Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Wydawcy gier Wings Simulations

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Wings Simulations:


JoWooD Entertainment AG

Wiadomości dotyczące Wings Simulations


Söldner Secret Wars Community Edition dostępne za darmo

sathorn, 11 sierpnia 2011, 10:45

Söldner Secret Wars Community Edition jest już ukończone i dostępne do pobrania za pośrednictwem strony gry. Reedycja poprawia szereg błędów i dodaje kilka usprawnień.

Kolejny Soldner i Painkiller u schyłku 2007 roku

eLKaeR, 4 czerwca 2007, 12:55

JoWooD Productions wyda w stosunkowo niedalekiej przyszłości szereg nowych gier, należących do popularnych marek. Przede wszystkim będzie to czwarta część Gothica, która jest zarazem pierwszą odsłoną tego cyklu, powstającą bez udziału ludzi z Piranha Bytes. Ponadto mamy jeszcze interesujące informacje, dotyczące dwóch innych sequeli.

Soldner 2 w produkcji

Vercetti, 29 grudnia 2006, 14:35

Wydana dwa i pół roku temu taktyczna gra akcji o nazwie Soldner: Secret Wars nie znalazła co prawda uznania w oczach recenzentów (średnia ocen 44% według GameRankings.com), jednak wielu odbiorcom spodobała się na tyle, że jej ojcowie, panowie ze studia Wings Simulations postanowili wypuścić doń dodatek - Marine Corps.

JoWooD na skraju bankructwa?

Elrond, 31 sierpnia 2005, 14:09

Przeglądając porcję świeżych informacji na branżowych serwisach jedna z nich przyciągnęła moją uwagę z kosmiczną wprost siłą. Otóż jak donosi redakcja VooDoo Extreme powołując się na wiadomość zamieszczoną w austriackim portalu Der Standard, w sądzie w Wiedniu toczy się postępowanie upadłościowe przeciwko firmie JoWooD.

Trwają prace nad Panzers Elite Action

Cisek, 2 marca 2005, 13:20

Firma JoWood podała dziś do publicznej wiadomości informację o trwających obecnie pracach nad kolejnym przedstawicielem cyklu Panzer Elite. Jego poprzednia odsłona ukazała się dzięki nieistniejącemu już studio Wings Simulations.

Szefowie JoWooD oficjalnie potwierdzili zlikwidowanie firm Wings Simulation oraz Ebensee

Krystian Smoszna, 28 stycznia 2005, 10:27

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź austriackiego koncernu JoWooD w sprawie rzekomego zamknięcie dwóch podległych mu firm producenckich: Ebensee oraz Wings Simulation. Kilka godzin po przeciekach od anonimowego informatora, przedstawiciele JoWooD potwierdzili te rewelacje.

Twórcy Söldner: Secret Wars i Transport Giant na bruku?

Krystian Smoszna, 27 stycznia 2005, 16:25

Według anonimowych informatorów z JoWooD, austriacki koncern dokona wkrótce radykalnych „przetasowań” w swoich szeregach a wszystko po to, aby zaoszczędzić trochę pieniędzy. Do rzekomego odstrzału wytypowano pracowników dwóch podległych firmie grup producenckich: Ebensee oraz Wings Simulation.

Söldner: Marine Corps - pierwsze informacje i data premiery

Speed, 23 stycznia 2005, 15:49

O dodatku do taktycznej gry akcji Söldner: Secret Wars, noszącym podtytuł Marine Corps, po raz pierwszy pisaliśmy pod koniec ubiegłego roku. Następnie, cztery dni temu przedstawiliśmy Szanownym Czytelnikom kilka pierwszych zrzutów ekranowych. Dziś natomiast mamy dla Was kilka nowych informacji tekstowych na temat tej gry.

Pierwsze screenshoty z Soldner: Marine Corps

Krystian Smoszna, 19 stycznia 2005, 11:44

Na początku grudnia informowaliśmy Was o planach firmy Wings Simulations, która powoli przygotowuje się do wydania rozszerzenia programu Söldner: Secret Wars. W dniu wczorajszym oficjalna, niemiecka strona programu podała do wiadomości tytuł rzeczonego dodatku oraz pierwsze screenshoty.

Będzie add-on dla Soldner: Secret Wars. Zapisy na beta-testy już trwają!

eLKaeR, 10 grudnia 2004, 08:30

Zaledwie pół roku po rynkowym debiucie Soldner: Secret Wars dowiedzieliśmy się, że powstaje ulepszony wariant tej taktycznej gry akcji, zatytułowany Soldner: Reloaded (vide news z 16 listopada 2004). Na tym jednak nie koniec rewelacji rodem ze studia Wings Simulations, bowiem w planach jego pracowników figuruje specjalne rozszerzenie rzeczonego produktu.

„Soldner: Reloaded” zapowiedziany

Cisek, 16 listopada 2004, 13:49

Jak donosi niemiecki serwis gamestar.de, podobnie jak firma Ascaron w przypadku gry „Sacred” i specjalnej edycji „Sacred Plus”, tak i Jowood ulepszył swoją wieloosobową grę akcji „Soldner: Secret Wars”.

Soldner Secret Wars w sklepach

Elrond, 23 czerwca 2004, 13:41

Po niedawnej premierze europejskiej przyszła kolej na "zaoceaniczną" - dzieło twórców spod szyldu Wing Simulations, Soldner Secret Wars, trafiło na amerykańskie półki sklepowe. Taką informację podał wydawca tej gry, firma Encore. Uwagę na ten tytuł powinni zwrócić gracze preferujący solowe potyczki - dynamiczna kampania dla jednego gracza oraz generator misji wydają się tworzyć znakomitą kombinację dla tego typu rozgrywki.

Soldner: Secret Wars ukończony na Starym Kontynencie

ComCo, 26 maja 2004, 08:20

Połączone sztaby firm: Wings Simulations oraz Encore Software poinformowały (nareszcie!) o zakończeniu procesu developingu europejskiej wersji gry Soldner: Secret Wars - całość uzyskała właśnie status „gold” i została wysłana do tłoczni. Ów tytuł jest bardzo rozbudowaną, taktyczną grą akcji, której fabuła przeniesie nas do niedalekiej przyszłości.

Encore na targach E3 2004

Phoenix, 7 maja 2004, 11:25

Wczorajszego dnia w godzinach wieczornych do grona firm, które zaprezentowały listę gier, jakie mają zamiar pokazać na nadchodzących targach E3 (Electronic Entertainment Expo) 2004 dołączyła kolejna korporacja - Encore. Na stoisku firmy w dniach 11-14 maja w Los Angeles Convention Center przedstawione zostaną trzy tytuły elektroniczno-rozrywkowe. Bardziej szczegółowe dane na ten temat znajdziecie w dalszej części wiadomości.

Soldner: Secret Wars dopiero za miesiąc

ComCo, 6 maja 2004, 08:21

Ciężko policzyć, ile tak dokładnie czekamy na najnowszą, taktyczną grę akcji rodem ze studia Wings Simulations, pt. Soldner: Secret Wars. Ostatnie doniesienia wskazywały na debiut programu jeszcze w tym miesiącu, jednak firma Encore została zmuszona do przesunięcia premiery aż do 22 czerwca bieżącego roku.