Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka MechWarrior 4: Black Knight (PC)

MechWarrior 4: Black Knight PC

Dodatek do znanej taktycznej gry akcji MechWarrior 4: Vengeance wzbogacający podstawową wersję gry o nową kampanię oraz szereg uatrakcyjniających rozgrywkę elementów.

To jest dodatek do gry MechWarrior 4: Vengeance.

Akcji | science fiction | mechy i roboty | BattleTech (uniwersum)

PC Windows
Okładka MechWarrior 4: Black Knight (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

2listopada2001

MechWarrior 4: Black Knight to dodatek do znanej taktycznej gry akcji MechWarrior 4: Vengeance, stworzony przez zespół Cyberlore Studios, twórców między innymi: Majesty oraz dodatku do WarCraft II. Jego akcja zabiera nas na Kentares IV, gdzie możemy ścierać się z wrogiem używając wielkich i potężnie uzbrojonych robotów bojowych.

Do rozegrania przygotowano całkowicie nową kampanię dla jednego gracza, natomiast miłośnicy rozgrywki wieloosobowej otrzymali kilka nowych trybów rozgrywki, między innymi: Absolute Attrition, Strongholds, Siege Assault, Giant Killers oraz Clan vs. Inner Sphere. Autorzy zwiększyli również ilość typów robotów i pojazdów, które możemy używać w walkach. Znacznie poszerzono możliwości ich wyposażania i uzbrajania (między innymi: nowa opcja „Black Market mode”, pozwalająca graczom na handel częściami oraz wyposażeniem robotów) w nowe rodzaje broni ofensywnej i defensywnej.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 16  

Nośnik: 1 CD

Gry podobne do MechWarrior 4: Black Knight

Klasyfikacja PEGI MechWarrior 4: Black Knight

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe MechWarrior 4: Black Knight

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium II 400MHz, 128MB RAM, akcelerator 3D

Współtwórcy Duke Nukem Forever zapowiedzieli grę MechWarrior Online
Współtwórcy Duke Nukem Forever zapowiedzieli grę MechWarrior Online

wiadomość1 listopada 2011

Studio Pyranha Games zapowiedziało MechWarrior Online - utrzymaną w konwencji MMO grę akcji z bojowymi robotami w rolach głównych. Tytuł ukaże się latem przyszłego roku i dystrybuowany będzie na zasadzie "free to play" z opcją mikropłatności za niektóre przedmioty oraz udogodnienia.

Plotki o filmowej adaptacji marki MechWarrior
Plotki o filmowej adaptacji marki MechWarrior

wiadomość30 września 2009

Serwis Joystiq wszedł podobno w posiadanie informacji sugerujących możliwość powstania filmowej adaptacji marki MechWarrior. Kinowa produkcja bazująca na słynnym cyklu symulującym walki potężnych robotów, miałaby zostać wyprodukowana przez Michaela Eisnera, byłego prezesa koncernu Walt Disney.

MechWarrior 4: Vengeance z dodatkami za darmo już wkrótce
MechWarrior 4: Vengeance z dodatkami za darmo już wkrótce

wiadomość10 lipca 2009

Oficjalne ujawnienie nowej odsłony marki MechWarrior było dla wielu z nas całkiem sporym zaskoczeniem. Seria traktująca o taktycznych starciach gigantycznych, silnie opancerzonych maszyn bojowych została już bowiem w dużej mierze zapomniana. Z tego też powodu, zanim dojdzie do debiutu nowego MechWarriora, otrzymamy szansę przypomnienia sobie najlepszych momentów czwartej odsłony cyklu.

MechWarrior 5 nadchodzi?!
MechWarrior 5 nadchodzi?!

wiadomość8 lipca 2009

Na łamach zachodniego serwisu Voodoo Extreme pojawiły się trzy krótkie zajawki filmowe z olbrzymimi robotami w rolach głównych. Bardzo możliwe, że to pierwsze materiały reklamujące zupełnie nową odsłonę serii MechWarrior!

Jest szansa na kolejne gry z serii MechWarrior, Crimson Skies i Shadowrun

wiadomość7 grudnia 2007

W niecałe trzy miesiące po tym, jak przestało istnieć FASA Studio, wokół wyprodukowanych przez nie marek znowu zrobiło się głośno. Na szczęście, tym razem w pozytywnym znaczeniu.