Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GreedFall - poradnik do gry

GreedFall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zresetować rozwój postaci w GreedFall? GreedFall poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do GreedFall znajdziesz informację jak zresetować rozwój głównego bohatera, tzn. jak ponownie wybrać startową klasę postaci, oraz jak od nowa rozdysponować punkty umiejętności, atrybutów i talentów.

GreedFall jest grą, w której łatwo można popełnić błędy w temacie rozwoju postaci lub po prostu wybrać klasę, która w rzeczywistości nie oferuje przyjemnej gry - Jak zresetować rozwój postaci w GreedFall? - GreedFall - poradnik do gry

GreedFall jest grą, w której łatwo można popełnić błędy w temacie rozwoju postaci lub po prostu wybrać klasę, która w rzeczywistości nie oferuje przyjemnej gry. Swoje poprzednie wybory możesz na szczęście zmienić.

Pierwsza okazja do zresetowania rozwoju postaci pojawia się pod koniec zaliczania prologu gry w mieście Serene. Musisz konkretnie awansować do momentu, w którym pokonuje się pierwszego bossa gry - Nieznaną kreaturę (Unknown Creature).

Jedną z nagród za pokonanie pierwszego bossa jest Kryształ pamięci (Memory Crystal) - Jak zresetować rozwój postaci w GreedFall? - GreedFall - poradnik do gry

Jedną z nagród za pokonanie pierwszego bossa jest Kryształ pamięci (Memory Crystal). Możesz przejść do dowolnej zakładki rozwoju postaci (Character Development) i zdecydować się na zużycie kryształu pamięci.

Gra pozwoli ci raz jeszcze ustalić klasę bohatera, którą wybierało się podczas tworzenia nowej postaci na samym początku gry - Jak zresetować rozwój postaci w GreedFall? - GreedFall - poradnik do gry

Gra pozwoli ci raz jeszcze ustalić klasę bohatera, którą wybierało się podczas tworzenia nowej postaci na samym początku gry. Zmodyfikowane zostanie też automatycznie startowe wyposażenie, czyli m.in. broń biała lub magiczny pierścień, z którymi rozpoczyna się nową grę. Pozwoli ci to od razu kontynuować rozgrywkę nową klasą bez konieczności odwiedzania handlarza czy odnalezienia poprawnych elementów wyposażenia w formie lootu.

Zużycie kryształu cofa też wszystkie decyzje związane z wydaniem punktów umiejętności, atrybutów i talentów - Jak zresetować rozwój postaci w GreedFall? - GreedFall - poradnik do gry

Zużycie kryształu cofa też wszystkie decyzje związane z wydaniem punktów umiejętności, atrybutów i talentów. Zgromadzone do tej punkty rozwoju dla każdej z tych trzech kategorii nie przepadną. Gra pozwoli ci po prostu zadecydować na co chcesz je tym razem wydać. Możesz wybrać te same lub zupełnie inne umiejętności, atrybuty i talenty.