Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GreedFall - poradnik do gry

GreedFall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy mogę wszystko zobaczyć, przechodząc GreedFall tylko raz? GreedFall poradnik, solucja

GreedFall to obszerna produkcja, która zaoferuje Ci wiele misji głównych i pobocznych. Dodatkowo będziesz mógł dołączyć do różnych frakcji, wdawać się w romanse z postaciami oraz wykonywać dodatkowe, przeróżne aktywności. Na tej stronie poradnika dowiesz się czy możesz zobaczysz wszystkie te aktywności przy jednym podejściu.

Ile zajmuje przejście gry?

GreedFall to duża produkcja, która w pełni możesz pochłonąć Cię na około 50 godzin - Czy mogę wszystko zobaczyć, przechodząc GreedFall tylko raz? - GreedFall - poradnik do gry

GreedFall to duża produkcja, która w pełni możesz pochłonąć Cię na około 50 godzin. W ten czas wliczone są wszystkie misje (poboczne i główne) oraz pozostałe aktywności i eksploracja.

Czy mogę zobaczyć wszystko za pierwszym razem?

Nie - Czy mogę wszystko zobaczyć, przechodząc GreedFall tylko raz? - GreedFall - poradnik do gry

Nie. Gra posiada kilka zakończeń, które wykluczają się nawzajem. Nie jestem zatem w stanie sprawdzić wszystkiego przy jednym podejściu do gry.

Czy wybory się wykluczają?

Większość wyborów w grze nie wyklucza się nawzajem - Czy mogę wszystko zobaczyć, przechodząc GreedFall tylko raz? - GreedFall - poradnik do gry

Większość wyborów w grze nie wyklucza się nawzajem. Możesz swobodnie rozwijać swoją postać, pod każdym względem. Może być ona jednocześnie świetnym magiem i idealnie władać bronią obuchową. Możesz przynależeć do kilku frakcji jednocześnie bez wielkich konsekwencji. Jednak niektóre wybory wzajemnie się wykluczają. Wpływ na twojego bohatera będą mieć relacje z frakcjami, sposoby przejścia misji oraz zakończenia.

Ile jest zakończeń?

Twórcy poinformowali, że w ich grze można znaleźć cztery zakończenia. Wpływ na nie mają podjęte przez Ciebie decyzje w trakcie rozgrywki.