Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

GreedFall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
GreedFall - poradnik do gry

GreedFall - poradnik do gry

Podróż na nieznany ląd Poradnik do GreedFall to rozbudowana solucja, która przeprowadzi Cię przez wszystkie zadania główne i poboczne. Nasze porady dotyczą trofeów i osiągnięć, broni, frakcji, towarzyszy. Pomożemy Ci również zlokalizować wszystkie sekrety i znajdźki.

Poradnik do gry Greedfall to potężne kompendium wiedzy, które pozwoli ci ukończyć grę w 100%. Początkowe rozdziały poradnika opisują podstawy i zawierają skrót najważniejszych mechanik w grze. Dowiesz się, jak wygląda system rozwoju postaci, czym różni się od siebie dobór umiejętności, atrybutów i talentów. Dowiesz się, jak skutecznie walczyć z wrogami, i przeczytasz cenne porady, które ułatwią ci ukończenie gry. W aneksie odnajdziesz również opis sterowania dla poszczególnych wersji gry, wymagania sprzętowe i poradnik, jak zdobyć wszystkie trofea/osiągniecia w grze.

Nasz poradnik poprowadzi cię przez krainy w grze Greedfall: Serene, New Serene, Wenshaganaw. "Śpiewające Wody", Vedrad. "Czerwony Las", Glendgnamvar. "Wybrzeże Długich Kości", Tir Dob. "Czarne Ziemie", San Matheus, Vedvilvie, Cwenvar. "Wysokie Drzewa", Steiger Falag. "Kamienne Schody", Region Hikmet, Magasvar. "Dolina Wielkiej Bitwy". Sporządziliśmy mapy, które pomogą ci odkryć najważniejsze sekrety i kapliczki z dodatkowymi umiejętnościami. W czasie gry, natkniesz się na lokacje takie jak: Obóz w Wenshaveye, Wioska Vigyigidaw, Wioska Vedrhais, Obóz w Falrhistel, Obóz w Vigyigidaw, Opuszczony obóz przy wiosce, Posterunek Sojuszu, Rezydencja De Sardet, czy Vedvilvie. Zachodnia Droga.

Wyspa Teer Fradee pełna jest niebezpieczeństw - na szczęście, w boju pomogą ci towarzysze: Kurt, Siora, Petrusa i Vasco. W naszym poradniku odnajdziesz opis przejścia zadań zleconych przez towarzyszy, a również przeczytasz rozdziały o romansowaniu z poszczególnymi członkami drużyny. W naszym poradniku nie zabrakło również obszernego opisu przejścia, który krok po kroku przeprowadzi cię przez wszystkie misje wątku głównego, takie jak: Lek na Malichor, Wielka Wyprawa, Bitwa Czerwonych Włóczni, Stare Państwa w Nowym Świecie, Demoniczny Kult, Twarzą w twarz z Demonem, Starożytny Sekret, Tajemnica Starożytnych Ruin, Sekret Księcia, Zamach Stanu, Zdrada!, Los Constantina.

W poradniku znajdziesz również solucje, jak ukończyć wszystkie misje poboczne w grze, takie jak: Szarlatan, Polowanie na Heretyków, Znikający Nautowie, Towar Strażników Denara, Nowy Kupiec, Nietypowy Sojusz, Inkwizycja, Człowiek ze srebrną monetą, Mistrz Areny, Kontrabanda, Zaginiony w Akcji, Pośród duchów, Rodowe Imię, Spotkanie Rodzinne, Na zawsze Nautem, Ataki na Karawany i wiele, wiele innych.

Na kolejnych rozdziałach poradnika dowiesz się również, gdzie odnaleźć wszystkie kapliczki z darmowymi punktami umiejętnościami, przeczytasz o potyczkach z pobocznymi bossami i dowiesz się, które wybory determinują zakończenia gry. Przeczytasz również o finale gry i różnych zakończeniach w Greedfall. Poradnik wieńczy rozbudowany dział FAQ, który odpowiada na pytanie takie jak: Które umiejętności są najlepsze w grze? Jak rozwiązać zagadkę z żywiołami? Jak zdobyć najlepsze wyposażenie w grze? Czy Greedfall studia Spiders to gra podobna do Gothica / Dragon Age Inkwizycja? Jak długa jest gra? I wiele innych stron, które w pełni zaspokoją waszą ciekawość.

