Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

The Elder Scrolls Online - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
The Elder Scrolls Online - poradnik do gry

The Elder Scrolls Online - poradnik do gry

Nowe wyzwania w starym świecie. Poradnik The Elder Scrolls Online w 10 prostych krokach zawiera między innymi: omówienie dostępnych w grze aktywności, systemu przyjaciół i gildii, umiejętności oraz walki, a także spis frakcji i dostępnych ras. Opisano również transport i crafting.

Poradnik do The Elder Scrolls Online zawiera wiele przydatnych informacji, które przysłużą się każdemu graczowi, zarówno temu początkującemu, jak i weteranowi gatunku MMORPG. Poradnik podzielony został na kilka dużych części, poświęconych różnym aspektom tej olbrzymiej produkcji. The Elder Scrolls Online w 10 prostych krokach zawiera informacje na temat 10 wybranych elementów, takich jak klasy postaci, walka PvP, transport, gildie czy rzemiosło (crafting). Znajdziesz w nim podstawowe informacje, które ułatwią ci rozpoczęcie przygody z grą. Atlas świata natomiast zawiera szczegółowe mapy większości lokacji, z zaznaczonymi na nich istotnymi miejscami, takimi jak lokalizacja shyshardów, locales, podziemi, bossów czy wayshrines. Z map dowiesz się również gdzie znaleźć miejsca pełne zadań tzw. quest hubs. Trzeci poradnik poświęcony został klasą postaci oraz procesowi rozwoju bohatera. W tekście znajdzie polecane buildy dla Sorcerera, Dragonknighta, Templara czy Nightbladea, a także polecane dla nich przedmioty. Otrzymasz również wiele przydatnych porad dla czterech ról niezbędnych w wieloosobowych drużynach: tanka, healera, DPSa oraz supporta. Czwarty poradnik został w pełni poświęcony systemowi rzemiosła występującemu w The Elder Scrolls Online, czyli tzw. craftingowi. Opisano w nim zarówno zbieractwo, jak i tworzenie własnych potężnych przedmiotów. The Elder Scrolls Online to dzieło studia Zenimax Online we współpracy z Bethesda. Po raz kolejny wkraczamy do surowego świata wojny jakim jest kontynent Tamriel. Podzielony na trzy główne frakcje, wywiązał spór o tron cesarski w Cyrodiil. Elder Scrolls Online to gra MMORPG osadzona w znanych nam z poprzednich serii klimatach. Nie zabrakło tu nawiązań do poprzednich gier z tego gatunku. Gra oferuje mnóstwo aktywności zarówno dla graczy, którzy chcą grać w pojedynkę jak i dla tych, którzy lubią być częścią grupy.

Informacje o The Elder Scrolls Online - poradnik do gry

Autorzy : Jacek Ramzes Winkler, Jakub Bugielski, Wojciech Soulcatcher Antonowicz

Poradnik zawiera : strony: 103, ilustracje: 578 , mapy i obrazki z oznaczeniami: 26.

The Elder Scrolls Online: Morrowind DLC

Ostatnia aktualizacja : 2 czerwca 2017, odwiedź The Elder Scrolls Online: Morrowind DLC

The Elder Scrolls Online: Summerset DLC

Ostatnia aktualizacja : 13 czerwca 2018, odwiedź The Elder Scrolls Online: Summerset DLC

10 prostych kroków

Ostatnia aktualizacja : 12 września 2016, odwiedź 10 prostych kroków

Atlas świata

Ostatnia aktualizacja : 12 września 2016, odwiedź Atlas świata

Klasy postaci

Ostatnia aktualizacja : 12 września 2016, odwiedź Klasy postaci

Crafting

Ostatnia aktualizacja : 12 września 2016, odwiedź Crafting

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w The Elder Scrolls Online - poradnik do gry

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
19.03.2014 11:10
dotes
29
Chorąży

już na pierwszej stronie poradnika podajesz nieprawdę, chodzi mi o klasy postaci. Niestety nie grałeś chyba w ta grę. W tej grze nie ma przypisanej roli dla jakiejkolwiek klasy. Ja grałem sobie dragonknightem magiem i grało mi się bardzo przyjemnie. Spotkałem w grze "warlocka" - maga nightblade, który posługiwał się laską destruction i skilami wysysającymi życie. Po rozmowie z nim dowiedziałem się, że pomysł wziął oglądając na youtube postać na 50 lvl. To tylko dwa przykłady. Grając w trzy open bety widziałem niesamowite kombinacje klas/ras/armoru co daje naprawdę dużą ilość najprzeróżniejszych kombinacji. Do zainteresowanych - proponuję nie czytać tego "poradnika", bo skoro już na pierwszej stronie autor "wowizuje" ta grę to nie ma o czym mówić.

