Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GreedFall - poradnik do gry

GreedFall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wiedza Wyspiarzy | Misje towarzyszy w GreedFall - Aphra GreedFall poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Greedfall przeczytasz opis przejścia misji pobocznej Wiedza Wyspiarzy, zleconej przez Aphrę.

Gdzie rozpocząć zadanie?: Rozmowa z Aphrą.

Udaj się do lokacji Dorgred ze swoją towarzyszką - Wiedza Wyspiarzy | Misje towarzyszy w GreedFall - Aphra - GreedFall - poradnik do gry

Udaj się do lokacji Dorgred ze swoją towarzyszką. Czeka cię walka z wrogami przypominającymi przerośnięte salamandry - zachowaj czujność, gdyż przeciwnicy należą do jednych z najsilniejszych rodzajów przeciwników w grze.

Po walce, musisz przekazać Aphrze materiały na antidotum - są one dość powszechne, więc powinieneś mieć je w namiarze, w razie problemów, przeszukaj również ciała pokonanych bestii - Wiedza Wyspiarzy | Misje towarzyszy w GreedFall - Aphra - GreedFall - poradnik do gry

Po walce, musisz przekazać Aphrze materiały na antidotum - są one dość powszechne, więc powinieneś mieć je w namiarze, w razie problemów, przeszukaj również ciała pokonanych bestii. Kobieta przygotuje ci antidotum - oddaj je Morian. Po wstawce, biegnij do Morian i Yewana. Idź teraz za starszyzną. Poczekaj, aż zbliżą się do drzewa i przejdą dalej.

Zeskocz na dół i pokonaj bestie - Wiedza Wyspiarzy | Misje towarzyszy w GreedFall - Aphra - GreedFall - poradnik do gry

Zeskocz na dół i pokonaj bestie. Idź na miejsce spotkania ze starszymi - nie przerywaj im i spokojnie poczekaj. Jeśli cię wykryją, stracisz -1 reputacji z frakcją Tubylcy. Po spotkaniu z Dunncasem i starszyzną misja zakończy się powodzeniem. Zdobędziesz 1000 XP, +3 reputacji z Aphą.