Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GreedFall - poradnik do gry

GreedFall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Demoniczny Kult | Solucja GreedFall GreedFall poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Greedfall przeczytasz solucję misji wątku głównego Demoniczny Kult.

Misję aktywujesz po zakończeniu zadania Stare Państwa w Nowym Świecie - Demoniczny Kult | Solucja GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Misję aktywujesz po zakończeniu zadania Stare Państwa w Nowym Świecie. Po rozmowie z Constantinem ruszysz na poszukiwanie demonicznego kultu. Idź do wioski wskazanej przez Petrusa w Tir Dob. "Czarne Ziemie" i porozmawiaj z misjonarzami wysłanymi przez Matkę Kardynalinę.

Rozpocznij teraz przepytywanie przywódczynię wioski i mieszkańców - Demoniczny Kult | Solucja GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Rozpocznij teraz przepytywanie przywódczynię wioski i mieszkańców. Niektórzy członkowie wioski nie będą chcieli z tobą rozmawiać - staraj się odnaleźć osoby, które są z dala od centrum osady. Po wszystkim przekaż wszystkie zdobyte informacje do siostry Ephesii.

Jeden z mieszkańców był wyjątkowo nerwowy podczas przesłuchań - idź najpierw do kobiety stojącej obok i poproś ją o pomoc - Demoniczny Kult | Solucja GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Jeden z mieszkańców był wyjątkowo nerwowy podczas przesłuchań - idź najpierw do kobiety stojącej obok i poproś ją o pomoc. Jeśli w twojej drużynie jest Siora, osadniczka pomoże ci odwrócić uwagę podejrzanego. Wykorzystaj moment, by wejść do środka i przeszukać dokładnie chatkę w poszukiwaniu dowodów.

Wyjdź na zewnątrz i ponownie opowiedz wszystko siostrze Ephesii - Demoniczny Kult | Solucja GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Wyjdź na zewnątrz i ponownie opowiedz wszystko siostrze Ephesii. Idź teraz we wskazane miejsce i po wstawkach rozpocznij śledzenie nerwowego mężczyzny. Idź za nim, uważając by cię nie nakrył. Po pewnym czasie dotrzesz do kręgu z żywiołami, twoja postać będzie miała wizję i będziesz musiał rozwiązać zagadkę.

Musisz nacisnąć odpowiednie pomniki w dobrej kolejności - zgodnie z wizją, której doświadczyła twoja postać. Poprawna kombinacja to:

  1. Wiatr (Wind Stone)
  2. Błyskawica (Lightning Stone)
  3. Ogień (Fire Stone)
  4. Śmierć (Death Stone)
  5. Woda (Water Stone)
  6. Życie (Life Stone)

Po zapaleniu świec w dobrej kolejności, wejdź do środka jaskini. Przejdź do centrum jaskini, a po wstawce wróć do Derdre. Zakończysz zadane, zyskasz 1700 XP i rozpoczniesz zadanie Twarzą w Twarz z Demonem.