Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GreedFall - poradnik do gry

GreedFall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Nowy Kupiec | Misja poboczna w GreedFall GreedFall poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Greedfall odnajdziesz opis przejścia misji pobocznej Nowy Kupiec.

Gdzie rozpocząć zadanie - Nowy Kupiec | Misja poboczna w GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Gdzie rozpocząć zadanie?: New Serene, po rozmowie z Constantinem.

Porozmawiaj z kupcem, a następnie idź do Koszar Strażników Denara. Pomów z kapitanem, by dostać pozwolenie na handel, a następnie udaj się wskazane miejsce i pomów z Ministrem. Możesz użyć charyzmy, by przekonać go i otrzymać pozwolenie na handel - przekaż je kupcowi.

Okaże się, że towary kupca zostały skradzione - Nowy Kupiec | Misja poboczna w GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Okaże się, że towary kupca zostały skradzione. Wróć do koszar, pomów z kapitanem, a następnie pomów z osobą sprawującą pieczę nad więzieniem (jest piętro niżej). Dowiesz się, że towary zniknęły. Udaj się teraz do Tawerny Strażników Denara i weź udział w arenie. Wybierz opcje, że chcesz walczyć u boku więźnia. Walka może być zbyt trudna dla ciebie na wcześniejszym etapie gry - do pokonania jest m.in. wojownik i dwie szarżujące bestie.

Gdy wygrasz, wróć do kupca i powiedz mu o wszystkim - Nowy Kupiec | Misja poboczna w GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Gdy wygrasz, wróć do kupca i powiedz mu o wszystkim. Zyskasz +2 reputacji z frakcją Tubylcy. Kupiec oddeleguje cię również, byś spotkał się z Ullanem, przywódcą Vignamri. Przywódcę odnajdziesz w lokacji Glendgnamvar. "Wybrzeże Długich Kości"

Po rozmowie z przywódcą zakończysz zadanie. Otrzymasz również 1400 XP. Jeśli zaakceptujesz propozycję przywódca, otrzymasz misje poboczną Nietypowy Sojusz.