Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GreedFall - poradnik do gry

GreedFall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

W sercu rebelii | Misja poboczna w GreedFall GreedFall poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Greedfall, przeczytasz opis przejścia misji pobocznej W sercu rebelii.

Gdzie rozpocząć zadanie - W sercu rebelii | Misja poboczna w GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Gdzie rozpocząć zadanie?: Po wykonaniu misji pobocznej Atak na Karawny i rozmowie z Gubernatorem Burhanem w jego pałacu. Niewykluczone, że Aphra musi stać się jednym z kompanów.

Pomów z Gubernatorem Burhanem, a następnie idź pomówić z Kapitan Reinhild - W sercu rebelii | Misja poboczna w GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Pomów z Gubernatorem Burhanem, a następnie idź pomówić z Kapitan Reinhild. Porozmawiaj z żołnierzem, a następnie ruszajcie wspólnie na poszukiwanie patrolu. Poszukaj ocalałych, a następnie podaruj rannemu miksturę zdrowia, a zyskasz +2 reputacji z frakcją Sojusz Mostu.

Biegnij teraz do kolejnego znacznika, który doprowadzi cię do obozu rebeliantów - W sercu rebelii | Misja poboczna w GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Biegnij teraz do kolejnego znacznika, który doprowadzi cię do obozu rebeliantów. Pomów ze strażnikiem i wykorzystaj charyzmę/wpływ Siory, by wejść do środka. Idź teraz za doneia egsregaw, aż dotrzesz do głównego obozowiska rebeliantów.

Spotkaj się z przywódcą, a okaże się, że obóz jest atakowany - W sercu rebelii | Misja poboczna w GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Spotkaj się z przywódcą, a okaże się, że obóz jest atakowany. Masz teraz wybór, możesz pomóc rebeliantom lub zabić wszystkich na miejscu.

  1. Zabicie rebeliantów - czeka cię rzeź, musisz zabijać kolejnych mieszkańców wioski. Stracisz -1 reputacji z Siorą i aż -6 z tubylcami. Zyskasz za to +2 z frakcją Sojusz Mostu.
  2. Pomoc rebeliantom - Musisz odeprzeć atak Sojuszu Mostu. Zyskasz +2 reputacji z Tubylcami i -2 z Sojuszem Mostu.

Wróć teraz do Gubernatora Hikmet i przekaż mu wszystko. Niezależnie od wyboru, otrzymasz +1600 XP i rozpoczniesz zadanie Eksperymenty Doktora Asiliego.