Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GreedFall - poradnik do gry

GreedFall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Obóz Ordo Luminis | Solucja GreedFall GreedFall poradnik, solucja

Kolejna strona poradnika do gry Greedfall, zawiera opis przejścia misji pobocznej Obóz Ordo Luminis.

Gdzie rozpocząć zadanie?: Ukończyć misję główną Twarzą w Twarz z Demonem

Masz dwa warianty wykonania tej misji. Możesz iść do Eseld i pomów z nią o odbiciu więźniów, lub udać się do matki Kardynaliny.

Rozmowa z Matką Kardynaliną - po rozmowie z kobietą, idź do baraków, pomów z kwatermistrzem i zwerbuj grupkę rycerzy do pomocy - Obóz Ordo Luminis | Solucja GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Rozmowa z Matką Kardynaliną - po rozmowie z kobietą, idź do baraków, pomów z kwatermistrzem i zwerbuj grupkę rycerzy do pomocy. Następnie idź na miejsce spotkania w San Matheus i zaatakuj wspólnie z sojusznikami obóz. Uratuj więźniów, zabij wszystkich inkwizytorów, znajdź dowody w komnatach - po wszystkim, pomów z sojusznikami i zamelduj o wszystkim Matce Kardynalinie. Otrzymasz +1 reputacji z Theleme. Udaj się teraz do Derdre i powiedz jej o wszystkim - będzie niezadowolona i otrzymasz -1 reputacji z tubylcami.

Rozmowa z Eseld - przekonaj kobietę z pomocą np - Obóz Ordo Luminis | Solucja GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Rozmowa z Eseld - przekonaj kobietę z pomocą np. charyzmy, a dołączy do boju. Cała procedura ataku wygląda identycznie jak w powyższym opisie - uwolnij więźniów, pokonaj wszystkich i idź do matki Kardynaliny. Otrzymasz -2 reputacji z Theleme. Zakończysz zadanie.

Niezależnie od wyboru, otrzymasz również +4 reputacji z tubylcami i 1900 XP.