W trakcie zabawy wcielamy się w bohatera, którego głównym zadaniem jest znalezienie lekarstwa na chorobę wyniszczającą Stary Świat. Podczas przygody musimy dołożyć starań, by nie narazić się zbytnio ani rdzennej ludności (chronionej przez tak zwanych Strażników - potwory i inne istoty nadprzyrodzone. będące manifestacją działającej tu magii), ani kolonizatorom (których szeregi zasilają zarówno zwykli osadnicy, jak i najemnicy czy łowcy skarbów). Podejmowane przez nas decyzje wpływają przy tym nie tylko na rozkład sił na wyspie, lecz także na to, w jaki sposób potoczy się nasza historia.

Grzegorz "Alban3k" Misztal (gry-online.pl)

Jacek "Stranger" Hałas (gry-online.pl)

Natalia "N.Tenn" Fras (gry-online.pl)

Greedfall - 10 porad na start

Nie - GreedFall - poradnik do gry
 1. Możesz spokojnie odwiedzać różne domy i okradać je z dobytku mieszkańców. Wiele skrzyń wymaga jednak talentu otwierania zamków.
 2. Przy wizytach u kupca kupuj amunicje - broń palna w grze jest bardzo potężna, jednak amunicja bywa sporadyczna.
 3. Warto eksplorować świat gry. Niektóre mapy kryją minibossów (Opiekunowie) i innych silnych, opcjonalnych wrogów, którzy np. pilnują skrzyni z legendarnymi przedmiotami.
 4. Jeśli chodzi o talenty, warto zakupić przynajmniej 1 punkt charyzmy i próbować ją używać podczas zadań. Przeważnie zakończy się powodzeniem w misji i zdobędziesz dodatkową reputację. Możesz przed rozmową próbować starej techniki zapis/wczytanie, by uzyskać sukces w rozmowie.
 5. Ubieraj towarzyszy w dobrą broń - są oni naprawdę bardzo pomocni w walce. Kurt z dwuręczną bronią jest w stanie samodzielnie niszczyć sporą ilość przeciwników.
 6. Jak najszybciej odblokuj umiejętność Magiczne Leczenie, by nigdy więcej nie używać eliksirów zdrowia. Dalsze ulepszenia umiejętności są bardzo wskazane - na końcu możesz również leczyć swoich towarzyszy.
 7. Podczas eksploracji staraj się jak najszybciej odnajdywać i zakładać obozowiska - szybka podróż znacznie pomoże wracanie do starych miejsc, by np. wykonać zadanie poboczne.
 8. Gdy walczysz z wrogami, staraj się nie odbiec za daleko - przeciwnicy potrafią w czasie walki "stracić cię z oczu", zresetować swoje zdrowie i wrócić do pierwotnej lokacji.
 9. Broń palna jest bardzo potężna - nawet zwykły rewolwer ogłusza wroga i zadaje dużo obrażeń. Postaraj się mieć przynajmniej 1 punkt w atrybut celność.
 10. Arena w New Serene nagradza cię potężną bronią dwuręczną. Jeśli wysilisz się i zrobisz wszystkie 5 fal wcześnie, możesz zdobyć wspaniały miecz. Wymaga on 5 zręczności i umiejętności broń dwuręczna.

Czy Greedfall to gra AAA?

Nie. Gra Greedfall jest znacznie mniejsza, niż typowa gra AAA. Co więcej, w wielu miejscach widać budżetowość gry i mało dopracowane rozwiązania. Greedfall jest najbardziej rozbudowanym tytułem studia Spiders, jednak to wciąż tytuł AA, któremu przydałoby się więcej szlifów. Nie zmienia to jednak faktu, że Greedfall jest typowym rpg-iem, o sporej ilości zadań, licznych wyborach i ciekawej eksploracji.

Kto stoi za stworzeniem gry Greedfall?

GreedFall to RPG z wyraźnymi elementami gry akcji. Tytuł został opracowany przez studio Spiders, które ma w swoim portfolio między innymi takie tytuły jak The Technomancer czy Bound by Flame, natomiast jego wydaniem zajęła się firma Focus Home Interactive.

Czy Greedfall jest podobną grą do Elexa i Gothica?

