Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Download - Darmowe pobieranie plików

Darmowe pobieranie gier, modów, patchy, tapet i innych plików do gier

Na tej stronie możesz pobierać za darmo i legalnie pliki na swój komputer PC lub laptop. Dział download zawiera obecnie 44925 plików do pobrania. Znajdziesz tu pliki do gier takie jak pełne wersje gier, darmowe wersje demonstracyjne gier, mody - modyfikacje do gier tworzone przez fanów, dodatki i oficjalne patche do gier. Udostępniamy też za darmo różnorodne programy użytkowe przydatne dla graczy komputerowych. Dodatkowo możesz wybrać dla siebie darmową tapetę z gry na pulpit swojego komputera z dużej kolekcji tapet na pulpit.

W tym tygodniu polecamy następujące pliki do pobrania: Cyberpunk 2077 - CyberEngineTweaks (PerformanceOverhaulCyberpunk) v.1.19.5, Command & Conquer: Red Alert, Euro Truck Simulator 2 - v.1.35.1.31, Basemark GPU v.1.2.3, Solar Warden, Final Fantasy XV: Windows Edition - Official Benchmark, Farming Simulator 17 - v.1.5.3.1, S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - MISERY v.2.2.1, Titanic: Honor and Glory Demo 3 (alpha). Życzymy szybkiego downloadu.


Test Drive Unlimited 2 - fani wskrzesili multiplayer porzuconej gry wyścigowej

Adrian Werner, 18 maja 2022, 11:47

Grupa fanów Test Drive Unlimited 2 opracowała modyfikację Project Paradise 2, która przywraca tryb multiplayer w grze. Rozgrywki wieloosobowe od lat nie były dostępne z powodu zamknięcia oficjalnych serwerów.

Mod Witcher Alterverse do Wiedźmina 3 dodaje lokacje, questy i mechaniki

Agnieszka Adamus, 11 maja 2022, 18:50

Wiedźmin 3 otrzymał modyfikację The Witcher Alterverse. Wprowadza ona nowe zadania, lokacje, mechaniki i przeciwników.

Takie kupowanie samochodów powinno być w Cyberpunk 2077 od początku

mokosh, 10 maja 2022, 15:25

Gracze Cyberpunka 2077 ponownie zachwyceni są jedną z modyfikacji. Tym razem jest nią Virtual Car Dealer, który do gry wprowadza internetowy sklep z autami.

Jedi Knight Remastered - nowa wersja moda odświeżającego kultowego FPS-a

Adrian Werner, 6 maja 2022, 14:11

Ukazała się wersja 2.0 moda Jedi Knight Remastered, czyli produkcji, która gruntownie odświeża klasyczego FPS-a Star Wars Jedi Knight: Dark Forces II.

Moderzy wynoszą multiplayer w Titanfall 2 na nowy poziom projektem Northstar

Adrian Werner, 3 maja 2022, 10:19

Ukazała się wersja 1.7.0 wyśmienitego moda Northstar, czyli projektu, który ocalił grę Titanfall 2 przed zagładą.

Kultowa mapa ze SWAT 4 odtworzona w modzie do Ready or Not

Adrian Werner, 2 maja 2022, 12:39

W sieci pojawił się mod Fairfax Residence Remake. Projekt odtwarza w grze Ready or Not kultową mapę ze SWAT 4.

CoD: Modern Warfare jako survival dzięki modowi

Adrian Werner, 29 kwietnia 2022, 12:52

Ukazała się nowa wersja Survival Mode MW3 Mod, czyli moda, który dodaje do Call of Duty 4: Modern Warfare tryb survivalowy dla pojedynczego gracza.

RollerCoaster Tycoon 2 z 255 wagonikami w jednej przejażdżce dzięki OpenRCT2

Adrian Werner, 26 kwietnia 2022, 13:44

Ukazała się wersja 0.4.0 projektu OpenRCT2, czyli moda unowocześniającego silnik gry RollerCoaster Tycoon II oraz rozszerzającego możliwości budowania lunaparków w tej produkcji.

NPC-e w Skyrim wreszcie przemówią do Was po imieniu

Przemysław Dygas, 25 kwietnia 2022, 12:36

NPC-e w Skyrimie mogą teraz zwracać się do gracza jego imieniem. Wystarczy, że zainstalujecie nowy mod wykorzystujący AI.

Zniszcz dom Harry'ego Pottera w Teardown. Gra ma świetne mody

Adrian Werner, 22 kwietnia 2022, 12:28

Teardown otrzymało ciekawy mod, pozwalający rozwalić na kawałki dom Harry'ego Pottera. To jedna z wielu godnych zainteresowania modyfikacji do tej gry.

Gry z najciekawszymi plikami

Cyberpunk 2077

Elden Ring

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Assassin's Creed: Valhalla

Counter-Strike: Global Offensive

Sid Meier's Civilization VI

Red Dead Redemption 2

Grand Theft Auto V

Dying Light 2

Kingdom Come: Deliverance

The Elder Scrolls V: Skyrim

Minecraft

Euro Truck Simulator 2

The Sims 4

Outward

Diablo II: Resurrected

LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów

Dragon Age: Początek

W dziale Download znajdziesz rozmaite treści do pobrania, które powinny zainteresować każdego gracza – wszystkie dostępne za darmo.

Dział ten został podzielony na pięć kategorii:

Pierwsza z nich, Gry i Dema, oferuje gry wideo w grywalnej postaci – zarówno kompletne pełne wersje (oczywiście legalne), jak i wersje demonstracyjne.

Druga kategoria, Mody i Dodatki, zawiera fanowskie (i nie tylko) modyfikacje, dzięki którym wzbogacisz zawartość lub zmienisz różne aspekty rozgrywki posiadanych gier.

Trzecia, Aktualizacje, to zbiór oficjalnych łatek (patchów), które poprawiają działanie gier, zazwyczaj poprzez naprawianie mniej lub bardziej dokuczliwych błędów.

Czwarta kategoria, Tapety na Pulpit, pozwoli Ci ozdobić swoje środowisko pracy na komputerze osobistym grafikami z popularnych tytułów.

Natomiast piąta kategoria, Programy, oferuje oprogramowanie użytkowe, które usprawnia działanie peceta na wielu płaszczyznach (są to m.in. sterowniki, kodeki, komunikatory, przeglądarki internetowe, emulatory czy odtwarzacze audio i wideo).

Do otwierania i/lub rozpakowywania archiwów .zip, w których znajdują się wszystkie te pliki do pobrania, potrzebna jest odpowiednia aplikacja, taka jak WinRAR, 7-Zip czy WinZip – pobierzesz je tutaj.