Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GreedFall - poradnik do gry

GreedFall - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sekret Księcia | Solucja GreedFall GreedFall poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Greedfall przeczytasz opis przejścia misji głównej Sekret Księcia.

Porozmawiaj z admirał Cabral o ruinach - Sekret Księcia | Solucja GreedFall - GreedFall - poradnik do gry?

Porozmawiaj z admirał Cabral o ruinach. Następnie dostaniesz polecenie, by przepytać Petrusa o problemach Nautów z Theleme. Możesz to zrobić w bezpośredniej konwersacji ze swoim towarzyszem, lub podczas pobytu w obozowisku. Następnie idź na spotkanie z biskupem Domitiusem w San Matheus. Następnie pomów z Nautami w dokach.

Idź teraz we wskazane miejsce i rozpocznij podsłuchiwanie żołnierzy, gdy ci toczą rozmowę - Sekret Księcia | Solucja GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Idź teraz we wskazane miejsce i rozpocznij podsłuchiwanie żołnierzy, gdy ci toczą rozmowę. Udaj się teraz do koszar i do więzienia - przekup strażnika (80 sztuk złota, szkoda z nim walczyć, bo stracisz reputację), by oddał ci klucz do celi. Uwolnij Nauta i biegnij porozmawiaj z ojcem Domitusem.

Musisz ponownie przeszukać magazyn Nautów - przeskocz przez płot i rozpocznij sekwencję skradankową - Sekret Księcia | Solucja GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Musisz ponownie przeszukać magazyn Nautów - przeskocz przez płot i rozpocznij sekwencję skradankową. Jeśli nie chcesz brać w niej udziału, przebij się przez Nautów, jednak stracisz przy tym trochę reputacji z nimi.

Dotrzyj do dowodów od zarządcy portu i przejdź dalej w kierunku hangaru - Sekret Księcia | Solucja GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Dotrzyj do dowodów od zarządcy portu i przejdź dalej w kierunku hangaru. Ponownie, czeka cię sporo skradania lub walki z Nautami (co zaowocuje kolejnymi spadkami reputacji). Na końcu znajdziesz skrzynki i kolejne notatki.

Musisz teraz zdobyć dowód przeciw Ordo Luminis - Sekret Księcia | Solucja GreedFall - GreedFall - poradnik do gry

Musisz teraz zdobyć dowód przeciw Ordo Luminis.. Idź do jego domu, pokonaj strażników w środku i odszukaj list od Inkwizytora. Powiadom o całej sprawie Matkę Kardynalinę, a zyskasz +1 reputacji z Theleme.

Wracaj teraz do admirał Cabral i powiedz jej o całej sprawie. Udaj się teraz do Constantina i opowiedz mu o zdradzie, a zakończysz zadanie. Otrzymasz 1400 XP, +1 reputacji z Nautami i zaczniesz zadanie poboczne Niebezpieczne Zakłady. Automatycznie weźmiesz udział również w kolejnym zadaniu wątku głównego - Zdrada!.