Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lipca 2009, 11:30

autor: Jiker

Poniedziałek dniem ujawnienia odlotowych informacji prosto od LucasArts

Z informacji pozyskanych przez serwis Worthplaying wynika, że już jutro firma LucasArts pokusi się o ujawnienie „niezwykłych” i „odlotowych z punktu widzenia fanów oldschoolu” informacji. Wszystko wskazuje na to, że będą one dotyczyć kolejnego wznowienia jednego z klasycznych tytułów popularnego producenta.

Z informacji pozyskanych przez serwis Worthplaying wynika, że już jutro firma LucasArts pokusi się o ujawnienie „niezwykłych ” i „odlotowych z punktu widzenia fanów oldschoolu ” informacji. Wszystko wskazuje na to, że będą one dotyczyć kolejnego wznowienia jednego z klasycznych tytułów popularnego producenta, znanego m.in. z dostarczania na rynek rewelacyjnych przygodówek i gier z serii Gwiezdne Wojny.

Niestety nie wiemy nic więcej. Na szczęście w obliczu ujawnienia rozwiązania tej zagadki już za kilkadziesiąt godzin nie stanowi to jakiegoś wielkiego problemu. Przypominamy oczywiście, że pierwszym tytułem od LucasArts, który doczeka się wznowienia i przeróbki na format HD będzie The Secret of Monkey Island, którego premiera odbędzie się jeszcze tego lata w edycji na PC i Xboksa 360 (debiut w ramach serwisów dystrybucji cyfrowej i Xbox Live Arcade).

To, czy LucasArts mogłoby się zająć opracowaniem kolejnego remake’u, miało być uzależnione w pełni od entuzjastycznego przyjęcia wspomnianego The Secret of Monkey Island. Czyżby zatem zainteresowanie wznowieniem wyrażone przez setki graczy na łamach wielu światowych portali internetowych było w zupełności wystarczające do wcześniejszej realizacji obietnic? Przekonamy się o tym już jutro. Być może owe „odlotowe informacje ” dotyczyć będą nowej wersji Day of the Tentacle, produkcji o której traktowały plotki z zeszłego miesiąca?