Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GreedFall - poradnik do gry

GreedFall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Bitwa Czerwonych Włóczni | Solucja GreedFall GreedFall poradnik, solucja

Na tej stronie naszego poradnika do gry Greedfall odnajdziesz opis przejścia kolejnej misji wątku głównego - Bitwa Czerwonych Włóczni.

Musisz dotrzeć do lokacji Vedrad - Bitwa Czerwonych Włóczni | Solucja GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Musisz dotrzeć do lokacji Vedrad. "Czerwony Las" i dotrzeć do wioski Vedrhais. Pomów z Arwantem, a zostaniesz skierowany na miejsce bitwy. Idź na miejsce bitwy - musisz pokonać grupkę wrogów, próbując przy tym uratować siostrę Siory - Eseld.

Po walce czeka cię rozmowa z Eseld - Bitwa Czerwonych Włóczni | Solucja GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Po walce czeka cię rozmowa z Eseld. Możesz użyć intuicji/charyzmy, by przekonać ją, aby zaprzestała zemsty. Pojawi się teraz licznik czasowy i będziesz musiał zlokalizować rannych na polu bitwy i spróbować im pomóc.

Chodź po polu bitwy i czekaj, aż Siora krzyknie, że widzi rannego - Bitwa Czerwonych Włóczni | Solucja GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Chodź po polu bitwy i czekaj, aż Siora krzyknie, że widzi rannego. Zostanie on wtedy zaznaczony na mapie - podejdź do rannego i ulecz go. W trakcie poszukiwań zobaczysz scenkę i Siora rzuci się na rannego żołnierza. Możesz skłonić ją, by dokonała zemsty, lub powiedzieć jej, by zaprzestała ataku. Za leczenie rannych otrzymasz +2 punkty reputacji dla frakcji Tubylcy i 1400 XP.

W trakcie poszukiwań natkniesz się również na ruiny zbadaj je, a natkniesz się na wielkie malowidło. Pojawi się również zadanie od towarzysza, Siory - Znajdź Królową Bladnid.