Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GreedFall - poradnik do gry

GreedFall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak instalować mody do Greedfall? GreedFall poradnik, solucja

W GreedFall czeka na Ciebie wiele długich przygód, które zapewnią Ci wiele godzin rozgrywki. Jeśli jednak zawartość przygotowana przez twórców nie jest dla Ciebie satysfakcjonująca, możesz zajrzeć do modów. Twórcy modyfikacji przygotowali wiele różnych nowości - poprawili pracę kamery, zmienili niektóre elementy rozgrywki oraz wpłynęli na mechanikę gry.

Steam

W obecnym stanie (wrzesień 2019) Steam nie oferuje możliwości modyfikowania gry GreedFall - Jak instalować mody do Greedfall? - GreedFall - poradnik do gry

W obecnym stanie (wrzesień 2019) Steam nie oferuje możliwości modyfikowania gry GreedFall. Oznacza to, że nie możesz po prostu pobrać dowolnego przedmiotu z warsztatu steam.

NexusMods

NexusMods to obecnie platforma z największą liczbą modyfikacji do gry GreedFall - Jak instalować mody do Greedfall? - GreedFall - poradnik do gry

NexusMods to obecnie platforma z największą liczbą modyfikacji do gry GreedFall. Znajdziesz tam mody różnego pokroju, od tych zmieniających jedynie aspekty kosmetyczne do tych, które wpływają na cały przebieg gry.

Każdy mod na tej stronie posiada własną instrukcję - Jak instalować mody do Greedfall? - GreedFall - poradnik do gry

Każdy mod na tej stronie posiada własną instrukcję. Wystarczy, że zajrzysz na sam dół strony, aby odczytać co musisz zrobić.