Niekoniecznie. Greedfall bliżej do Dragon Age Inkwizycja - podobnie jak tam, przemierzamy rozległe, zamknięte lokacje i odkrywamy znaki zapytania na mapie. Mamy również towarzyszy, którzy zlecają nam misje poboczne i możemy wdawać się z nimi w romanse. Z Elexa/Gothica za to został podpatrzony ciekawy system rozwoju, gdzie możemy tworzyć hybrydy różnych klas i bawić się ciekawymi buildami. Nie uświadczymy tu za to ekscytujących eksploracji np. tajemniczych ruin, czy wyboru tylko jednej frakcji do której dołączymy.

Czy w Greedfall jest zapis w każdym momencie?

Tak. Można śmiało zapisywać grę praktycznie w każdym momencie polegając na manualnych lub szybkich sejwach. Na zapisanie stanu gry radzimy decydować się przed każdą bitwą czy spotkaniem w ramach zaliczanych zadań. Pozwoli ci to w razie potrzeby powrócić do wcześniejszych zapisów i lepiej przygotować się do starcia lub przetestować inny wariant ukończenia zadania (niektóre wybory w questach wzajemnie wykluczają się).

Czy Greedfall jest grą trudną?

Nie. Przed rozpoczęciem gry masz aż 4 poziomy trudności - klasyczny poziom robi się dość szybko prosty. Możesz również w miarę potrzeb zmieniać poziom trudności w trakcie rozgrywki, więc bez obaw poradzisz sobie z wyzwaniami w grze.

Jak zmienić porę dnia?

Świat GreedFall możesz przemierzać o różnych porach dnia i nocy - GreedFall - poradnik do gry

Świat GreedFall możesz przemierzać o różnych porach dnia i nocy. Możesz w rezultacie zapragnąć odwiedzić daną lokację o innej godzinie. Dostępna jest opcja zmiany pory dnia poprzez udanie się na odpoczynek.

Odpoczynek najłatwiej aktywować z poziomu jednego z domostw przydzielonych głównemu bohaterowi (po jednym w każdym głównym queście) - możesz wejść w interakcję np. z łóżkiem. Odpoczynek jest też możliwy w każdym obozie drużyny - wystarczy podejść do ogniska. Po potwierdzeniu chęci udania się na odpoczynek możesz wybrać o jakiej porze dnia ma się on zakończyć (np. o świcie).

Czy można usunąć znamię z twarzy bohatera?

Znamię widoczne jest na twarzy głównej postaci już w momencie tworzenia bohatera - GreedFall - poradnik do gry

Znamię widoczne jest na twarzy głównej postaci już w momencie tworzenia bohatera. Nie możesz się go pozbyć niezależnie od tego jakie wybierzesz ustawienia wyglądu kreowanej postaci. Nie jest to niedopatrzenie ze strony autorów gry, tylko efekt jednej z jej najważniejszych cech. Postać, nad którą przejmujesz w GreedFall kontrolę, jest jedną z tysięcy osób chorujących na Malichor. Znamię jest właśnie jednym z efektów ubocznych choroby i tego, że trawi ona ciało sterowanej postaci.

Więcej o chorobie Malichor możesz dowiedzieć się z osobnej strony naszego poradnika. Odnalezienie lekarstwa na tę chorobę jest jednym z głównych celów gry. Polecamy m.in. zainteresować się sekcją Lek na Malichor w naszym opisie przejścia.

Ile osób z drużyny podróżuje po świecie gry?

Świat gry przemierza się w trzyosobowym składzie - są to utworzony przez ciebie główny bohater i dwóch towarzyszy kontrolowanych przez sztuczną inteligencję - GreedFall - poradnik do gry

Świat gry przemierza się w trzyosobowym składzie - są to utworzony przez ciebie główny bohater i dwóch towarzyszy kontrolowanych przez sztuczną inteligencję. Jako że w trakcie całej gry przyłącza się więcej niż 2 osoby, nie każdy członek drużyny może w danym momencie z tobą podróżować.

 1. Skład drużyny możesz zmienić np. w obozie.
 2. Nie możesz wyruszyć w podróż w niepełnym składzie, tzn. w pojedynkę lub z tylko jednym towarzyszem.
 3. Na potrzeby zaliczania niektórych questów obecność wybranych członków drużyny może być obowiązkowa. W takich sytuacjach są oni oznaczani ikoną kłódki.

