Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GreedFall - poradnik do gry

GreedFall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tworzenie postaci i wybór klasy w GreedFall GreedFall poradnik, solucja

Ten rozdział poradnika do gry Greedfall przedstawia stworzenie postaci i wybór początkowej klasy.

Tworzenie postaci i wybór specjalizacji w Greedfall

Po rozpoczęciu gry i wyborze poziomu trudności przejdziesz do sekwencji charakteryzacji wyglądu głównej postaci - Tworzenie postaci i wybór klasy w GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Po rozpoczęciu gry i wyborze poziomu trudności przejdziesz do sekwencji charakteryzacji wyglądu głównej postaci. Twój wybór ma znaczenie czysto estetyczne - jednak swojego bohatera będziesz bardzo często widywał podczas scenek, więc zastanów się nad wyborem.

Kolejnym wyborem jest zdecydowanie jaką klasę startową chcesz wybrać dla swojego bohatera - Tworzenie postaci i wybór klasy w GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Kolejnym wyborem jest zdecydowanie jaką klasę startową chcesz wybrać dla swojego bohatera. Do wyboru jest:

  1. Wojownik (Warrior) - startuje ze zdolnościami ciężka broń jednoręczna, jednoręczna broń biała, broń palna. Archetyp wojownika - idealny typ dla postaci, którzy chcą walczyć z pomocą ciężkiej broni.
  2. Technik (Technical) - startuje z rozstawieniem pułapki, bronią palną i jednoręczną bronią palną. Archetyp zwinnego łotrzyka - dobry wybór dla osób, które później chcą korzystać z umiejętności dystansowych i broni palnej.
  3. Mag (Magic) - na start posiada umiejętność boski pierścień mocy, obezwładnienie i ciężka broń jednoręczna. Archetyp czarodzieja - dla osób, które chcą używać zdolności magicznych.

Oczywiście, archetyp nie ma aż tak dużego znaczenia, bo później możemy dowolnie kombinować z różnymi buildami i wybierać różne umiejętności.

Atrybuty i Talenty w Greedfall

Następnie musisz wybrać początkowy atrybut dla bohatera - Tworzenie postaci i wybór klasy w GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Następnie musisz wybrać początkowy atrybut dla bohatera. Do wyboru jest siła, zręczność, siła psychiczna, siła woli, celność i wytrzymałość. Tutaj wybór sprowadza się głównie do pasywnych ulepszeń dla bohatera - późniejsze przedmioty wymagają np. 3 siły lub 2 zręczności, więc postaraj się wybrać atrybut, który pasuje do generalnego pomysłu na postać.

Ostatni wybór jest najważniejszy - musisz wybrać talent. Talenty podzielone zostały na:

  1. Charyzma - zwiększa szansę na rzuty dyplomatyczne w czasie rozmów i poprawia potencjał bojowy twoich towarzyszy.
  2. Wigor - pozwala przejść przez niektóre przeszkody i wspiąć się na niektóre półki skalne. Zwiększa również maksymalny poziom amunicji i przyspiesza regenerację zdrowia/many poza walką.
  3. Nauka - pozwala tworzyć eliksiry i wysadzać słabe ściany.
  4. Otwieranie zamków - umożliwia otwieranie zamków wymagające 1 poziomu otwierania zamków i łatwiej będziesz wykrywał pułapki wrogów.
  5. Intuicja - odblokowuje czasami podczas rozmów dodatkowe opcje dialogowe i ułatwia wykrywanie skały, roślinki do podniesienia itp.
  6. Rzemiosło - odblokowuje crafting, dzięki czemu stworzysz bronie i zbroje.

Po dokonaniu wyborów, rozpoczniesz właściwą rozgrywkę.