Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GreedFall - poradnik do gry

GreedFall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Człowiek ze srebrną monetą | Misja poboczna w GreedFall GreedFall poradnik, solucja

Na poniższej stronie poradnika do gry Greedfall, odnajdziesz opis przejścia misji pobocznej Człowiek ze srebrną monetą.

Gdzie rozpocząć zadanie - Człowiek ze srebrną monetą | Misja poboczna w GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Gdzie rozpocząć zadanie?: Zadanie zostanie automatycznie przyjetę po ukończeniu misji pobocznej Towar Strażników Denara.

Udaj się na rynek i porozmawiaj z każdym z kupców. Po wszystkim, będziesz musiał przekonać jednego z nich, aby ci pomógł. Możesz spróbować użyć charyzmy, lub wydać 100 sztuk złota. Gdy handlarz się zgodzi, będziesz musiał poczekać 2 dni w grze na rozwój sytuacji (1 minuta w grze to ok. 1 sekunda w czasie rzeczywistym). Jeśli chcesz, możesz wrócić do swojej siedziby i przespać się, by przyspieszyć upływ czasu (ikonka ogniska na mapie).

Po dwóch dniach pomów z kupcem - Człowiek ze srebrną monetą | Misja poboczna w GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Po dwóch dniach pomów z kupcem. Następnie schowaj się w zaułku za jego kramem. Pojawią się szantażyści - pokonaj ich i przeszukaj ich ciała. Dowiesz się o położeniu człowieka ze srebrną monetką. Idź we wskazane miejsce, a po wstawce rozpocznij śledzenie mężczyzny. Uważaj, by cię nie zauważył - idź dostatecznie daleko za mężczyzną i kucaj, by twoja postać się skradała.

Po pewnym czasie czeka cię walka ze śledzoną postacią - Człowiek ze srebrną monetą | Misja poboczna w GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Po pewnym czasie czeka cię walka ze śledzoną postacią. Musisz pokonać przeciwnika, a następnie przeszukać jego ciało w poszukiwaniu poszlak.

Idź do Manfreda i poinformuj go o przebiegu zadania. Otrzymasz +3 punktów reputacji z frakcją Strażnicy Denara, 50 sztuk złota, 1300 XP i zakończysz zadanie.