Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lipca 2009, 11:02

autor: Marek "Vercetti" Grochowski

Skate 3 coraz bardziej prawdopodobny

Po tym, jak Electronic Arts zamknęło w grudniu ubiegłego roku studio Black Box, odpowiedzialne m.in. za ostatnie odsłony Need for Speeda oraz serię Skate, niejasne stały się losy cyklu o widowiskowych wyczynach na deskorolce. Dzięki doniesieniom jednego z użytkowników serwisu Twitter dowiedzieliśmy się jednak, że trzecia odsłona Skate’a być może znajduje się już w fazie developingu.

Po tym, jak Electronic Arts zamknęło w grudniu ubiegłego roku studio Black Box, odpowiedzialne m.in. za ostatnie odsłony Need for Speeda oraz serię Skate, niejasne stały się losy cyklu o widowiskowych wyczynach na deskorolce. Dzięki doniesieniom jednego z użytkowników serwisu Twitter dowiedzieliśmy się jednak, że trzecia odsłona Skate’a być może znajduje się już w fazie dewelopingu.

Skate 3 coraz bardziej prawdopodobny - ilustracja #1

Osobnik reprezentujący blog Epicly Trife (dedykowany fanom jazdy na desce) napisał na swoim twitterze: „Dziś wieczorem świętujemy, jeden z naszych kumpli dostał ofertę występu w Skate 3”. Czytelnicy serwisu Kotaku, który jako pierwszy dotarł do notki, wydedukowali, że prawdopodobnie szczęściarzem wybranym przez EA jest znany w środowisku skaterów Chet Childress.

Electronic Arts nie skomentowało na razie powyższych doniesień. Graczom pozostaje póki co ponowne uruchomienie wydanego w styczniu Skate’a 2 i odkładanie środków na czwartkowy dodatek DLC The Maloof Money Pack, który przyniesie użytkownikom X360 i PS3 nową lokację i kilka premierowych turniejów.