.. Pierwsza odsłona serii została wydana w 2008 roku. Za obydwie produkcje odpowiada znane studio Namco Bandai.

Druga część We Cheer ponownie przedstawia możliwość rozpoczęcia kariery cheerleaderki. Oferuje także wiele nowości. W grze możemy poznać plusy i minusy tego wymagającego fizycznie zajęcia oraz wziąć udział w narodowych mistrzostwach. We Cheer 2 to jedna z nielicznych gier tego typu, która dodatkowo zawiera licencjonowaną ścieżkę dźwiękową, składającą się z 30 mniej lub bardziej znanych piosenek..

Trzon rozgrywki stanowi kampania dla jednej osoby. Ćwiczyć poszczególne ruchy można dodatkowo w trybie wprowadzenia i treningu. Za sukcesy otrzymujemy punkty, służące do odblokowywania poziomów, utworów, ruchów i strojów. W We Cheer 2 pojawia się dwa razy więcej bohaterów do wyboru niż w części pierwszej. Tym razem przygotowano modele zarówno dla chłopców i dziewczyn. Każdą wykreowaną postać można oczywiście dostosować do własnych wymagań, zmieniając jej wygląd. Decydujemy nie tylko o twarzy, ale i stroju oraz akcesoriach. Odpowiedni wybór wpływa na zewnętrzną prezencję całego zespołu.

Ważnym aspektem tytułu jest rozgrywka sieciowa, która dzieli się na kooperację oraz współzawodnictwo. Bawić można się w maksymalnie cztery osoby na 20 przygotowanych poziomach. Dzięki rozbudowanym opcjom w zakresie poziomu trudności gra nadaje się dla wszystkich – od osób nie zainteresowanych tematem, aż po miłośników i miłośniczki części pierwszej.

Tytuł wykorzystuje Wii Remote’a, który reprezentuje wirtualne pompony. Sterowanie chearleaderkami jest dość proste – wystarczy przyjmować odpowiednie pozy choreograficzne oraz machać rękoma. Gracz może bawić się przy użyciu zarówno dwóch kontrolerów, jak i jednego. Oprawa audiowizualna produktu przypomina bardzo poprzednią część. Całość została wykonana przy wykorzystaniu przyjemnej dla oka, komiksowej stylistyki.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1-4  

Wymagania wiekowe We Cheer 2: Odpowiednia dla każdego wieku.