Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 26 lipca 2009, 18:05

AgreGOLmat (19 -25 lipca 2009)

Wakacje w pełni, a w branży trwa okres ogórkowy, charakteryzujący się m.in. brakiem jakichkolwiek ciekawych premier. A szkoda, bo najwidoczniej producenci nie przewidzieli, że tegoroczne lato skłania raczej do siedzenia przed monitorem, niż pływania żaglówką po Mazurach czy „wielorybienia” się na plaży. Być może największą przygodą okaże się ciągłe wypompowywanie wody z zalanych piwnic i sprzątani

Wakacje w pełni, a w branży trwa okres ogórkowy, charakteryzujący się m.in. brakiem jakichkolwiek ciekawych premier. A szkoda, bo najwidoczniej producenci nie przewidzieli, że tegoroczne lato skłania raczej do siedzenia przed monitorem, niż pływania żaglówką po Mazurach czy „wielorybienia” się na plaży. Być może największą przygodą okaże się ciągłe wypompowywanie wody z zalanych piwnic i sprzątanie podwórek z połamanych gałęzi. A w przerwach łojenie w Quake’a!

Zapowiedzi:

WET – W mieście jest nowa heroina. Nazywa się Rubi i sprawia, że niegrzecznym facetom robi się mokro. Ma dużą strzelbę i pracuje dla rządu, więc nie obejmuje jej żadna ustawa antynarkotykowa. Jej specjalnością są krwawe befsztyki i jaja na miękko. Połóżcie spocone łapki na myszce i przeczytajcie co przygotowują panowie z Artificial Mind & Movement.

Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes – Natura nie znosi próżni, a więc możemy być pewni, że gry nawiązujące do Gwiezdnych Wojen będą bawiły jeszcze naszych prawnuków. Najnowsza propozycja skierowana będzie raczej do mniej ortodoksyjnych fanów, którym spodobał się animowany serial Wojny Klonów. No cóż, są i tacy, reszta z niecierpliwością zapewne czeka na pierwsze informacje o kolejnym Jedi Knight lub TIE Fighterze (a co, pomarzyć dobra rzecz!)

Pro Evolution Soccer 2010 – Skoro są tacy, którym podobają się Wojny Klonów, to i znajdzie się rzesza innych, którzy lubią oglądać uganiających się za kawałkiem skóry dwudziestu dwóch spoconych facetów. I o ile Ci pierwsi są skazani na jedyną słuszną interpretację bajki ich dzieciństwa, to ci drudzy mogą wybrać pomiędzy dziełem Konami, a kolejną FIFĄ. Miejmy nadzieję, że ta zapowiedź pomoże Wam podjąć decyzję.

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat – To będzie już trzecia wyprawa do Zony. Najwyraźniej Ukraińcy chwycili wiatr w żagle i chcą wycisnąć ile się da z biednych graczy zakochanych w postapokaliptycznych klimatach. I bardzo dobrze, bo to chyba jedna z ciekawszych serii FPS-ów powstałych na przestrzeni ostatnich kilku lat. Przydałoby się jednak lepsze testowanie, abyśmy nie musieli czekać po pół roku na łatki usprawniające rozgrywkę.

Beta test:

Aion: The Tower of Eternity – Azjaci mają Świra na punkcie gier MMO. Jednocześnie są również producentami jednych z najpopularniejszych gier tego gatunku. Aion: The Tower of Eternity to kolejna po seriach Lineage i Guild Wars propozycja koreańskiego NCSoft. Jeżeli lubicie cukierkowe klimaty fantasy, to ten tekst jest właśnie dla Was.

Artykuły:

Co nowego w America's Army 3? – Pamiętam, jak kiedyś próbowałem wciągnąć się w tę grę. Włączyłem mapkę z jakimś mostem, po drugiej stronie którego, mieli podobno czaić się przeciwnicy. Piszę podobno, ponieważ żadnego nie udało mi się przez kilka rund zobaczyć, natomiast co i rusz mój ludzik nakrywał się nogami. A to podobno gra, która ma zachęcić młodych Amerykanów do zapisania się do wojska…

Trainz Simulator 2009 kontra RailWorks – Pamiętacie Ciuchcię z Kulfonem i żabą Moniką? Ten artykuł co prawda nie przypomni Wam tego kultowego (!) programu, ale pokaże różnice tkwiące pomiędzy dwoma chyba najpopularniejszymi symulatorami pociągów.

GRAMY!