Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Download - Darmowe pobieranie plików

Darmowe pobieranie gier, modów, patchy, tapet i innych plików do gier

Na tej stronie możesz pobierać za darmo i legalnie pliki na swój komputer PC lub laptop. Dział download zawiera obecnie 45372 pliki do pobrania. Znajdziesz tu pliki do gier takie jak pełne wersje gier, darmowe wersje demonstracyjne gier, mody - modyfikacje do gier tworzone przez fanów, dodatki i oficjalne patche do gier. Udostępniamy też za darmo różnorodne programy użytkowe przydatne dla graczy komputerowych. Dodatkowo możesz wybrać dla siebie darmową tapetę z gry na pulpit swojego komputera z dużej kolekcji tapet na pulpit.

W tym tygodniu polecamy następujące pliki do pobrania: Cyberpunk 2077 - CyberEngineTweaks (PerformanceOverhaulCyberpunk) v.1.19.5, Command & Conquer: Red Alert, Euro Truck Simulator 2 - v.1.35.1.31, Basemark GPU v.1.2.3, Solar Warden, Final Fantasy XV: Windows Edition - Official Benchmark, Farming Simulator 17 - v.1.5.3.1, S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - MISERY v.2.2.1, Titanic: Honor and Glory Demo 3 (alpha). Życzymy szybkiego downloadu.


Jak za czasów Heroes 3. Gracze pokochali fanowskie mapy do Songs of Conquest

Adrian Werner, 8 sierpnia 2022, 13:53

Fanowskie mapy do Songs of Conquest cieszą się wielką popularnością. W trzy miesiące pobrano je już ćwierć miliona razy.

GTA Vice City Extended Features z masą nowej zawartości

Adrian Werner, 31 lipca 2022, 07:16

Zadebiutowała wersja 0.5 modyfikacji Extended Features, czyli największego moda do GTA Vice City, który ulepsza grę i wprowadza masę nowych elementów do klasyki studia Rockstar Games.

Epicki mod Lord of the Rings: Total War otrzymał remaster

Adrian Werner, 30 lipca 2022, 09:52

Zadebiutował projekt The Lord of the Rings: Total War (Remastered), czyli odświeżenie ambitnego tolkienowskiego moda do strategii Total War: Rome Remastered.

Company of Heroes: Battle of the Bulge - nowa wersja moda wprowadza niemiecką kampanię

Adrian Werner, 27 lipca 2022, 13:41

Twórcy wyśmienitego moda Battle of the Bulge do Company of Heroes: Opposing Fronts przerwali wieloletnią ciszę. Nowa wersja projektu oferuje m.in. niemiecką kampanię dla pojedynczego gracza.

Fanowski dodatek do Half-Life 2 rozwija niezapomnianą lokację; zagraj w demo

Adrian Werner, 23 lipca 2022, 09:16

Ukazało się demo modyfikacji Half-Life 2: We Don't Go to Ravenholm, czyli jednego z najbardziej wyczekiwanych fanowskich projektów do HL2: Episode Two.

HoI4: The Great War - wielki mod do Hearts of Iron IV z nową wersją i ulepszonym Płockiem

Adrian Werner, 15 lipca 2022, 11:51

Wielki mod The Great War do Hearts of Iron 4 doczekał się wersji 0.18, która przynosi wiele ciekawych nowości.

Cały świat na wyciągnięcie dłoni; takiego Minecrafta aż chce się eksplorować

Przemysław Dygas, 12 lipca 2022, 10:42

Domyślny zasięg renderowania w Minecraft nie zachwyca. Ten mod sprawi jednak, że będziecie w stanie ujrzeć nawet najbardziej odległe szczyty i osady.

Gry z najciekawszymi plikami

Assassin's Creed: Valhalla

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Cyberpunk 2077

Counter-Strike: Global Offensive

Elden Ring

Grand Theft Auto V

The Sims 4

Grand Theft Auto IV

Red Dead Redemption 2

Far Cry 6

Stray

Dying Light 2

Farming Simulator 22

God of War

Deus Ex: Rozłam Ludzkości

The Elder Scrolls V: Skyrim

Kingdom Come: Deliverance

Euro Truck Simulator 2

W dziale Download znajdziesz rozmaite treści do pobrania, które powinny zainteresować każdego gracza – wszystkie dostępne za darmo.

Dział ten został podzielony na pięć kategorii:

Pierwsza z nich, Gry i Dema, oferuje gry wideo w grywalnej postaci – zarówno kompletne pełne wersje (oczywiście legalne), jak i wersje demonstracyjne.

Druga kategoria, Mody i Dodatki, zawiera fanowskie (i nie tylko) modyfikacje, dzięki którym wzbogacisz zawartość lub zmienisz różne aspekty rozgrywki posiadanych gier.

Trzecia, Aktualizacje, to zbiór oficjalnych łatek (patchów), które poprawiają działanie gier, zazwyczaj poprzez naprawianie mniej lub bardziej dokuczliwych błędów.

Czwarta kategoria, Tapety na Pulpit, pozwoli Ci ozdobić swoje środowisko pracy na komputerze osobistym grafikami z popularnych tytułów.

Natomiast piąta kategoria, Programy, oferuje oprogramowanie użytkowe, które usprawnia działanie peceta na wielu płaszczyznach (są to m.in. sterowniki, kodeki, komunikatory, przeglądarki internetowe, emulatory czy odtwarzacze audio i wideo).

Do otwierania i/lub rozpakowywania archiwów .zip, w których znajdują się wszystkie te pliki do pobrania, potrzebna jest odpowiednia aplikacja, taka jak WinRAR, 7-Zip czy WinZip – pobierzesz je tutaj.