Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GreedFall - poradnik do gry

GreedFall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak odblokowywać atrybuty i talenty w GreedFall? GreedFall poradnik, solucja

W GreedFall, na każdym kroku rozwijasz swoją postać poprzez zdobywanie punktów doświadczenia. Dzięki nim możesz rozwijać swojego bohatera. To od Ciebie zależy jak będziesz się on zachowywać oraz walczyć. W grze musisz odpowiednio dobierać punkty umiejętności, atrybuty oraz talenty postaci. Pamiętaj - jeśli nie dasz sobie punktów w ,np. posługiwanie się bronią palną, postać nie będzie w stanie strzelać. To samo tyczy się pozostałych umiejętności dostępnych w grze.

Informacje o umiejętnościach, atrybutach i talentach w grze Greedfall znajdziesz w naszym poradniku. Dokładnie opisaliśmy, każdą umiejętność i określiliśmy, które z nich będą najlepsze.

Co dają atrybuty i talenty?

Talenty

Talenty są podzielone na sześć drzewek: wigor, charyzma, nauka, otwierania zamków, rzemiosło i intuicja - Jak odblokowywać atrybuty i talenty w GreedFall? - GreedFall - poradnik do gry

Talenty są podzielone na sześć drzewek: wigor, charyzma, nauka, otwierania zamków, rzemiosło i intuicja. Twój wybór wpłynie na bohatera, np. dzięki rzemiosłu będziesz mógł samodzielnie tworzyć bronie i ulepszenia.

Atrybuty

Atrybuty są podzielone na sześć drzewek: siła fizyczna i psychiczna, zręczność, wytrzymałość, siła woli i celność - Jak odblokowywać atrybuty i talenty w GreedFall? - GreedFall - poradnik do gry

Atrybuty są podzielone na sześć drzewek: siła fizyczna i psychiczna, zręczność, wytrzymałość, siła woli i celność. Wpływają one na statystyki bohatera.

Jak zdobywać punkty umiejętności?

Punkty umiejętności zdobywasz wbijając poziomy doświadczenia. Punkty doświadczenia zdobędziesz walcząc z przeciwnikami oraz wykonując misje główne i poboczne.

Co ile poziomów mogę rozwinąć umiejętność?

Jeśli wejdziesz w drzewko umiejętności, talentów czy atrybutów zobaczysz ile brakuje ci do kolejnego punktu - Jak odblokowywać atrybuty i talenty w GreedFall? - GreedFall - poradnik do gry

Jeśli wejdziesz w drzewko umiejętności, talentów czy atrybutów zobaczysz ile brakuje ci do kolejnego punktu. Informacja ta zaznaczona jest po prawej stronie ekranu (oznaczyliśmy to miejsce na screenie powyżej).

Punkty te zazwyczaj pojawiają się co kilka poziomów doświadczenia.

Jak zresetować umiejętności?

Aby zresetować wszystkie umiejętności bohatera potrzebujesz przedmiotu zwanego Kryształ pamięci (Memory Crystal). Dzięki niemu możesz dowolnie modyfikować swojego bohatera. Pomoże Ci to jeśli w dalszych etapach rozgrywki stwierdzisz, że zle rozwijałeś swoją postać. Możesz zmienić wszystko, nawet początkowy wybór klasy bohatera.

Dokładne informacje na temat Kryształu Pamięci znajdziesz na stronie poradnika poświęconej zresetowaniu umiejętności.