Czy w GreedFall są znajdźki?

Nie, w grze GreedFall nie ma znajdziek (collectibles). Nie musisz zajmować się odnajdywaniem żadnych notatek ani innych tego typu sekretów.

Warto zaznaczyć, że w GreedFall odnajduje się unikalne legendarne przedmioty oraz odwiedza kapliczki umiejętności. Znalezisk tych nie można jednak uznać jako znajdźki.

Czy ukaże się DLC do GreedFall?

Nie, autorzy nie mają w planach wydawania dodatków DLC - GreedFall - poradnik do gry

Nie, autorzy nie mają w planach wydawania dodatków DLC. Wyjątkiem jest Zestaw Podróżnika (Adventurer's Gear) przyznawany osobom, które złożyły pre-order na grę. W skład tego zestawu wchodzi kilka elementów ubioru oraz unikalna broń w zależności od wybranej na starcie gry klasy postaci. Powyższy obrazek prezentuje przykładowy Zestaw Podróżnika dla klasy wojownika. W jego skład wchodzi m.in. płonący rapier.

Czy można pomijać scenki przerywnikowe?

Tak, możesz pomijać cut-scenki - GreedFall - poradnik do gry

Tak, możesz pomijać cut-scenki. W przypadku wersji na PC jest to możliwe wciskając Backspace lub ESC (w zależności od cut-scenki będzie działał tylko jeden z tych klawiszy).

Możesz także przewijać rozmowy z innymi postaciami. Za każdym przewijana jest tylko aktualna wypowiedź głównego bohatera lub NPC-a. Nie jest od razu kończona cała rozmowa. Możesz korzystać z tej metody np. jeśli zdążysz przeczytać napisy zanim dana postać wypowie do końca swoją kwestię.

Czy w GreedFall dostępny jest crafting?

Tak, możesz (a nawet powinieneś) polegać na craftingu - GreedFall - poradnik do gry

Tak, możesz (a nawet powinieneś) polegać na craftingu. W grze GreedFall ma on dwa zasadnicze zastosowania:

 1. Możesz montować udoskonalenia na posiadanych broniach oraz zbrojach. Pozwalają one na zmianę statystyk danego przedmiotu (np. zwiększenie obrażeń albo podniesienie odpornośći na żywioły).
 2. Możesz produkować związki chemiczne w ramach czynności alchemicznych. Mowa tu przede wszystkim o różnego rodzaju miksturach, pułapkach czy amunicji do broni palnej.

Przystąpienie do craftingu jest możliwe dopiero po spełneniu szeregu wymagań:

 1. Musisz mieć zakupione talenty Rzemiosło i/lub Nauka. Każdy z nich można dodatkowo ulepszyć żeby zwiększyć możliwości craftingu.
 2. Musisz skorzystać ze stołu rzemieślniczego.
 3. Ulepszana broń/zbroja musi mieć wolne sloty na udoskonalenia.
 4. Musisz dysponować materiałami rzemieślniczymi lub składnikami alchemicznymi.

Komplet informacji o craftingu znajdziesz na osobnej stronie naszego poradnika - Alchemia i rzemiosło.

Najważniejsze klawisze sterowania PC w GreedFall

Poniżej znajdziesz listę najważniejszych klawiszy sterowania w wersji PC gry GreedFall. Pełne informacje, wraz z rozmieszczeniem funkcji na padach konsol PS4 i XONE, znajdziesz na stronie Sterowanie w naszym poradniku.

