Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka MechWarrior 4: Vengeance (PC)
OkładkaMechWarrior 4: Vengeance (PC)

MechWarrior 4: Vengeance PC

MechWarrior 4: Vengeance to wykonana z epickim rozmachem gra, w której gracz walczy o panowanie nad obcą planetą kierując niesamowicie opancerzonymi, olbrzymimi maszynami bojowymi, o wadze przekraczającej 100 ton.

Akcji | science fiction | mechy i roboty | BattleTech (uniwersum)

Kolekcja gier
Obserwuj grę

MechWarrior 4: Vengeance Premiera PC

17listopada2000

pudełko PL

15lutego2001

producent: FASA Studio wydawca: Xbox Game Studios / Microsoft Studios wydawca PL: APN Promise Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do MechWarrior 4: Vengeance

Mech Commander

Front Mission Evolved

Hawken

Stworzony przez twórców takich tytułów jak: Battle Tech Universe czy oryginalnego MechWarrior’a, MechWarrior 4: Vengeance, to wykonana z epickim rozmachem gra. Gracz walczy w niej o panowanie nad planetą, kierując potężnymi, silnie opancerzonymi maszynami bojowymi, o wadze wielu ton. Będąc ostatnim żyjącym potomkiem panującej niegdyś linii, grający musi pomścić śmierć swego ojca i zniszczyć tych, którzy odebrali mu władzę.

W przeciwieństwie do poprzednich części, gdzie większość walk rozgrywała się na oddzielnych, niepowiązanych ze sobą mapach, akcja MW4: Vengeance toczy się w jednym, wielkim i dynamicznym świecie zamieszkanym, zarówno przez sprzymierzeńców, jak i przez klany neutralne oraz naszych śmiertelnych wrogów.

Do dyspozycji gracza oddanych zostało ponad 30 unikalnych i urozmaiconych misji (np. atak na pałac, zniszczenie wrogiego desantu, pojedynek jeden na jednego, itd.) oraz 21 Mechów (sześć zupełnie nowych), które mogą być na wiele sposobów modyfikowane oraz rozbudowywane o dodatkową broń, tarcze, sensory itp. Każda z maszyn posiada wady i zalety, co zmusza gracza do dokonania określonego wyboru zależnego od misji i przyjętej taktyki.

MW4: Vengeance udostępnia również nowe opcje dla rozgrywki wieloosobowej, umożliwiając grę sieciową w Battle Tech Universe oraz po raz pierwszy dając graczom możliwość stworzenia swoich własnych misji, postawienia własnych serwerów oraz gry w trybie kooperacyjnym.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1 - 16  

Nośnik: 2 CD

Ocena użytkowników: 8 / 10 na podstawie 165 głosów czytelników.

MechWarrior 4: Vengeance cena w dniu premiery: 163 PLN

Wymagania wiekowe MechWarrior 4: Vengeance: 12+

MechWarrior 4: Vengeance Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 300MHz
  • 128MB RAM
  • akcelerator 3D