Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS3X360PC
Okładka Fairytale Fights (PS3)
OkładkaFairytale Fights (PS3)

Fairytale Fights

Fairytale Fights to bardzo nietypowa gra akcji, w której poruszamy się po fantastycznym i kolorowym świecie. Esencją zabawy jest jednak bezpardonowa walka.

Akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Fairytale Fights Premiera

anulowana

PC

23paź2009

X360 PS3

Gry podobne do Fairytale Fights

Darksiders

Golden Axe: Beast Rider

Gauntlet II

Fairytale Fights to bardzo nietypowa gra akcji, w której poruszamy się po fantastycznym i kolorowym świecie. Esencją zabawy jest jednak bezpardonowa walka.

Autorom bardzo zależało na kontraście, dlatego też tytuł tej pozycji może mylić. Fairytale tłumaczy się jako baśń, natomiast w grze chodzi o to, by z przeciwników pozostały jedynie kałuże krwi. Żeby było ciekawiej, walczymy słodziutkimi kreskówkowymi postaciami, przywodzącymi na myśl najbardziej znane postaci ze świata baśni.

Gra korzysta z trzeciej odsłony silnika Unreal Engine i wszystkich oferowanych przez nią dobrodziejstw. Oryginalnej grafice towarzyszy podkład muzyczny, przypominający melodie z filmów Disney’a. Oprócz tego w Fairytale Fights natkniemy się na autorskie rozwiązanie, nazwane „Dynamic Slicing”. Dzięki niemu każdego wroga można posiekać w dowolny sposób.

Ponadto wprowadzono szereg łamigłówek, by bardziej urozmaicić rozgrywkę. Gdy znudzi nam się samotna zabawa, możemy zagrać w trybie kooperacji dla maksymalnie czterech osób – przez sieć bądź przy jednym ekranie.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Ocena użytkowników: 6,4 / 10 na podstawie 26 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 7,2 / 10 na podstawie 72 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Fairytale Fights

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Fairytale Fights Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
PC
X360
PS3