19.03.2014 11:25
Drackula
odpowiedz
Drackula
189
Bloody Rider

[1] Autor nie pisze nieprawdy tylko ujal cala gre zbyt ogolnikowo. wszelkie zamieszczone informacje to ogolnikowe opisy poszczegolnych elementow gry.

Szkoda ze taka to ma forme bo w tekscie nie ma nic czego bym nie wiedzial juz po pierwszej weekendowej becie. Autor powinien raczej skupic sie na bardziej praktycznym poradniku.

19.03.2014 19:27
Salim
odpowiedz
Salim
50
Crom

Nie grałem w Betę więc z ciekawością przeczytałem cały poradnik.
Wowa wyczułem w craftingu natomiast rozwój postaci bardziej przypomina skyrim oprócz zdobywania expa za zadania oczywiście. Czyli pełna dowolność mieszania klas/ras i armoru.

29.03.2014 10:13
Soulcatcher
1
odpowiedz
Soulcatcher
222
SW Jedi Fallen Order

dotes --> moim zdaniem ty nie grałeś. Trzy podstawowe drzewa umiejętności są przypisane do klasy postaci. Także nie da się być np. Wojownikiem i mieć skille Maga. Wybierając klasę zamykasz sobie możliwość używania (w sumie) 9 drzewek umiejętności z innych klas.

Co do kombinacji klasy i rodzaju uzbrojenia to jest to umiejętność dosyć teoretyczna ponieważ Mag ma bonusy tylko od lekkiego armour, łucznicy i walczący wręcz od średniej, tankowiec od ciężkiej.
Bonusy te w wypadku magów i postaci mających zadawać fizyczny damage wprost wpływają na ilość zadawanych obrażeń. Także Mag w zbroi jest możliwy tyle że będzie to bezsensowny mag bo żądający słaby damage.

Czy wojownik może walczyć Destruction Staff, tak tylko pamiętaj że siła ataku zależy od Magica, a to nie jest podstawowy parametr dla Wojownika.

29.03.2014 10:29
Soulcatcher
odpowiedz
Soulcatcher
222
SW Jedi Fallen Order

Salim ---> gdyby była pełna dowolność, na końcu wszyscy mieli by takie same postacie, magów w plate armour z umiejętnością znikania. Ale tak nie jest. Dali bardzo dużo kombinacji i trudno jest wskazać które są dobre, dodatkowo masz ograniczoną ilość punktów do rozdysponowania. Także zapewne skończymy z bardzo dużą różnorodnością postaci i to jest fajne, ale nie oznacza że buildy będą dobre i to też jest fajne.

05.05.2014 21:42
👍
odpowiedz
Gibsonn
73
Generał

Temu na gorze chodzilo o to, ze assassin moze uzywac stafu, jasne ze moze ale skili sorcera juz nie, jedynie skili z broni maga. Kto co woli, dowolnosc i swoboda rzeczywiscie przeolbrzymia :)

Gre polecam a i dzieki ci Panie za abonament bo to naturalna bariera przed gimbazą, ktora na pytanie dlaczego gra ci sie nie podoba ( nawet nie grali) 9/10 odpowiada "no bo abonament kurca" hehe... lol

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - screen - 2016-10-13 - 332620The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - screen - 2016-10-13 - 332619The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - screen - 2016-10-13 - 332618The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - screen - 2016-10-13 - 332617The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - screen - 2016-10-13 - 332616The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - screen - 2016-10-13 - 332615The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - screen - 2016-10-07 - 332334The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - screen - 2016-10-07 - 332333The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited - screen - 2016-10-07 - 332332