Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GreedFall - poradnik do gry

GreedFall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zerwane Więzi | Solucja GreedFall GreedFall poradnik, solucja

Na kolejnej stronie poradnika do gry Greedfall, przeczytasz przygotowany przez nas opis przejścia misji głównej Zerwane Więzi.

Idź do New Serene i rusz do kryjówki Constantina - Zerwane Więzi | Solucja GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Idź do New Serene i rusz do kryjówki Constantina. Po drodze uporaj się z grupką lojalnych żołnierzy i wejdź do środka. W kryjówce znajdziesz jeszcze trochę spaczonych bestii i dowody w postaci notatek, które musisz podnieść.

Po odszukaniu dowodów w kryjówce, rusz do króla tubylców (może to być np - Zerwane Więzi | Solucja GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Po odszukaniu dowodów w kryjówce, rusz do króla tubylców (może to być np. Dunncas) i zapytaj go radę. Mężczyzna skieruje cię do Frasoneigadu, gdzie czeka cię walka ze spaczonym Nadaig Frasamen. Wróg jest wzmocnioną wersją znanego już Nadaiga, która jest znacznie silniejsza niż standardowa odmiana. Pokonaj wroga, a następnie użyj nasiona danego przez tubylców, by naprawić krąg.

Ruszaj teraz do Vedvilvie, gdzie będzie czekał na ciebie kolejny spaczony Nadaig, tym razem w odmianie Nadaig Vedemen - Zerwane Więzi | Solucja GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Ruszaj teraz do Vedvilvie, gdzie będzie czekał na ciebie kolejny spaczony Nadaig, tym razem w odmianie Nadaig Vedemen. Wróg jest najsłabszą odmianą ze wszystkich poznanych minibossów, więc powinieneś uporać się z nim bez większych problemów. Po walce, ponownie użyj specjalnego nasiona, a rozpoczniesz proces regeneracji kolejnego kręgu.

Zakończysz w ten sposób zadanie i zdobędziesz 2000 XP - Zerwane Więzi | Solucja GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Zakończysz w ten sposób zadanie i zdobędziesz 2000 XP.

Kolejnym zadaniem będzie zebranie wszystkich towarzyszy przy ogniu - Zerwane Więzi | Solucja GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Kolejnym zadaniem będzie zebranie wszystkich towarzyszy przy ogniu. W ten sposób, porozmawiasz z nimi przed ostateczną walką. Niektórzy z nich mogą odmówić dołączenia do zadania - wiele zależy od reputacji i stosunków jakie panowały między twoimi kompanami. Po scence, wyruszysz na ostatnie zadanie w grze Greedfall - Atak w Samo Serce.