Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lipca 2009, 10:02

MechWarrior 5 nadchodzi?!

Na łamach zachodniego serwisu Voodoo Extreme pojawiły się trzy krótkie zajawki filmowe z olbrzymimi robotami w rolach głównych. Bardzo możliwe, że to pierwsze materiały reklamujące zupełnie nową odsłonę serii MechWarrior!

Na łamach zachodniego serwisu Voodoo Extreme (sieć IGN) pojawiły się trzy krótkie zajawki filmowe z olbrzymimi robotami w rolach głównych. Bardzo możliwe, że to pierwsze materiały reklamujące zupełnie nową odsłonę serii MechWarrior!

Przy jednej zajawce jest wyraźna sugestia, że za dewelopingiem nowego tytułu stoi zespół Piranha Games (ostatnio ukończyli inną grę z robotami - Transformers 2: The Revenge of the Fallen), jednak nie podano, czy chodzi o MechWarriora, czy zupełnie inny tytuł.

MechWarrior 5 nadchodzi?! - ilustracja #1

Jutro IGN przeprowadzi wywiad z Jordanem Weismanem (byłym założycielem FASA Interactive, która stworzyła serię) oraz Russem Bullockiem (szefem ekipy Piranha), aby rozwiać wszystkie wątpliwości i przypuszczenia. Po tym materiale powinniśmy mieć o czym rozmawiać przez najbliższe miesiące - przynajmniej tak zapowiadają redaktorzy.

Po tym jak w odległym 2007 roku przeczytałem, że jest szansa na kolejne gry z cyklu MechWarrior (źródło), raczej na pewno wytrzymam jeszcze jeden dzień czekania na konkrety. MechWarrior 5 przybywaj!

gry