Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GreedFall - poradnik do gry

GreedFall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Teologiczne konflikty | Misja poboczna w GreedFall GreedFall poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Greedfall, przeczytasz opis przejścia misji pobocznej Teologiczne konflikty.

Gdzie rozpocząć zadanie?: Po wykonaniu misji pobocznej Problemy w Edenie i zadania głównego Twarzą w Twarz z Demonem.

Gdy uczeni dokonają odkryć, porozmawiaj z nimi o zapytaj o przebieg badań - Teologiczne konflikty | Misja poboczna w GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Gdy uczeni dokonają odkryć, porozmawiaj z nimi o zapytaj o przebieg badań. Pomów następnie z bratem Fidelisem i porozmawiaj z okolicznymi tubylcami, prosząc ich o pomoc. Otrzymasz antidotum - zanieś je bratu Fidelisowi i ulecz go.

Mężczyzna opowie ci o lokalizacji obozu teologicznego - Teologiczne konflikty | Misja poboczna w GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Mężczyzna opowie ci o lokalizacji obozu teologicznego. Udaj się do Vedvilvie - w lokacji zostanie odblokowana nowa odnoga, która doprowadzi cię do obozu. Na miejscu, przepytaj członków ekspedycji - część chce zostać i kontynuować badania, a część odejść. Zostaniesz poproszony, by zbadać sprawę zaognionych. Dotrzyj do zaznaczonych na mapie punktów i przeszukaj zwłoki - oględziny zwłok wymagają nauki 2, lub by w drużynie była np. Siora.

Odkryjesz, że uczestnicy ekspedycji zostali zamordowani i wszystko zostało zatuszowane - Teologiczne konflikty | Misja poboczna w GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Odkryjesz, że uczestnicy ekspedycji zostali zamordowani i wszystko zostało zatuszowane. Idź do brata Virgila i skonfrontuj się z mężczyzną, a przyzna się do winy. Masz teraz kilka opcji:

  1. Ogłosić wszystkim co zrobił Virgil - najpierw zyskasz +2 z Theleme, ale potem czeka cię walka z bratem Virgilem. Po zabiciu go, porozmawiaj z siostrą Eugenią - stracisz -1 z Theleme. Od tej pory, kobieta będzie zlecała ci dalsze zadania związane z wykopaliskami.
  2. Powiedzieć mężczyźnie, by odszedł z ekspedycji - Zdobędziesz 50 sztuk złota i +1 reputacji z Theleme po rozmowie z Eugenie.
  3. Zaakceptować 100 sztuk złota Virgila - jeśli Siora jest w drużynie, stracisz 1 punkt reputacji z nią. Po rozmowie z Eugenie, odeślij kobietę i jej ludzi do domu. Pomów z Viriglem raz jeszcze, a zdobędziesz +3 reputacji z Theleme i to on będzie zlecał ci kolejne misje.

Niezależnie od wyboru, zdobędziesz 1600 XP i otrzymasz misje poboczną Śladami Świętego Matheusa.