Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Elder Scrolls Online - poradnik do gry

The Elder Scrolls Online - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Elder Scrolls Online: Mapa Artaeum
Elder Scrolls Online: Mapa Artaeum
Powiększ mapę

Artaeum | TESO Summerset The Elder Scrolls Online poradnik, solucja

Legenda Elder Scrolls Online: Mapa Artaeum

Quest Hubs - taki znak i inne podobne wskazują miejsce gdzie otrzymasz nowe zadania. Każda taka lokacja ma związaną z nią krótką opowieść lub historię.

Wayshrines - możesz się teleportować do odwiedzonego wcześniej Wayshrines. Jeżeli zginiesz pojawisz się przy najbliższym Wayshrines.

Locales - miejsca warte odwiedzenia, za odwiedzenie wszystkich na danej mapie otrzymamy achievement.

Item Set Crafting Location - miejsce do wytwarzania przedmiotów które są częścią zestawu. Różne stacje do wytwarzania przedmiotów z zestawów produkują różne zestawy.

Główna wyspa Summerset to ojczyzna Altmerów, czyli Elfów z wysokiego rodu. To właśnie stąd wywodzi się wszelka magia znana w Tamriel, a studiowano ją w różnorakich akademiach wzniesionych na lazurowych wybrzeżach wyspy. W najnowszym dodatku zwiedzimy znane z opowieści miejsca takie jak Alinor, największe miasto Summerset, czy Eton Nir, największą górę. W zdecydowanej większości wyspy dominuje bujna roślinność oraz wybrzeża pokryte piaskiem, na których mnogość sił zła pozwoli na różnego rodzaju wyprawy. Nowością w dodatku są zadania od Zakonu Psijic, do którego z resztą możesz dołączyć. Dzięki nim nauczysz się władać magią manipulacji czasem, a potężne zaklęcia pozwolą na wykonywanie niezliczonych kombinacji. Oprócz Summerset w dodatku przenosimy się także na wyspę Artaeum, czyli siedzibę Zakonu Psijic. To tutaj będziesz wykonywał większość zadań dotyczących magii, a w wieży Ceporah doświadczysz życia członków zakonu.

Lokacje

Lista lokacji w Artaeum:

  • Colosseum of the Old Ways
  • Ceporah Tower
  • College of the Psijic Ruins
  • Artaeum Craftworks
  • Psijic Relic Vaults
  • Traitor's Vault (loch)