Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka MechWarrior 4: Vengeance (PC)

MechWarrior 4: Vengeance PC

MechWarrior 4: Vengeance to wykonana z epickim rozmachem gra, w której gracz walczy o panowanie nad obcą planetą kierując niesamowicie opancerzonymi, olbrzymimi maszynami bojowymi, o wadze przekraczającej 100 ton.

Akcji | science fiction | mechy i roboty | BattleTech (uniwersum)

PC Windows
Okładka MechWarrior 4: Vengeance (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

17listopada2000

15lutego2001

pudełko PL

Stworzony przez twórców takich tytułów jak: Battle Tech Universe czy oryginalnego MechWarrior’a, MechWarrior 4: Vengeance, to wykonana z epickim rozmachem gra. Gracz walczy w niej o panowanie nad planetą, kierując potężnymi, silnie opancerzonymi maszynami bojowymi, o wadze wielu ton. Będąc ostatnim żyjącym potomkiem panującej niegdyś linii, grający musi pomścić śmierć swego ojca i zniszczyć tych, którzy odebrali mu władzę.

W przeciwieństwie do poprzednich części, gdzie większość walk rozgrywała się na oddzielnych, niepowiązanych ze sobą mapach, akcja MW4: Vengeance toczy się w jednym, wielkim i dynamicznym świecie zamieszkanym, zarówno przez sprzymierzeńców, jak i przez klany neutralne oraz naszych śmiertelnych wrogów.

Do dyspozycji gracza oddanych zostało ponad 30 unikalnych i urozmaiconych misji (np. atak na pałac, zniszczenie wrogiego desantu, pojedynek jeden na jednego, itd.) oraz 21 Mechów (sześć zupełnie nowych), które mogą być na wiele sposobów modyfikowane oraz rozbudowywane o dodatkową broń, tarcze, sensory itp. Każda z maszyn posiada wady i zalety, co zmusza gracza do dokonania określonego wyboru zależnego od misji i przyjętej taktyki.

MW4: Vengeance udostępnia również nowe opcje dla rozgrywki wieloosobowej, umożliwiając grę sieciową w Battle Tech Universe oraz po raz pierwszy dając graczom możliwość stworzenia swoich własnych misji, postawienia własnych serwerów oraz gry w trybie kooperacyjnym.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 16  

Nośnik: 2 CD

Ocena czytelników: 8 / 10 na podstawie 163 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 163 PLN

Gry podobne do MechWarrior 4: Vengeance

Wymagania wiekowe MechWarrior 4: Vengeance

12+

Wymagania sprzętowe MechWarrior 4: Vengeance

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 300MHz
  • 128MB RAM
  • akcelerator 3D
Współtwórcy Duke Nukem Forever zapowiedzieli grę MechWarrior Online
Współtwórcy Duke Nukem Forever zapowiedzieli grę MechWarrior Online

wiadomość1 listopada 2011

Studio Pyranha Games zapowiedziało MechWarrior Online - utrzymaną w konwencji MMO grę akcji z bojowymi robotami w rolach głównych. Tytuł ukaże się latem przyszłego roku i dystrybuowany będzie na zasadzie "free to play" z opcją mikropłatności za niektóre przedmioty oraz udogodnienia.

Wieści ze świata (Gran Turismo 5, Lost Planet 2, Battlefield: Bad Company 2) 22/04/10
Wieści ze świata (Gran Turismo 5, Lost Planet 2, Battlefield: Bad Company 2) 22/04/10

wiadomość22 kwietnia 2010

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o aktualizacja pecetowych gier, sieciowym demie Lost Planet 2, debiucie darmowego MechWarriora 4, plotkach o trzecim dodatku do Batman: Arkham Asylum, a także łatkach do pecetowego Battlefield: Bad Company 2. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Call of Duty: Modern Warfare II, Just Cause 2, Quake II) 6/04/10

wiadomość6 kwietnia 2010

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o Quake II w przeglądarce, darmowym abonamencie Xbox Live dla nabywców DLC do Modern Warfare 2, specjalnej wersji Blood Bowl, a także aktualizacji Xboksa 360. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (The Beatles: Rock Band, Dragon Age, MechWarrior 4) 16/11/2009

wiadomość16 listopada 2009

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Sherlock Holmes vs. Jack the Ripper zmierza na Xboksa 360, zaproszenia do testów darmowej wersji Shattered Horizon, plotki o nowej grze Robomodo i inne. Zapraszamy do lektury.

Plotki o filmowej adaptacji marki MechWarrior
Plotki o filmowej adaptacji marki MechWarrior

wiadomość30 września 2009

Serwis Joystiq wszedł podobno w posiadanie informacji sugerujących możliwość powstania filmowej adaptacji marki MechWarrior. Kinowa produkcja bazująca na słynnym cyklu symulującym walki potężnych robotów, miałaby zostać wyprodukowana przez Michaela Eisnera, byłego prezesa koncernu Walt Disney.