Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GreedFall - poradnik do gry

GreedFall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy w GreedFall są romanse? GreedFall poradnik, solucja

W grze GreedFall możesz uwodzić, zwodzić oraz wiązać się ze swoimi towarzyszami. Jest to specjalna mechanika, która rozwija grę, ale również wymaga od Ciebie wiele wysiłku. Jeśli chcesz podbić serce swojego wybranka/wybranki musisz długo starać się o jej względy. Na poniższej stronie poradnika dowiesz się co musisz zrobić, aby zdobyć serce ukochanej/ukochanego, ile osób możesz uwieść, czy musisz się wiązać na stałe oraz jak tworzyć krótkotrwałe romanse.

Jak romansować?

Aby rozpocząć romans z wybranym towarzyszem musisz pierw zrobić dla niego wszystkie zadania poboczne, a potem rozwijać z nim znajomość - Czy w GreedFall są romanse? - GreedFall - poradnik do gry

Aby rozpocząć romans z wybranym towarzyszem musisz pierw zrobić dla niego wszystkie zadania poboczne, a potem rozwijać z nim znajomość. Rozwijanie znajomość (zdobywanie reputacji) polega na rozmawianiu z danym towarzyszem i odpowiadaniu w odpowiedni sposób.

Jeśli wybranek/wybranka zaproponuje Ci randkę musisz udać się do rezydencji i od razu skierować się do łóżka. Po wszystkim postać wyzna Ci miłość, od Ciebie będzie zależeć co zrobisz z tym dalej.

Informacje na temat zadań pobocznych znajdziesz w naszym poradniku, na stronach poświęconym questom pobocznym.

Czy mogę popsuć sobie romans?

Tak - Czy w GreedFall są romanse? - GreedFall - poradnik do gry

Tak. Postać może się na Ciebie obrazić jeśli odpowiesz na jej zaloty niezgodnie z jej oczekiwaniami bądź odmówisz jej randki. Jeśli nie przyjmiesz propozycji nie możesz liczyć na to, że znowu Ci zaproponuje spotkanie.

Z kim mogę romansować?

Możesz romansować z 4 towarzyszami - Kurt, Vasco, Siora i Aphra - Czy w GreedFall są romanse? - GreedFall - poradnik do gry

Możesz romansować z 4 towarzyszami - Kurt, Vasco, Siora i Aphra.

Czy muszę wchodzić w związki?

Po wspólnej nocy postać wyzna Ci miłość, jeśli odwzajemnisz jej uczucie, to wejdziesz w związek z wybranym towarzyszem - Czy w GreedFall są romanse? - GreedFall - poradnik do gry

Po wspólnej nocy postać wyzna Ci miłość, jeśli odwzajemnisz jej uczucie, to wejdziesz w związek z wybranym towarzyszem. To zablokuje wszelkie romanse z innymi bohaterami.

Jeśli jednak odmówisz otworzysz sobie drogę do innych romansów, ale stracisz w oczach danego bohatera.

Czy mogę romansować z wieloma na raz?

Oczywiście, że możesz - Czy w GreedFall są romanse? - GreedFall - poradnik do gry

Oczywiście, że możesz. Musisz jedynie złamać serce swojej ukochanej/swojemu ukochanemu, mówiąc, że to była tylko zabawa. W ten sposób będziesz mógł romansować z innymi towarzyszami.

Czy postacie są określone seksualnie?

Jeśli chodzi o twoich towarzyszy w GreedFall Siora i Vasco to postacie biseksualne, więc wdadzą się w romans i z kobietą, i z mężczyzną. Jeśli chodzi jednak o postać Kurta, interesują go tylko kobiety, a Aphre tylko mężczyźni.