Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Download - Darmowe pobieranie plików

Darmowe pobieranie gier, modów, patchy, tapet i innych plików do gier

Na tej stronie możesz pobierać za darmo i legalnie pliki na swój komputer PC lub laptop. Dział download zawiera obecnie 45139 plików do pobrania. Znajdziesz tu pliki do gier takie jak pełne wersje gier, darmowe wersje demonstracyjne gier, mody - modyfikacje do gier tworzone przez fanów, dodatki i oficjalne patche do gier. Udostępniamy też za darmo różnorodne programy użytkowe przydatne dla graczy komputerowych. Dodatkowo możesz wybrać dla siebie darmową tapetę z gry na pulpit swojego komputera z dużej kolekcji tapet na pulpit.

W tym tygodniu polecamy następujące pliki do pobrania: Cyberpunk 2077 - CyberEngineTweaks (PerformanceOverhaulCyberpunk) v.1.19.5, Command & Conquer: Red Alert, Euro Truck Simulator 2 - v.1.35.1.31, Basemark GPU v.1.2.3, Solar Warden, Final Fantasy XV: Windows Edition - Official Benchmark, Farming Simulator 17 - v.1.5.3.1, S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - MISERY v.2.2.1, Titanic: Honor and Glory Demo 3 (alpha). Życzymy szybkiego downloadu.


Ten mod do RDR2 sprawi, że na nowo pokochacie otwarty świat gry

Adrian Werner, 5 lipca 2022, 09:22

Ukazał się mod VESTIGIA, który poprawia wygląd i realizm otwartego świata w Red Dead Redemption 2. Zmiany obejmują takie elementy, jak pogoda i roślinność oraz zagęszczenia przechodniów i zwierząt na mapach.

Skyrim Together Reborn to wielki mod, który udało się skończyć; data premiery

Adrian Werner, 3 lipca 2022, 08:48

Twórcy Skyrim Together Reborn ogłosili datę premiery moda. Multiplayerowe rozgrywki w The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition ruszą już za kilka dni.

Steam Summer Sale 2022 - 8 słabych, ale tanich gier, które uratujesz modami

Adrian Werner, 1 lipca 2022, 12:55

Steam Summer Sale 2022 to dobra okazja, aby kupić kilka niedopracowanych gier, ktore można uratować za pomocą modów.

Black and White 2 Redux - nowa wersja moda gruntownie odświeżającego klasyczną strategię

Adrian Werner, 28 czerwca 2022, 11:40

Ukazała się wersja 1.8 modyfikacji Black & White 2 Redux, czyli projektu gruntownie odświeżającego klasyczną strategię studia Lionhead.

Mapa Europy w Bannerlord zostanie rozbudowana. Moder rozwiązał problem

Qskan, 20 czerwca 2022, 14:42

Twórca modyfikacji do Mount & Blade II: Bannerlord, która przemienia oryginalną mapę w średniowieczną Europę, zdołał rozbudować mapę, by ta przypominała rzeczywistość. Społeczność gry podziwia rozmach projektu.

Star Wars Republic Commando - fanowski remaster z nową wersją

Adrian Werner, 20 czerwca 2022, 13:46

Ukazała się nowa wersja moda Star Wars Republic Commando: Remaster, czyli projektu gruntownie odświeżajacego popularnego taktycznego FPS-a z uniwersum Gwiezdnych wojen.

Poczuj przedsmak Starfielda w Fallout 4 z modem zmieniającym HUD

hexx0, 19 czerwca 2022, 13:53

Nie możecie się doczekać premiery Starfielda? Dzięki modowi do Fallouta 4 poczujecie przedsmak tego, co czeka nas w mającej ukazać się w 2023 roku grze Bethesdy.

Remake kultowego TES II: Daggerfall trafił na GOG w specjalnej wersji

Agnieszka Adamus, 15 czerwca 2022, 18:02

Na GOG.com trafiła specjalna wersja modyfikacji Daggerfall Unity, odświeżającej The Elder Scrolls 2. Całość możecie pobrać za darmo.

Prosty addon do WoW-a znacznie ułatwia życie

mokosh, 8 czerwca 2022, 12:30

DeModal to addon do WoW-a, który oferuje spore możliwości pod względem modyfikacji UI. Gracze mogą m.in. otworzyć dowolną liczbę paneli.

Gry z najciekawszymi plikami

Cyberpunk 2077

Assassin's Creed: Valhalla

Red Dead Redemption 2

Fallout 4

Elden Ring

Grand Theft Auto V

Counter-Strike: Global Offensive

Wiedźmin 3: Dziki Gon

The Sims 4

Euro Truck Simulator 2

Minecraft

Diablo II: Resurrected

God of War

Kingdom Come: Deliverance

Farming Simulator 22

Dying Light 2

Car Mechanic Simulator 2018

The Elder Scrolls V: Skyrim

W dziale Download znajdziesz rozmaite treści do pobrania, które powinny zainteresować każdego gracza – wszystkie dostępne za darmo.

Dział ten został podzielony na pięć kategorii:

Pierwsza z nich, Gry i Dema, oferuje gry wideo w grywalnej postaci – zarówno kompletne pełne wersje (oczywiście legalne), jak i wersje demonstracyjne.

Druga kategoria, Mody i Dodatki, zawiera fanowskie (i nie tylko) modyfikacje, dzięki którym wzbogacisz zawartość lub zmienisz różne aspekty rozgrywki posiadanych gier.

Trzecia, Aktualizacje, to zbiór oficjalnych łatek (patchów), które poprawiają działanie gier, zazwyczaj poprzez naprawianie mniej lub bardziej dokuczliwych błędów.

Czwarta kategoria, Tapety na Pulpit, pozwoli Ci ozdobić swoje środowisko pracy na komputerze osobistym grafikami z popularnych tytułów.

Natomiast piąta kategoria, Programy, oferuje oprogramowanie użytkowe, które usprawnia działanie peceta na wielu płaszczyznach (są to m.in. sterowniki, kodeki, komunikatory, przeglądarki internetowe, emulatory czy odtwarzacze audio i wideo).

Do otwierania i/lub rozpakowywania archiwów .zip, w których znajdują się wszystkie te pliki do pobrania, potrzebna jest odpowiednia aplikacja, taka jak WinRAR, 7-Zip czy WinZip – pobierzesz je tutaj.