Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GreedFall - poradnik do gry

GreedFall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Frakcje w GreedFall GreedFall poradnik, solucja

W czasie swojej przygody w GreedFall natrafisz na 6 różnych frakcji - The Bridge Alliance, The Coin Guard, The Congration of Merchants, Theleme, Nauts i Yecht Fradi. Każda z nich głosi swoje włane poglądy. Ty zaczynasz jako postać zatrudniona przez The Congration of Merchants. Z czasem zdecydujesz do kogo dołączyć. Poniższy rozdział zawiera opis wszystkich frakcji znajdujących się w grze.

The Bridge Alliance to grupa uczonych, która przybyła do Nowego Świata w celu bliższego zbadania, posługujących się magią tubylców - Frakcje w GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

The Bridge Alliance

The Bridge Alliance to grupa uczonych, która przybyła do Nowego Świata w celu bliższego zbadania, posługujących się magią tubylców. Według ich doktryny wiedza to potęga, a nauka dostarcza odpowiedzi na wszystkie pytania.

Yecht Fradi

Yecht Fradi to rdzenni mieszkańcy tzw. Nowego Świata, czyli wyspy Teer Fradee. Mają oni wyjątkowe połączenie ze stworzeniami i są w stanie używać magii.

Coin Guard

Coin Guard to grupa najemników działająca na zlecenie innych frakcji. Specjalizuje się ona w "brudnej robocie", takiej jak ochrona czy morderstwa na zlecenie.

The Congration of Merchants

The Congration of Merchants to frakcja, która cię zatrudniła. Skupia ona w sobie ludzi poszukujących bogactwa. Do Nowego Świata przybyli w poszukiwaniu skarbów.

Theleme

Theleme to organizacja religijna. Wszystkie ich wierzenia opierają się na magii, dlatego chcę oni przekonać rdzennych mieszkańców wyspy do swoich poglądów.

Naughts

Naughts to grupa wysoko wykwalifikowanych nawigatorów. Specjalizują się oni w morskich wyprawach. Dysponują oni flotą, która umożliwiła dostanie się na Teer Fradee.