Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GreedFall - poradnik do gry

GreedFall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jaki wybrać poziom trudności w GreedFall? GreedFall poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do GreedFall zamieściliśmy nasze rekomendacje jaki wybrać poziom trudności gry. Dowiesz się o czterech głównych poziomach trudności i zasadniczych różnicach pomiędzy nimi.

W GreedFall dostępne są 4 poziomy trudności i każdy z nich możesz wybrać już na potrzeby ukończenia gry po raz pierwszy - Jaki wybrać poziom trudności w GreedFall? - GreedFall - poradnik do gry

W GreedFall dostępne są 4 poziomy trudności i każdy z nich możesz wybrać już na potrzeby ukończenia gry po raz pierwszy:

  1. Niski poziom trudności (Easy) jest zarezerwowany dla osób, które chcą przede wszystkim poznać fabułę i bezstresowo eksplorować świat gry. Cechuje się on znacznie prostszymi starciami z przeciwnikami. Wrogowie są słabsi i rzadziej atakują, zaś członkowie drużyny zadają większe obrażenia i mogą dłużej przetrwać na polu bitwy. Na tym poziomie trudności nie musisz się też zajmować wydawaniem poleceń z poziomu aktywnej pauzy czy wspomaganiem się przedmiotami pochodzącymi z craftingu.
  2. Normalny poziom trudności (Normal) to rekomendowany wybór do pierwszego przejścia gry. Oferuje on zrównoważony poziom wyzwania. Żadna z potyczek w grze nie powinna wydać ci się nie do przejścia, ale w przeciwieństwie do niskiego poziomu musisz umiejętnie rozwijać główną postać, przekazywać członkom drużyny coraz lepszy sprzęt, wykorzystywać aktywną pauzę w trakcie walk, a także pomagać sobie craftingiem po to żeby ulepszać wyposażenie i produkować obiekty jednorazowego użytku.
  3. Wysoki poziom trudności (Hard) zwiększa przede wszystkim stopień wyzwania w trakcie walk. Musisz liczyć się z tym, że będziesz napotykał więcej przeciwników, że będą oni bardziej wytrzymali, oraz że ich ataki będą zadawały większe obrażenia. Kluczem do przetrwania wielu potyczek może okazać się bezbłędnie poleganie na unikach oraz ripoście. Tryb ten kładzie także jeszcze większy nacisk na rozsądne wydawanie punktów rozwoju.
  4. Najwyższy poziom trudności (Extreme) przewidziany jest dla graczy szukających ostatecznego wyzwania. Czyni on przeciwników jeszcze silniejszymi i dodatkowo mogą oni sprawniej przemieszczać się po polu bitwy i szybciej wyprowadzać kolejne ataki. Twoja drużyna musi być mądrze rozwijana, a także przystępować do walk z doskonałym ekwipunkiem i kompletem zakupionych lub wytworzonych przedmiotów jednorazowego użytku.

Dwie dodatkowe uwagi na temat poziomów trudności:

  1. Przejście całej gry na poziomie trudności Extreme nagradzane jest trofeum "Im trudniej, tym lepiej". Niższe poziomy trudności nie są nagradzane żadnymi dodatkowymi osiągnięciami. Niezależnie od wybranego poziomu trudności zdobędziesz te same trofea powiązane z postępami w głównej fabule gry.
  2. Poziom trudności możesz zmienić w dowolnym momencie gry z poziomu menu pauzy. Jeśli grasz na poziomie Extreme, to stracisz szanse zdobycia wspomnianego trofeum. W przypadku pozostałych poziomów trudności nie musisz obawiać się żadnej kary w związku ze zmianą poziomu wyzwania.