Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GreedFall - poradnik do gry

GreedFall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak rozbić obóz w GreedFall? GreedFall poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry GreedFall odpowiada na pytania jak dotrzeć do obozu drużyny i czy można rozstawić obóz w dowolnym miejscu. Obozy w GreedFall pozwalają między innymi spotykać się z towarzyszami, zmieniać skład drużyny, wytwarzać przedmioty w oparciu o crafting, czy korzystać z opcji odpoczynku.

Nie możesz rozbić obozu w dowolnym miejscu w świecie gry, ale na szczęście nie jest to bardzo kłopotliwa czynność - Jak rozbić obóz w GreedFall? - GreedFall - poradnik do gry

Nie możesz rozbić obozu w dowolnym miejscu w świecie gry, ale na szczęście nie jest to bardzo kłopotliwa czynność.

W miarę eksploracji mapy będziesz odkrywał kolejne ikony obozów - przykładową ikonę pokazuje powyższy obrazek. Tylko te miejsca pozwalają na rozstawienie obozu. W każdym regionie świata znajduje się od jednego do kilku obozów. Badaj wszystkie widoczne na mapie świata pytajniki, dzięki czemu będziesz miał pewność, że nie pominąłeś żadnego obozu.

Po tym jak po raz pierwszy dotrzesz do nieodkrytego obozu trzeba będzie rozpalić ogień - Jak rozbić obóz w GreedFall? - GreedFall - poradnik do gry

Po tym jak po raz pierwszy dotrzesz do nieodkrytego obozu trzeba będzie rozpalić ogień. Przy kolejnych wizytach ognisko będzie się już paliło i od razu po podejściu do niego wyświetli się lista dostępnych opcji.

Oprócz obozowisk, które samodzielnie odkrywa się dzięki eksploracji świata gry, w GreedFall są także obozy kupców (Merchant Camps) - Jak rozbić obóz w GreedFall? - GreedFall - poradnik do gry

Oprócz obozowisk, które samodzielnie odkrywa się dzięki eksploracji świata gry, w GreedFall są także obozy kupców (Merchant Camps). Drużyna może automatycznie zjawić się w obozie kupca w trakcie podróżowania pomiędzy głównymi regionami mapy.

Obozy kupców oferują taki sam zestaw "atrakcji" - możesz odpocząć i zmienić porę dnia, dokonać modyfikacji składu drużyny, otworzyć skrzynię drużyny czy skorzystać ze stołu rzemieślniczego. Jedyną nowością jest obecność zaprzyjaźnionego handlarza w obozie.