Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Download - Darmowe pobieranie plików

Darmowe pobieranie gier, modów, patchy, tapet i innych plików do gier

Na tej stronie możesz pobierać za darmo i legalnie pliki na swój komputer PC lub laptop. Dział download zawiera obecnie 43624 pliki do pobrania. Znajdziesz tu pliki do gier takie jak pełne wersje gier, darmowe wersje demonstracyjne gier, mody - modyfikacje do gier tworzone przez fanów, dodatki i oficjalne patche do gier. Udostępniamy też za darmo różnorodne programy użytkowe przydatne dla graczy komputerowych. Dodatkowo możesz wybrać dla siebie darmową tapetę z gry na pulpit swojego komputera z dużej kolekcji tapet na pulpit.

W tym tygodniu polecamy następujące pliki do pobrania: Cyberpunk 2077 - CyberEngineTweaks (PerformanceOverhaulCyberpunk) v.1.17.1, Command & Conquer: Red Alert, Euro Truck Simulator 2 - v.1.35.1.31, Basemark GPU v.1.2.3, Solar Warden, Final Fantasy XV: Windows Edition - Official Benchmark, Farming Simulator 17 - v.1.5.3.1, S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - MISERY v.2.2.1, Titanic: Honor and Glory Demo 3 (alpha). Życzymy szybkiego downloadu.


The Wheel of Time - najlepsze gry i mody o serii Koło Czasu

Adrian Werner, 22 listopada 2021, 15:00

Fani fantasy żyją obecnie premierą serialu The Wheel of Time. To dobry moment, aby przypomnieć sobie najlepsze gry i mody osadzone w uniwersum Koła Czasu.

Europa Universalis 4 - „starożytny” mod Imperium Universalis z nową wersją

Adrian Werner, 20 listopada 2021, 12:06

Ukazała się wersja 3.0 Imperium Universalis, czyli ambitnego moda, który przenosi akcję gry Europa Universalis 4 w czasy starożytne.

Skyrim Anniversary Edition - fanowski projekt ratuje mody, cofając grę do Special Edition

Adrian Werner, 13 listopada 2021, 11:54

W sieci pojawił się projekt pozwalający cofnąć The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition do wersji Special Edition. Dzięki temu możemy kontynuować zabawę z modami, które nie zostały zaktualizowane pod nowe wydanie gry.

Forza Horizon 5 z ray tracingiem w wyścigach dzięki modowi

Adrian Werner, 13 listopada 2021, 10:42

W sieci pojawił się mod do Forzy Horizon 5, który pozwala włączyć ray tracing w trakcie wyścigów. Standardowo gra korzysta z tej techniki tylko w garażu i trybie ForzaVision.

Star Wars: Galactic Battlegrounds - nowa wersja moda Expanding Fronts

Adrian Werner, 12 listopada 2021, 15:15

Ukazała się wersja 1.4.1a modyfikacji Expanding Fronts, czyli projektu mocno rozbudowującego i ulepszającego RTS-a Star Wars: Galactic Battlegrounds.

Diablo 1 DevilutionX w nowej wersji z polskim dubbingiem oraz wsparciem dla Androida

Adrian Werner, 8 listopada 2021, 10:45

Ukazała się wersja 1.3.0 DevilutionX, czyli projektu unowocześniającego pierwsze Diablo i dodatek Hellfire. Aktualizacja wprowadza wsparcie dla polskiego dubbingu oraz obsługę systemu Android.

Po 10 latach wydano C&C: Red Alert 2 Mental Omega - kampania ma aż 133 misje

Adrian Werner, 5 listopada 2021, 10:30

Ukazała się wersja 3.3.6 popularnego moda Mental Omega Command & Conquer: Red Alert 2 - Yuri's Revenge. To pierwsza pełna wersja tego projektu, gdyż wprowadza brakujące misje z nowej kampanii fabularnej.

Warsword Conquest - warhammerowy mod do Mount & Blade: Warband z nową wersją

Adrian Werner, 28 października 2021, 14:30

Ukazała się nowa aktualizacja do Warsword Conquest, czyli potężnej modyfikacji, która przenosi grę Mount & Blade: Warband do uniwersum Warhammera.

Gry z najciekawszymi plikami

Cyberpunk 2077

Assassin's Creed: Valhalla

Forza Horizon 5

Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition

Diablo II: Resurrected

Grand Theft Auto V

The Elder Scrolls V: Skyrim

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Red Dead Redemption 2

World of Tanks

New World

The Sims 4

Far Cry 6

Counter-Strike: Global Offensive

Farming Simulator 19

Death Stranding

Mass Effect: Edycja legendarna

Minecraft

W dziale Download znajdziesz rozmaite treści do pobrania, które powinny zainteresować każdego gracza – wszystkie dostępne za darmo.

Dział ten został podzielony na pięć kategorii:

Pierwsza z nich, Gry i Dema, oferuje gry wideo w grywalnej postaci – zarówno kompletne pełne wersje (oczywiście legalne), jak i wersje demonstracyjne.

Druga kategoria, Mody i Dodatki, zawiera fanowskie (i nie tylko) modyfikacje, dzięki którym wzbogacisz zawartość lub zmienisz różne aspekty rozgrywki posiadanych gier.

Trzecia, Aktualizacje, to zbiór oficjalnych łatek (patchów), które poprawiają działanie gier, zazwyczaj poprzez naprawianie mniej lub bardziej dokuczliwych błędów.

Czwarta kategoria, Tapety na Pulpit, pozwoli Ci ozdobić swoje środowisko pracy na komputerze osobistym grafikami z popularnych tytułów.

Natomiast piąta kategoria, Programy, oferuje oprogramowanie użytkowe, które usprawnia działanie peceta na wielu płaszczyznach (są to m.in. sterowniki, kodeki, komunikatory, przeglądarki internetowe, emulatory czy odtwarzacze audio i wideo).

Do otwierania i/lub rozpakowywania archiwów .zip, w których znajdują się wszystkie te pliki do pobrania, potrzebna jest odpowiednia aplikacja, taka jak WinRAR, 7-Zip czy WinZip – pobierzesz je tutaj.