Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 lipca 2009, 13:00

autor: Jiker

Wieści ze świata (Left 4 Dead, Marvel vs Capcom 2, Dissidia: Final Fantasy) 17/07/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: aktualizacja Left 4 Dead, Jeremy Soul autorem ścieżki dźwiękowej do U-Wars, data premiery Marvel vs Capcom 2 w wersji na PS3, debiut dema Dissidia: Final Fantasy i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: aktualizacja Left 4 Dead, Jeremy Soule autorem ścieżki dźwiękowej do U-Wars, data premiery Marvel vs Capcom 2 w wersji na PS3, debiut dema Dissidia: Final Fantasy i inne. Zapraszamy do lektury.

Left 4 Dead

W ramach Steama opublikowana została kolejna aktualizacja strzelaniny Left 4 Dead. Najważniejszą nowością jest specjalna wyszukiwarka, dzięki której uzyskamy możliwość zapoznania się z listą serwerów oraz gier najbardziej nam pasujących. Wyszukiwarka przeszukuje zarówno oficjalne kampanie, jak i te stworzone przez graczy. Oprócz tego uzyskujemy dostęp do zestawu ciekawych kampanii, których dotąd nie pobraliśmy i nie zainstalowaliśmy.

U-Wars

Rosyjski deweloper BIART poinformował, że autorem ścieżki dźwiękowej do gry akcji U-Wars jest znany kompozytor Jeremy Soule, mający w swym dorobku soundtracki m.in. do Prey’a, Icewind Dale, serii Guild Wars, Company of Heroes i wielu innych produkcji (ich lista tutaj). W tym miejscu możecie się zapoznać z próbką muzyki, która zostanie zawarta w grze. U-Wars zostanie wydane na pecety oraz konsole Xbox 360 i PSP w połowie przyszłego roku.

Marvel vs Capcom 2

Z informacji podanych przez Capcom wynika, że konwersja gry Marvel vs Capcom 2 w wersji na PlayStation ukaże się w ofercie PlayStation Store nie wcześniej niż 13 sierpnia, a więc w ponad dwa tygodnie po premierze na Xboksie 360, planowanej na 29 lipca. Cena gry ustalona została na poziomie 15 dolarów.

Project Natal

Phil Spencer, szef Microsoft Game Studios, poinformował w rozmowie z serwisem MCV, że w chwili debiutu innowacyjnego Project Natal na rynku będą już dostępne gry wykorzystujące jego właściwości.

1 vs 100

W najbliższy weekend właściciele Xboksa 360 niebędący posiadaczami złotego abonamentu Xbox Live otrzymają możliwość dołączenia do grona osób uczestniczących w beta testach gry quizowej 1 vs 100. Przypominamy, że gra bazująca na popularnym, brytyjskim programie telewizyjnym będzie w pełni darmowa dla osób regularnie opłacających Golda.

Midway

Poznaliśmy ostateczny koszt zakupu firmy Midway przez koncern Warner Bros. Otóż, transakcja zamknęła się w kwocie niemal 49 milionów dolarów. W ramach tej kwoty znalazła się główna siedziba firmy wraz z pracownikami (zlokalizowana w Chicago), a także prawa do szeregu marek, w tym: Mortal Kombat, Wheelman, Gauntlet, Joust, This is Vegas, Spy Hunter, Area 51 i innych.

Dissidia: Final Fantasy

Z informacji pozyskanych przez zachodnie serwisy wynika, że 23 lipca do oferty PlayStation Network trafi wersja demonstracyjna bijatyki Dissidia: Final Fantasy osadzonej w uniwersum najpopularniejszej serii jRPG. Premiera pełnej wersji w Europie odbędzie się na początku września. Nieco wcześniej, bo 25 sierpnia, w dzieło Square Enix zagrają Amerykanie. Gra zostanie wydana wyłącznie na PSP.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Street Fighter IV

Robocalypse DS

Robocalypse: Beaver Defense

FIFA 10 X360

FIFA 10 PS3

FIFA 10 PC

Darkest of Days

City Life DS

G.I. Joe: The Rise of Cobra

Grand Slam Tennis

Zombie Apocalypse

SimCity Creator

Final Fantasy Crystal Chronicles: My Life as a Darklord

Fairytale Fights X360

Fairytale Fights PC

Fairytale Fights PS3

Transformers: Revenge of the Fallen

Serious Sam: The First Encounter HD X360

Serious Sam: The First Encounter HD PC

Topatoi: Spinning Through the Worlds

Pro Evolution Soccer 2010 PC

Pro Evolution Soccer 2010 X360

Spore Hero

G.I. Joe: The Rise of Cobra

NHL 10

Bleach: The 3rd Phantom

Aion: The Tower of Eternity

FIFA 10 NDS

FIFA 10 PS2

FIFA 10 PSP

FIFA 10 Wii

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Call of Duty: Modern Warfare 2

Watchmen: The End Is Nigh - Part 2

Champions Online

Gramy w Ceville Gramy!

Gramy w Anno 1404 Gramy!

Assassin's Creed: Bloodlines

Mini Ninjas

Colin McRae: DiRT 2

World of Battles

MySims Agents