Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GreedFall - poradnik do gry

GreedFall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Poszukiwanie Constantina | Solucja GreedFall GreedFall poradnik, solucja

Na poniższej stronie poradnika gry Greedfall, odczytasz opis misji głównej Poszukiwanie Constantina.

1 - Poszukiwanie Constantina | Solucja GreedFall - GreedFall - poradnik do gry
Po wykonaniu innych misji głównych, udaj się do rezydencji Constantina, a okaże się, że Constantin zniknął - Poszukiwanie Constantina | Solucja GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Po wykonaniu innych misji głównych, udaj się do rezydencji Constantina, a okaże się, że Constantin zniknął. Idź do lokacji Magasvar i odnajdź obóz Constnatina. Stąd, czeka cię dość długa wędrówka po śladach zwłok i walki. Odnajduj kolejne dowody i poszlaki, a następnie kieruj się dalej, aż do nowej części mapy.

W końcu dotrzesz do posterunku Sojuszu - Poszukiwanie Constantina | Solucja GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

W końcu dotrzesz do posterunku Sojuszu. Wejdź do środka i przesłuchaj ocalałych żołnierzy, a opowiedzą ci o całym incydencie. Wyjątkowo ważny świadek walki jest poparzony i w ciężkim stanie. Medyk poprosi cię, o stworzenie remedium na poparzenia - możesz je stworzyć przy stole rzemieślniczym.

Przekaż lekarstwo kobiecie i poczekaj 24 godziny (standardowo, udaj się do ogniska i przyspiesz upływ czasu) - Poszukiwanie Constantina | Solucja GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Przekaż lekarstwo kobiecie i poczekaj 24 godziny (standardowo, udaj się do ogniska i przyspiesz upływ czasu). Następnie przesłuchaj rannego i pomów z Kapitanem Idrisem, a wykonasz misje i zyskasz 2000 XP. Rozpoczniesz również od razu zadanie główne Głos Nieboszczyka.