Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lipca 2009, 09:57

autor: Hed

Zapisy na betę Mount & Blade: Warband rozpoczęte

Firma TaleWorlds ogłosiła, że przyjmuje zgłoszenia od osób chętnych przetestować Mount & Blade: Warband, czyli sieciowy dodatek do bardzo fajnej produkcji. Pierwszeństwo otrzymają osoby, które kupiły pierwowzór i posiadają numer seryjny z nim dostarczany. Szansę na zostanie beta-testerem gry zwiększa także miejsce zamieszkania – im bliżej lokalizacji pierwszych uruchomionych serwerów tym lepiej.

Firma TaleWorlds ogłosiła, że przyjmuje zgłoszenia od osób chętnych przetestować Mount & Blade: Warband, czyli sieciowy dodatek do bardzo fajnej produkcji. Pierwszeństwo otrzymają osoby, które kupiły pierwowzór i posiadają numer seryjny z nim dostarczany. Szansę na zostanie betatesterem gry zwiększa także miejsce zamieszkania – im bliżej lokalizacji pierwszych uruchomionych serwerów, tym lepiej.

Oczywiście twórcy zapewniają, że więcej serwerów pojawi się już wkrótce i wraz z nimi do bety zostaną zaproszone kolejne osoby. Co zobaczymy w Warband? Głównym punktem jest rozgrywka sieciowa dla 32 osób (w wersji podstawowej, bo mody mogą zwiększyć tę liczbę). Poza tym twórcy obiecują poprawioną grafikę, lepszą sztuczną inteligencję (szczególnie w kwestii morale) oraz usprawnioną mechanikę walki.

Sama gra łączy elementy RPG, otwarty świat i ciekawie zrealizowane potyczki, w których można wykorzystywać wierzchowca. Tytuł stara się przedstawiać średniowieczne pojedynki w bardziej rzetelny sposób i między innymi dzięki temu spodobał się sporej ilości fanów. Data premiery dodatku nie jest jeszcze znana. Więcej informacji, w tym zwiastun gry pokazany na E3 2009, znajdziecie w Encyklopedii.

Zapisy na betę Mount & Blade: Warband rozpoczęte - ilustracja #1
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.