Sterowanie postacią - GreedFall - poradnik do gry

Sterowanie postacią

Sprint - GreedFall - poradnik do gry

Sprint

Menu startowe - GreedFall - poradnik do gry

Menu startowe

Mapa obszaru - GreedFall - poradnik do gry

Mapa obszaru

Atak - GreedFall - poradnik do gry

Atak

Furia - GreedFall - poradnik do gry

Furia

Unik - GreedFall - poradnik do gry

Unik

Tryb skradania się - GreedFall - poradnik do gry

Tryb skradania się

Kamera - GreedFall - poradnik do gry

Kamera

Namierzanie celu - GreedFall - poradnik do gry

Namierzanie celu

Otwarcie menu taktycznej pauzy - GreedFall - poradnik do gry

Otwarcie menu taktycznej pauzy

Otwarcie statystyk - GreedFall - poradnik do gry

Otwarcie statystyk

Otwarcie drzewa umiejętności - GreedFall - poradnik do gry

Otwarcie drzewa umiejętności

Otwarcie ekwipunku - GreedFall - poradnik do gry

Otwarcie ekwipunku

Dziennik zadań - GreedFall - poradnik do gry

Dziennik zadań

Kodeks - GreedFall - poradnik do gry

Kodeks

Schowanie broni - GreedFall - poradnik do gry

Schowanie broni

Zmiana stylu walki - GreedFall - poradnik do gry

Zmiana stylu walki

Wczytanie szybkiego zapisu - GreedFall - poradnik do gry

Wczytanie szybkiego zapisu

Szybki zapis - GreedFall - poradnik do gry

Szybki zapis

Czy GreedFall ma duże wymagania sprzętowe?

Nie, wymagania wersji PC gry GreedFall nie są bardzo wysokie. Powinna się ona bezproblemowo uruchomić nawet na kilkuletnim sprzęcie i to niekoniecznie w najniższych detalach. Komplet informacji znajdziesz na stronie Wymagania sprzętowe w naszym poradniku.

 1. System operacyjny: 64-bitowy Windows 7/8/10
 2. Procesor: Intel Core i5-3450 3.1 GHz / AMD FX-6300 X6 3.5 GHz
 3. Pamięć RAM: 8 GB
 4. Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7870 z 2 GB pamięci
 5. Miejsce na dysku: 25 GB
 6. Pamięć karty graficznej: 2 GB

Czy trudno zdobyć platynę w GreedFall?

Odblokowanie platynowego trofeum w GreedFall może być dość wymagające. Największym utrudnieniem jest konieczność ukończenia gry na najwyższym poziomie trudności Extreme. Cechuje się on o wiele trudniejszymi walkami - wrogowie pojawiają się w większych grupach, są szybsi i zadają większe obrażenia.

Inne problematyczne trofea gry to te związane z wyborami, które mogą się wzajemnie wykluczać. Jeśli nie chcesz przechodzić całej gry kilka razy, to warto tworzyć manualne sejwy przed każdą większą decyzją. Czeka cię też trochę grindu np. z zabiciem kilkuset wrogów na określone sposoby czy odblokowaniem wszystkich umiejętności. Omówienia wszystkich dostępnych osiągnięć znajdziesz w naszym poradniku trofeowym.

Czy mogę zmienić wersję językową?

Tak, GreedFall pozwala na zmianę wersji językowej, choć jest to kłopotliwe. Nie możesz zmienić języka w dowolnym momencie gry ani nawet po tym jak powrócisz do menu głównego.

 1. Jeśli grasz w wersję PC, to musisz odnaleźć grę w bibliotece Steama, kliknąć na niej prawym przyciskiem myszy, wybrać właściwości, przejść do zakładki języka i ustawić nowy język. Konieczne może okazać się pobranie danych dla nowej wersji językowej.
 2. Jeśli grasz na konsoli, to musisz wyłączyć grę i zmienić język w ustawieniach konsoli. Po tym jak ponownie uruchomisz grę jej wersja językowa powinna dostosować się do języka ustawionego w dashboardzie.

Czy GreedFall ma duży świat?

Świat w grze GreedFall jest dość rozległy - GreedFall - poradnik do gry

Świat w grze GreedFall jest dość rozległy. Prolog kampanii rozgrywany jest jeszcze w stosunkowo niewielkim mieście, ale w momencie zaliczenia go trafisz na właściwą wyspę Teer Fradee. Zbadanie jej wszystkich zakątków zajmie ci dużo czasu - do odwiedzenia są m.in. duże miasta, rozległa dzicz, czy lochy z potworami.

W grze GreedFall nie podróżuje się po jednej wielkiej mapie, jak np. w grach z serii Gothic. Zamiast tego drużyna bada mniejsze regiony. Po dotarciu do krawędzi danego regionu możesz podjąć decyzję o przeniesieniu się do innego obszaru.

Nasz atlas świata do gry GreedFall zawiera wysokiej jakości mapę świata. Zaznaczyliśmy na niej wszystkie główne lokacje, które możesz odwiedzić. Każda z nich została też przez nas opisana.

Czy w grze można skakać?

