Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GreedFall - poradnik do gry

GreedFall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Malichor | GreedFall GreedFall poradnik, solucja

Jedną z cech rzeczywistości przedstawionej w GreedFall jest tajemnicza choroba zwana Malichor. Trawi ona tzw. Stary Świat, dziesiątkując jego populację. W tym rozdziale dowiesz się trochę o tej zarazie.

Malichor jest śmiertelną chorobą, która dziesiątkuje mieszkańców Starego Świata. Wśród zarażonych znajduje się także protagonista gry, które stworzysz przed rozpoczęciem właściwej rozgrywki. Choroba demonstruje się pod postacią dużego, czarnego znamienia, które jest widoczne na twarzy bohatera.

Twoim celem w czasie zabawy jest odnalezienie lekarstwa na chorobę trawiącą ciało twojego bohatera - Malichor | GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Twoim celem w czasie zabawy jest odnalezienie lekarstwa na chorobę trawiącą ciało twojego bohatera. W tym celu udaje się on na poszukiwania na wyspę Teer Fradee zwaną Nowym Światem.

Oczywiście choroba nie jest tylko ograniczeniem. Twój bohater potrafi korzystać z magii, co nie jest charakterystyczne dla postaci ze Starego Świata. Może to być podyktowane właśnie zarazą, na którą cierpi.