Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Download - Darmowe pobieranie plików

Darmowe pobieranie gier, modów, patchy, tapet i innych plików do gier

Na tej stronie możesz pobierać za darmo i legalnie pliki na swój komputer PC lub laptop. Dział download zawiera obecnie 42881 plików do pobrania. Znajdziesz tu pliki do gier takie jak pełne wersje gier, darmowe wersje demonstracyjne gier, mody - modyfikacje do gier tworzone przez fanów, dodatki i oficjalne patche do gier. Udostępniamy też za darmo różnorodne programy użytkowe przydatne dla graczy komputerowych. Dodatkowo możesz wybrać dla siebie darmową tapetę z gry na pulpit swojego komputera z dużej kolekcji tapet na pulpit.

W tym tygodniu polecamy następujące pliki do pobrania: Cyberpunk 2077 - CyberEngineTweaks (PerformanceOverhaulCyberpunk) v.1.16.3, Command & Conquer: Red Alert, Euro Truck Simulator 2 - v.1.35.1.31, Basemark GPU v.1.1, Solar Warden, Final Fantasy XV: Windows Edition - Official Benchmark, Farming Simulator 17 - v.1.5.3.1, S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - MISERY v.2.2.1, Titanic: Honor and Glory Demo 3 (alpha). Życzymy szybkiego downloadu.


SWAT 4: Elite Force - nowa wersja najważniejszego moda do tej gry

Adrian Werner, 4 września 2021, 09:48

Ukazała się wersja 7.1 modyfikacji Elite Force, czyli najważniejszego moda do taktycznej strzelanki SWAT 4. Przynosi ona wiele poprawek, jak również rozpoczyna proces ciekawych zmian, które mają utrudnić rozpoznawanie, które postacie na mapach stanowią zagrożenie.

Skyrim Immersive Creatures - przebojowy mod z aktualizacją po latach

GRG, 2 września 2021, 12:22

Popularny mod do Skyrima doczekał się nowej aktualizacji po kilku latach. Zapoznaj się z najważniejszymi nowościami i zmianami w Skyrim Immersive Creatures SE.

Cyberpunk 2077 niczym SWAT - mod pozwala współpracować z Trauma Team

Edyta Jastrzębska, 25 sierpnia 2021, 12:30

Twórcy modyfikacji do Cyberpunka 2077 wciąż nie zawodzą i dostarczają kolejne ciekawe urozmaicenia rozgrywki. Tym razem dzięki modowi możemy współpracować z Trauma Team.

Ogromna modyfikacja Cyberpunk 2077 kompletnie zmienia balans gry

Paweł Musiolik, 22 sierpnia 2021, 10:47

Potężna modyfikacja Full Gameplay Rebalance bierze na cel kompletną przebudowę balansu Cyberpunka 2077. Poprawionych zostało wiele ważnych aspektów rozgrywki.

Mod do Mafii tworzony 15 lat doczekał się premiery

Przemysław Dygas, 21 sierpnia 2021, 11:12

Pierwsza część ambitnego moda do Mafii została udostępniona do pobrania. Jest to efekt 15 lat pracy fanów gry.

Gry z najciekawszymi plikami

Cyberpunk 2077

Minecraft

Assassin's Creed: Valhalla

Grand Theft Auto V

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Valheim

Red Dead Redemption 2

NiOh Remastered: Edycja kompletna

Farming Simulator 19

The Elder Scrolls V: Skyrim

Assassin's Creed: Odyssey

Titan Quest: Anniversary Edition

Microsoft Flight Simulator

Euro Truck Simulator 2

Kingdom Come: Deliverance

The Sims 4

Far Cry 3

Divinity: Original Sin II - Definitive Edition

W dziale Download znajdziesz rozmaite treści do pobrania, które powinny zainteresować każdego gracza – wszystkie dostępne za darmo.

Dział ten został podzielony na pięć kategorii:

Pierwsza z nich, Gry i Dema, oferuje gry wideo w grywalnej postaci – zarówno kompletne pełne wersje (oczywiście legalne), jak i wersje demonstracyjne.

Druga kategoria, Mody i Dodatki, zawiera fanowskie (i nie tylko) modyfikacje, dzięki którym wzbogacisz zawartość lub zmienisz różne aspekty rozgrywki posiadanych gier.

Trzecia, Aktualizacje, to zbiór oficjalnych łatek (patchów), które poprawiają działanie gier, zazwyczaj poprzez naprawianie mniej lub bardziej dokuczliwych błędów.

Czwarta kategoria, Tapety na Pulpit, pozwoli Ci ozdobić swoje środowisko pracy na komputerze osobistym grafikami z popularnych tytułów.

Natomiast piąta kategoria, Programy, oferuje oprogramowanie użytkowe, które usprawnia działanie peceta na wielu płaszczyznach (są to m.in. sterowniki, kodeki, komunikatory, przeglądarki internetowe, emulatory czy odtwarzacze audio i wideo).

Do otwierania i/lub rozpakowywania archiwów .zip, w których znajdują się wszystkie te pliki do pobrania, potrzebna jest odpowiednia aplikacja, taka jak WinRAR, 7-Zip czy WinZip – pobierzesz je tutaj.