Nie, w GreedFall nie można swobodnie wykonywać skoków - GreedFall - poradnik do gry

Nie, w GreedFall nie można swobodnie wykonywać skoków. Gra pozwola skakać tylko w specjalnych miejscach. Przykład takiej lokacji pokazuje powyższy obrazek. Niestety w naszym przykładzie przeskoczenie na sąsiedni balkonik jest możliwe tylko jeśli odblokowany został 2 poziom talentu Wigor.

Brak opcji skoku nie oznacza, że w ogóle nie możesz się wspinać. Niektóre ściany są interaktywne. Po ustawieniu się przy takiej ścianie możesz zdecydować się na wdrapanie na nią po to żeby ominąć w ten sposób przeszkodę. Oprócz tego główny bohater może m.in. korzystać z drabin.

Dlaczego moja postać nie może przejść dalej?

Niektóre z eksplorowanych w GreedFall lokacji mają niestety niewidzialne ściany - GreedFall - poradnik do gry

Niektóre z eksplorowanych w GreedFall lokacji mają niestety niewidzialne ściany. Mogą ci one uniemożliwić przejście dalej nawet jeśli w danym miejscu nie znajduje się żadna widoczna przeszkoda. Jeśli natrafisz na niewidzialną ścianę, to zawróć i opuść dane miejsce. Próba ominięcia jej będzie wyłącznie stratą czasu.

Dlaczego nie mogę założyć przedmiotu?

Powód takiego stanu rzeczy jest prosty - bronie i pancerze w GreedFall mają wymagania odnośnie statystyk bohatera - GreedFall - poradnik do gry

Powód takiego stanu rzeczy jest prosty - bronie i pancerze w GreedFall mają wymagania odnośnie statystyk bohatera. Gra nie pozwoli ci używać danego przedmiotu dopóki nie spełnisz postawionych wymagań.

Informacje o wymaganiach broni lub pancerza możesz odczytać po wybraniu przedmiotu z inwentarza lub menu handlarza. W przykładzie z powyższego obrazka z topora można skorzystać dopiero po odblokowaniu umiejętności Ciężka broń jednoręczna i rozwinięciu atrybutu Siła na poziom 3.

Czy w GreedFall jest kradziez kieszonkowa?

Nie, w GreedFall nie przewidziano opcji kradzieży kieszonkowej - GreedFall - poradnik do gry

Nie, w GreedFall nie przewidziano opcji kradzieży kieszonkowej. Nie możesz wykradać przedmiotów z kieszeni napotykanych NPC-ów. Dobrą wiadomością jest natomiast to, że możesz śmiało zabierać wartościowe przedmioty z odnajdywanych skrzyń i innych pojemników, nawet jeśli znajdują się one w czyimś doku czy obok straganu handlarza.

Pilnuj się jedynie w tych lokacjach, które są zakazanymi strefami (np. miejsca pilnowane przez frakcje). Należy w nich skradać się lub działać w przebraniu jeśli nie chcesz zostać zauważony i doprowadzić do bójki (oraz pogorszenia reputacji).

Czy w grze jest limit poziomu doświadczenia?

Tak, 99 poziom doświadczenia jest najwyższym możliwym w GreedFall. Jest mała szansa, że zdobędziesz go w trakcie "normalnego" przechodzenia gry, aczkolwiek GreedFall pozwala na grind np. poprzez staczanie nagradzanych punktami doświadczenia walk na arenie.

Informacje o GreedFall - poradnik do gry

Autorzy : Grzegorz Alban3k Misztal, Jacek Stranger Hałas

Poradnik zawiera : strony: 164, ilustracje: 711 .

Poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 9 września 2019, odwiedź Poradnik do gry

Opis przejścia

Ostatnia aktualizacja : 9 września 2019, odwiedź Opis przejścia

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w GreedFall - poradnik do gry

GreedFall - screen - 2019-07-30 - 401403GreedFall - screen - 2019-07-30 - 401402GreedFall - screen - 2019-06-06 - 398424GreedFall - screen - 2019-06-06 - 398423GreedFall - screen - 2019-06-06 - 398422GreedFall - screen - 2019-06-06 - 398421GreedFall - screen - 2019-06-06 - 398420GreedFall - screen - 2019-06-06 - 398419GreedFall - screen - 2019-06-06 - 398418