Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS3
Okładka Topatoi: Spinning Through the Worlds (PS3)

Topatoi: Spinning Through the Worlds PS3

Topatoi to połączenie platformówek i gier logicznych. Głównym środkiem lokomocji jest bąk-zabawka służący do przemieszczania się, omijania przeszkód oraz eksterminacji nieprzyjaciół.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 3
Okładka Topatoi: Spinning Through the Worlds (PS3)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS3:

2lipca2009

2lipca2009

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Topatoi to połączenie platformówki i gry logicznej, oferujące graczom dobre i sprawdzone pomysły rodem z takich projektów jak Bubba 'N Stix czy The Lost Vikings, podane w nowoczesnej oprawie graficznej i oryginalnej mechanice rozgrywki.

Nie wiadomo gdzie, nie wiadomo kiedy, pewien odważny odkrywca imieniem Raph, wraz z grupą swoich towarzyszy, zmuszony został do awaryjnego lądowania w tajemniczym zakątku planety, którą właśnie eksplorował. Zadaniem Rapha, a wraz z nim i gracza, jest znalezienie części, dzięki którym mógłby naprawić uszkodzony statek. No i oczywiście uratowanie swojej dziewczyny!

Na szczęście Raph korzystać może z urządzenia ATG (All-Terrain Gyroskope czyli terenowy żyroskop), który w uproszczeniu mówiąc porusza się jak popularny bąk-zabawka dla dzieci. Oczywiście, kontrolowanie tego urządzenia wymaga nieco praktyki – jego zachowanie determinowane jest przez odpowiednią ilość „nakręceń”. Gdy już opanujemy jako tako operowanie naszym pojazdem możemy ruszać do boju. Czeka nas bowiem sporo poziomów pełnych przeróżnych przeszkód, wrogo nastawionych stworów i oczywiście dziesiątków zagadek logicznych.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 4.0 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Gry podobne do Topatoi: Spinning Through the Worlds

Klasyfikacja PEGI Topatoi: Spinning Through the Worlds

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Topatoi: Spinning Through the Worlds

Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network