Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka MechWarrior 4: Mercenaries (PC)
OkładkaMechWarrior 4: Mercenaries (PC)

MechWarrior 4: Mercenaries PC

Kolejna gra z cyklu taktyczno symulacyjnych gier akcji - MechWarrior. Gracz może ponownie przenieść się do świata Battle Tech i tym razem jako najemnik pracujący za pieniądze, walczyć przy użyciu 100-tonowych robotów bojowych.

Akcji | science fiction | mechy i roboty | BattleTech (uniwersum)

Kolekcja gier
Obserwuj grę

MechWarrior 4: Mercenaries Premiera PC

9listopada2002

producent: Cyberlore Studios, Inc. wydawca: Xbox Game Studios / Microsoft Studios Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do MechWarrior 4: Mercenaries

BattleTech

Mech Commander

Front Mission Evolved

Kolejna gra z cyklu taktyczno symulacyjnych gier akcji - MechWarrior. Ponownie przenosimy się do świata Battle Tech i tym razem jako najemnik pracujący za pieniądze, walczymy przy użyciu 100-tonowych robotów bojowych, wyposażonych w szereg najróżniejszych broni znanych z poprzednich tytułów z tej serii oraz kilku nowych, m.in. Rotary Autocannon. Gracz jako wolny strzelec może sam prowadzić własną grupę najemników, dowolnie kupować i ulepszać swoje mechy, zatrudniać pilotów, przyjmować intratne zlecenia oraz współdziałać z różnymi sławnymi organizacjami najemniczymi, m.in. Wolf’s Dragoons, Northwind Highlanders, Kell Hounds, Gray Death Legion. W trybie single player do przejścia czeka kampania posiadająca rozbudowaną fabułę, pełną intryg, zdrady i walki o wpływy - gracz czuje się jak marionetka, narzędzie służące wielkim tego świata do zdobywania władzy.

W sumie do przejścia czeka ponad 40 misji o różnorodnych celach, m.in. misje zwiadowcze, eskortowe, defensywne, itp. Do naszej dyspozycji oddano ponad 35 mechów, a ponadto, teraz po raz pierwszy w historii serii MechWarrior możemy dowodzić w walce ośmioma mechami. Oczywiście musimy je też utrzymywać, naprawiać i uzbrajać, a to kosztuje. Dobrym dodatkowym źródłem dochodu, a także wzrostu naszego prestiżu w świecie Battle Tech, jest Koloseum i toczące się na nim mistrzostwa. W każdej chwili możemy wziąć w nich udział i pokazać co jesteśmy warci. MechWarrior 4: Mercenaries wykorzystuje ulepszony silnik graficzny MechWarrior 4: Vengeance. Pozwala na rozgrywkę wieloosobową w kilku trybach.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1-16  

Nośnik: 2 CD

Ocena użytkowników: 7,9 / 10 na podstawie 106 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI MechWarrior 4: Mercenaries

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

MechWarrior 4: Mercenaries Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 700 MHz
  • 128 MB RAM
  • 16 MB akcelerator 3D
  • 1 GB HDD