Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GreedFall - poradnik do gry

GreedFall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Grzechy Ojca Petrusa | Misje towarzyszy w GreedFall - Petrusa GreedFall poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Greedfall przeczytasz opis misji pobocznej Grzechy Ojca Petrusa, którą zleca oczywiście twój towarzysz - Petrus.

Gdzie rozpocząć zadanie?: Rozmowa z Petrusem i wykonanie poprzednich misji od niego.

Pomów z towarzyszem i przenieś się do New Serene - Grzechy Ojca Petrusa | Misje towarzyszy w GreedFall - Petrusa - GreedFall - poradnik do gry

Pomów z towarzyszem i przenieś się do New Serene. Udaj się teraz do admirał Cabral i poproś ją o informacje. Następnie idź do Hikmet i przepytaj kapitana Lisandro, dowiesz się zaskakujących rzeczy o matce głównego bohatera. Udaj się teraz do wioski Vignamri, gdzie odnajdziesz Ullana - pomów z nim.

Przepytaj teraz mieszkańców wioski, w związku z poznanymi rewelacjami, a następnie biegnij we wskazane miejsce - Grzechy Ojca Petrusa | Misje towarzyszy w GreedFall - Petrusa - GreedFall - poradnik do gry

Przepytaj teraz mieszkańców wioski, w związku z poznanymi rewelacjami, a następnie biegnij we wskazane miejsce. Odnajdziesz tam kobietę atakowaną przez dzikie zwierzęta. Zabij przeciwników i obejrzyj kolejne scenki. Dzięki temu, zakończysz zadanie poboczne, zyskasz 1600 XP i zdobędziesz +3 reputacji z Petrusem.