Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GreedFall - poradnik do gry

GreedFall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zdjąć element ekwipunku w GreedFall? GreedFall poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry GreedFall prezentuje rozwiązanie potencjalnego problemu z ekwipunkiem. Gra może ci nie pozwolić na wyjęcie broni lub pancerza ze slotu na ekwipunek. Nie jest to błąd, ale mechanizm przygotowany z myślą o tym żeby nie uczynić danej postaci bezbronną.

Gra pozwala na zdejmowanie tylko niektórych elementów wyposażenia postaci - Jak zdjąć element ekwipunku w GreedFall? - GreedFall - poradnik do gry

Gra pozwala na zdejmowanie tylko niektórych elementów wyposażenia postaci. Po zaznaczeniu danego przedmiotu u dołu ekranu musi pojawić się przycisk wyjęcia go ze slotu na wyposażenie (Remove). Po potwierdzeniu tej akcji slot zwolni się i będzie pusty.

Możesz bezproblemowo zdejmować następujące elementy ekwipunku:

  1. Broń palna
  2. Nakrycie głowy
  3. Naszyjnik
  4. Peleryna
Pozostałych elementów wyposażenia nie możesz całkowicie zdjąć i u dołu ekranu nie będzie widoczny stosowny przycisk wyjęcia przedmiotu ze slotu - Jak zdjąć element ekwipunku w GreedFall? - GreedFall - poradnik do gry

Pozostałych elementów wyposażenia nie możesz całkowicie zdjąć i u dołu ekranu nie będzie widoczny stosowny przycisk wyjęcia przedmiotu ze slotu. Gra pozwala wyłącznie na podmianę takiego elementu na inny z inwentarza. Jest to forma zabezpieczenia przed kontrolowaniem postaci pozbawionej broni lub najważniejszych elementów pancerza.

Nie możesz zdejmować następujących elementów ekwipunku:

  1. Główna broń
  2. Napierśnik
  3. Rękawice
  4. Buty