Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lipca 2009, 11:30

autor: Jiker

Wieści ze świata (Heavy Rain, Dawn of War II, Uncharted 2: Among Thieves) 13/07/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Wormsy na iPhone’a, powód opóźnienia premiery Heavy Rain, przedłużona beta aktualizacji There is Only War, testy Uncharted 2 i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Wormsy na iPhone’a, powód opóźnienia premiery Heavy Rain, przedłużona beta aktualizacji There is Only War, testy Uncharted 2 i inne. Zapraszamy do lektury.

Worms

Studio Team17 udostępniło w ramach App Store specjalną edycję klasycznych Wormsów w wersji na iPhone’a i iPod Touch. Produkcja kosztuje 4,99 dolara i oferuje standardową rozgrywkę z robalami w rolach głównych, a także multiplayer dla czterech osób, przedmioty do odblokowania oraz ponad pięćdziesiąt misji do przejścia. Wszystko to oczywiście w znanej oprawie oraz z wykorzystaniem ekranu dotykowego.

Heavy Rain

Przedstawiciele firmy Quantic Dream, producenta przygodowej gry akcji Heavy Rain, wyjaśnili, że przesunięcie daty premiery na 2010 rok podyktowane jest trudnościami, z jakimi musi uporać się każda pozycja wydawana w okresie świąt Bożego Narodzenia. Chodzi tu przede wszystkim o rywalizację z innymi silnymi tytułami mającymi swoje premiery w tym czasie. Przypominamy, że Heavy Rain zostanie wydane wyłącznie na PlayStation 3.

Battlefield 1943

W Battlefield 1943 na konsoli Xbox 360 nabitych zostało już blisko 28 milionów fragów. Kolejnych 15 milionów dołożyli właściciele PlayStation 3. Oznacza to, że odblokowanie czwartej mapy – Coral Sea – i dodatkowego trybu rozgrywki to już tylko kwestia godzin (konieczne jest osiągnięcie 43 milionów fragów). Przy okazji firma Electronic Arts potwierdziła, że posiadacze platformy Microsoftu w ciągu pierwszego dnia (8 lipca) obecności gry na rynku wykonali pięć milionów akcji zakończonych śmiercią przeciwników.

Warhammer 40,000: Dawn of War II

Firma Relic Entertainment oznajmiła, że użytkownicy Steama uczestniczący w becie wielkiej aktualizacji There is Only War do strategii czasu rzeczywistego Dawn of War II będą mogli kontynuować testy do 19 lipca. Oficjalnie miały się one zakończyć 14 lipca. Pełna wersja update’u zostanie udostępniona po 20 lipca.

Uncharted 2: Among Thieves

Producenci Uncharted 2: Among Thieves rozpoczęli w ten weekend „delikatny proces ” mający na celu ustalenie odpowiedniego poziomu trudności gry. W tym celu przechodzą ją od początku do końca – ma to umożliwić im zebranie wszystkich koniecznych informacji. Premiera pod koniec tego roku. Być może dojdzie do niej w październiku.

The Secret of Monkey Island: Special Edition

Czy odnowiona wersja klasycznego The Secret of Monkey Island trafi również na iPhone’a i iPod Touch? Fani serii i urządzeń Apple twierdzą, że tak właśnie się stanie. Ma to sugerować jeden z ostatnich wpisów LucasArts na Twitterze, w ramach którego udostępniono wszystkim zainteresowanym tapetę z motywem gry. Przypominamy, że kilka dni temu firma znana z produkcji fenomenalnych przygodówek i gier z cyklu Star Wars zapowiedziała szturm na iPhone’a, którego szczegóły mieliśmy poznać w swoim czasie.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Need for Speed Nitro NDS

Need for Speed Nitro Wii

Call of Duty: Modern Warfare 2 PC

Call of Duty: Modern Warfare 2 PS3

Hearts of Iron III

SimAnimals Africa NDS

SimAnimals Africa Wii

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Fuel

Memento Mori

Przegląd tygodnia - polska premiera spóźniona! Video magazyn

gry