Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Download - Darmowe pobieranie plików

Darmowe pobieranie gier, modów, patchy, tapet i innych plików do gier

Na tej stronie możesz pobierać za darmo i legalnie pliki na swój komputer PC lub laptop. Dział download zawiera obecnie 44114 plików do pobrania. Znajdziesz tu pliki do gier takie jak pełne wersje gier, darmowe wersje demonstracyjne gier, mody - modyfikacje do gier tworzone przez fanów, dodatki i oficjalne patche do gier. Udostępniamy też za darmo różnorodne programy użytkowe przydatne dla graczy komputerowych. Dodatkowo możesz wybrać dla siebie darmową tapetę z gry na pulpit swojego komputera z dużej kolekcji tapet na pulpit.

W tym tygodniu polecamy następujące pliki do pobrania: Cyberpunk 2077 - CyberEngineTweaks (PerformanceOverhaulCyberpunk) v.1.18.1, Command & Conquer: Red Alert, Euro Truck Simulator 2 - v.1.35.1.31, Basemark GPU v.1.2.3, Solar Warden, Final Fantasy XV: Windows Edition - Official Benchmark, Farming Simulator 17 - v.1.5.3.1, S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - MISERY v.2.2.1, Titanic: Honor and Glory Demo 3 (alpha). Życzymy szybkiego downloadu.


Redux Mod - nowa wersja fanowskiego remastera Warhammer 40K: Dawn of War - Soulstorm

Adrian Werner, 17 stycznia 2022, 14:12

Ukazała się nowa wersja Redux Mod, czyli jednej z najpopularniejszych modyfikacji do Warhammer 40,000: Dawn of War - Soulstorm. Projekt odświeża zarówno grafikę, jak i rozgrywkę w tym RTS-ie.

Portal - nowa wersja moda Hazmat's Map Pack ze świeżymi wyzwaniami

Adrian Werner, 12 stycznia 2022, 14:15

Ukazała się pierwsza od siedmiu lat nowa wersja Hazmat's Portal Map Pack, czyli moda, który oferuje zestaw nowych, dopracowanych poziomów do pierwszej części cyklu gier logicznych od studia Valve.

Star Wars Galaxy at War - nowa wersja moda do Men of War: Assault Squad 2

Adrian Werner, 10 stycznia 2022, 14:31

Ukazała się wersja 0.76 moda Star Wars: Galaxy at War, czyli projektu, który przenosi RTS-a Men of War: Assault Squad 2 w realia Gwiezdnych wojen.

Original War - nowa wersja moda Sand of Siberia z dodatkowymi misjami

Adrian Werner, 7 stycznia 2022, 13:04

Sand of Siberia, czyli największy mod do RTS-a Original War, doczekał się aktualizacji. Wprowadza ona dodatkowe misje do nowych kampanii fabularnych.

Project Reality - darmowa strzelanka z wersją 1.7, a w niej nowa mapa

Adrian Werner, 3 stycznia 2022, 13:21

Zbudowana na fundamentach moda do Battlefield 2 darmowa gra Project Reality doczekała się wersji 1.7. Przynosi ona m.in. nową mapę oraz realistyczną balistykę dla pocisków wystrzeliwanych przez pojazdy bojowe.

Titanfall 2 uratowane przez fanów dzięki modowi Northstar

Adrian Werner, 27 grudnia 2021, 10:23

Fani postanowili sami uratować grę Titanfall 2. Efektem jest mod Northstar, który pozwala na korzystanie z prywatnych serwerów, jak również mocno ogranicza problemy z atakami hakerskimi.

Farming Simulator 22 - najprzydatniejsze mody na start

Adrian Werner, 23 grudnia 2021, 14:44

Farming Simulator 22 ma raptem miesiąc, więc społeczność moderska dopiero się rozkręca, ale już teraz dostępnych jest kilka bardzo przydatnych modyfikacji do FS 22, które potrafią solidnie umilić zabawę.

Gry z najciekawszymi plikami

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Cyberpunk 2077

Assassin's Creed: Valhalla

Grand Theft Auto V

Red Dead Redemption 2

The Sims 4

Assassin's Creed: Odyssey

Farming Simulator 22

Diablo II: Resurrected

The Elder Scrolls V: Skyrim

New World

Mount & Blade II: Bannerlord

Far Cry 6

Dying Light

Minecraft

Euro Truck Simulator 2

Counter-Strike: Global Offensive

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

W dziale Download znajdziesz rozmaite treści do pobrania, które powinny zainteresować każdego gracza – wszystkie dostępne za darmo.

Dział ten został podzielony na pięć kategorii:

Pierwsza z nich, Gry i Dema, oferuje gry wideo w grywalnej postaci – zarówno kompletne pełne wersje (oczywiście legalne), jak i wersje demonstracyjne.

Druga kategoria, Mody i Dodatki, zawiera fanowskie (i nie tylko) modyfikacje, dzięki którym wzbogacisz zawartość lub zmienisz różne aspekty rozgrywki posiadanych gier.

Trzecia, Aktualizacje, to zbiór oficjalnych łatek (patchów), które poprawiają działanie gier, zazwyczaj poprzez naprawianie mniej lub bardziej dokuczliwych błędów.

Czwarta kategoria, Tapety na Pulpit, pozwoli Ci ozdobić swoje środowisko pracy na komputerze osobistym grafikami z popularnych tytułów.

Natomiast piąta kategoria, Programy, oferuje oprogramowanie użytkowe, które usprawnia działanie peceta na wielu płaszczyznach (są to m.in. sterowniki, kodeki, komunikatory, przeglądarki internetowe, emulatory czy odtwarzacze audio i wideo).

Do otwierania i/lub rozpakowywania archiwów .zip, w których znajdują się wszystkie te pliki do pobrania, potrzebna jest odpowiednia aplikacja, taka jak WinRAR, 7-Zip czy WinZip – pobierzesz je tutaj.